PDA

View Full Version : Влюбена в момче, което дори не съм виждала



she277
04-17-2011, 18:52
От загвавието се подразбира за какво ще пиша. Знам, че звучи доста странно, но .. Миналата година (някъде към месец декември) бях качила моя снимка в един конкурс в фейсбук, но админите бяха много несериозни и го зарязаха с всички снимки на учасници информация и всичко. Един ден преди околко 2 месеца ми стана интересно да видя какво е станало с този конкурс, дали са го закрили и т.н. влезнах в дадения конкурс и видях, че нито е закрит нито нищо и реших да разгледам снимките.. Разглеждам, разглеждам и някаде по средата на снимките видях едно супер яко момче китарист (забравих да спомена,че и аз съм китаристка), моментално спрях разглеждането и се втренчих в него. Веднага му исках приятелство, но близките две седмици нито го отхвърли нито го прие и аз реших да откажа поканата и пак да я задам. След един ден той я прие и чак тогава му разгедах снимките и профила (защото всичко беше заключено преди да ми даде потвърждение) и видях, че е от Благоевград, и че е "обвързан" с няква си там.. Ядосах се - мина ми .. След околко месец се натъкнах отново на профила му (бях го забравила) и просто се влюбих в снимките му... И сега ето ме - влюбена и немога сама на себе си да го обесня.. Как може човек да се влюби в някого, когото не познава... Моля ви за съветче какво да права всмисъл как да го забравя или нещо да му пиша въпреки, че не виждам смисал щом е обвързан, но искам и други мнемия освен моето..

ПС: Благодаря, че отделихте време, за да прочетете моята история. :)

againstyou
04-17-2011, 18:58
Е пиши му,като приятели разбира се.Ти няма да ги разделяш,нищо лошо няма в това да си пишете,да се опознаете,пък и ти не знаеш какъв характер е - може да не ти хареса.По някакви си снимки не можеш да разбереш какъв е човека всъщност.

ivcheto0o
04-17-2011, 19:38
Това не е влюбване,а физическо привличане и самозаблуда.Но все пак ако искаш просто му пиши,да разбереш какъв е като човек.

TheNewReligion
04-17-2011, 19:49
1. Не си влюбена. Че и да беше, щеше да е в идеята за него, не в самото момче.
2. Просто си силно привлечена от него.
3. Съветвам те да зарежеш тея мними любови и да си гледаш живота.

icebulllet14
04-17-2011, 19:51
ами пиши му, бе човек. Аз нпрмер миналото лято харесвах 1 момче. Супер готин. Когато най-сетне се престраших да му пиша ... е ... 3 дни по-късно се чудех какво, по дяволите, съм му харесвала :D :D :D

Nakadah
04-18-2011, 05:49
Пич, кажи ми как да не се смея...

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Rorschach
04-18-2011, 06:05
китаристка :lol:

риъли?





По въпроса -влюбена си в снимки, толкова е повърхностно това...

BladeDancer
04-18-2011, 06:30
китаристка :lol:

риъли?





По въпроса -влюбена си в снимки, толкова е повърхностно това...

Или просто привлечена по тях и чувството и е умножено х10 х20 само защото е сама и и се иска да има някой до нея. Хм ?

Аз съм китарист ( т.е. имам китара не че ме прави китарист това хаха :D ) влюбена ли си в мен ? :Д

Rorschach
04-18-2011, 07:12
И аз имам китара, а и пиано, ама съм музикален инвалид - китарист ли съм, пианист ли съм...


Момичето си е самонавило нещо и се вкарва в много тъпи филми...

LovelyGirl
04-18-2011, 07:15
1. Не си влюбена. Че и да беше, щеше да е в идеята за него, не в самото момче.
2. Просто си силно привлечена от него.
3. Съветвам те да зарежеш тея мними любови и да си гледаш живота.

BladeDancer
04-18-2011, 07:19
И аз имам китара, а и пиано, ама съм музикален инвалид - китарист ли съм, пианист ли съм...


Момичето си е самонавило нещо и се вкарва в много тъпи филми...
Квото и да е важното е да ги имаш и да се опитваш хаха. И аз това казах че май май само си я имам не че съм някакъв засукан китарист или нещо. Но щом притежанието на китара привлича мацки трябва да си правим реклама. Всеки както може. Не е ли така ?

Иначе наистина не се вкарвай във филми. За твое добро е.

pitfall
04-18-2011, 09:57
Вкарала си се в някакви филми, пиши му, няма да ти стане нищо, може да не ти хареса като характер, ще го забравиш, и това в никакъв случай не мога да го определя като влюбване, далече си от това чувство..

Sunshin3
04-18-2011, 10:27
значи не си влюбена.
сама си пълниш главата с глупости, после ходи си ги избий

areon4o
04-18-2011, 10:31
Филмииииииииииии 8-)

F4ence
04-18-2011, 10:45
Това не е влюбване, а само физическо привличане. Ти не позанаваш този човек, не знаеш какво обича и ако го опознаеш може да не е това за което си го мислила. Пиши му за да го опознаеш.

Josefinne
04-18-2011, 11:35
Заговори го във фейсбук, разменете си няколко писма, може би дори скайп; станете приятели и може да се уговорите по-нататък за кафе :) Не знам от къде си, ако си от далече, ще е по-трудно, но ако сте в един град или близко - може поне да се видите. Но по принцип не мисля, че е редно човек да зарибява обвързани хора, освен ако не си го просят ;)

DevilWish
04-18-2011, 12:31
Ядосала си се, че е обвързан :shock: Ок...

Ъмм ,можеш да му пишеш вместо да се самосъжаляваш ;) Като го опознаеш може грам да не ти хареса ;) Външния вид не е всичко. И това не е влюбване ,а привличане ;) Нямаш представа какъв е този човек по характер.Може да е всичко, което мразиш в едно момче ;) И не мисли, че връзки от разстояние се получават (рядкост е, пък и ти не си влюбена нито никва, просто за момента мислиш за него) .

Hilary_
04-18-2011, 12:54
Явно не правиш разлика между влюбване и харесване на снимка а у .. :lol: :lol:

за "ядосването", че е с друго момиче също няма да коментирам .. :lol:

извод: пиши му чисто приятелски пък тогава почвай с филмите .. :lol:

Nam3less3
04-18-2011, 14:40
Ако искаш любовта ви да продължи вечно, ограничавайте я само до снимки и фейсбук.

sonnyto
04-18-2011, 16:36
Не мога да си обясня как ще се влюбш така може би просто харесваш идеята че си влубена в него защото е китарист като теб също така и ти харева как изглежда , но това определено не е влюбване. Може да си в период ,в който не можеш да си харесаш никои и си попаднала на него :D ако наистина го харесваш много най добре му пиши , но ти си си създала мнение за него и според мен харесваш идеята за него ,а повярвай ми това е много тъпо и гадно да харесваш идеята за някого , но не и него случвало ми се е и е много вероятно да те разочарова От друга страна ако той е от друг град и да кажем започнете да си пишете ще баде много трудно да се получи между вас. Ако питаш мен не му пиши защото от всякъде погледнато накрая няма да свърши много добре , но ако наистина го харесваш толкова колкото казваш едва ли ще ме послушаш :)

Shakiro
04-18-2011, 17:28
Защо просто не тръгнеш да се занимаваш с нещо по-сериозно