PDA

View Full Version : Как да се справя с едни малки идиотчета?



petrunka
04-18-2011, 06:40
Аз съм момче от 11 клас, сиреч почти пълнолетен, от елитно училище и вече в продължение на повече от година съм тормозен, да си го кажа и директно е*аван от една групичка момчета, 4 години по-малки от мен, т.е. 7 клас. В прогимназията си мислих, че не е нещо необичайно по-различните като характер, натура и интереси от масите да бъдат потискани по всякакъв начин(става въпрос между връстници във възрастта 5-7 клас), но не съм допускал дори, че може да се случи такова нещо. Мислих си, че към "батковците" се проявява респект, те са пример за подражание. Ето, че минаха години и аз вече станах от големите, но като характер си останах същия - по-различен, притеснителен, стеснителен, с други интереси, сблъскан с проблемите на собствената си възраст..
И изведнъж миналата година една доста голяма групичка момчета от 6 клас бяха почнали да се занимават с по-големите, мене ми викаха педераст и ме гониха по етажите на училище, видяха и че се стряскам и сдухвам и почнаха да ме тормозят - да ми се подиграват, да ми стискат ръката със всичка сила, да ме плюят, да ме изненадват в гръб и тем подобни.
Тази година реших, че трябва по-сериозно да им се противопоставя, обаче установих, че нищо не помага - веднъж целия ми клас нахлу в стаята им и те насраха гащи, но това не ги спря. Още няколко пъти други мои приятели и познати са ги смъмряли и те пак се уплашиха. Без да показвам и грам неувереност спрях да им говоря, но и това не помогна. Веднъж просто не се сдържах и набих силно един от групичката и сега те почнаха още по-сериозни закачки. Наобиколиха ме във физкултурния салон и почнаха да ми говорят гадни работи и да се правят на малоумни(каквито са си) и аз им отговарях с колкото се може повече сарказъм, но и това не им подейства. Ако мога да обобщя с едно изречение всичко казано: Подиграван и тормозен съм психически от една групичка момчета 4 години по-малки от мен и тях не спира НИКАКВА форма на противопоставяне(нито фул-игнор, нито бой, нито помощ от приятел, нито саркастичен отговор, НИЩО). Ако може да ми дадете съвет как да се оправя с тях, ще съм ви благодарен.

anonymous708973
04-18-2011, 07:09
Не ги спира бой ли? Ще се изненадаш колко възпитателно средство може да е боят. Извикай 4-5 яки приятел, ама наистина яки и ги помоли да причакат тия дребните. Няма да се наложи дори да ги бият.
Но, честно казано, е жалко да не можеш сам да се справиш с тях.

Друг вариант - малките дебилчета пушат ли? Обзалагам се, че след 2 минутен разговор с нечия майка, ще спрат да се правят на големи гъзари. :)

northernice
04-18-2011, 12:52
Следващия път като се съберат 5-6 да се ебават с теб, дъниш 2 шамара на най отворения тръгваш към другите, ще спекат доволно :lol:
Няма да оставяш келеши да те тормозят :D

kyka1
04-18-2011, 13:15
Ми за тази работа си има биячи даваш им 10 - 20 лева на тези биячи и тези отворковци просто ще станат по ниски от тревата и по тихи от водата....

iiordanova
04-18-2011, 13:16
И позволяваш на тея лапенца от 7 клас, да ти се качват по главата?
Плесни им по един шамар да видиш ще продължават ли.

anonymous546178
04-18-2011, 14:55
Точно така, тормозят те седмокласници, а ти проявяваш сарказъм.... :razz: :razz: :razz: :razz:

awerw
04-18-2011, 16:49
И аз съм имал подобен проблем ;д ама чак и бой да не ги спирааа :( до там не съм стигал :? Лесно е да кажете няколко яки приятеля, ама докато станат яки колко пот и усилия са хвърлени :? Просто се дразня, че така ги наричате :( А ако бях на твое място щях да ги бия докато не спрат ! Много си им позволил :booooomb:

Greennight
04-18-2011, 16:58
Как ще се оставяш някви дришни да те тормозят.Вмомента в който първи някой те напсува отиваш при него и със всичка сила му удряш 1 цигански шамар ама як,да се освести после.И така.Ти нямаш ли някви приятели да ги сдухате заедно тия.Иначе няма как да обориш словестно толкова мн идиоти...На мен,ако някой с 4 години по-малък от мен ме обиди нещо по-сериозно такъв шамар ще му забия,че ще му се доплаче...

fenastz
04-18-2011, 17:54
7 клас пишлемета гонят момче от 11 клас

каква е тая комедия :-o

yeeee
04-18-2011, 18:29
Бой!иначе няя се оправят 8-) :lol:накарай няколко момчета да ги ступат едно хубаво и няя да имаш проблеми :) :-P :lol:

BladeDancer
04-18-2011, 19:42
Пич не мога да повярвам че си 11 клас и оставяш някви лапета.. нвм

По един юмрук в ченето на всеки ама доста брутален. И просто няма никой да се отваря. Като някой нещо ти каже бум един и ако не се разкърви и не се разреве още 1-2 и така докато ревне и се извини. Кво ще ги търпиш..

Nakadah
04-18-2011, 20:43
Шамари!

ZooB
04-19-2011, 13:35
ауе влизаш със серия къси компактни тупаници :smt026

dunce
04-19-2011, 13:41
7 клас пишлемета гонят момче от 11 клас

каква е тая комедия :-o

+1

Само че вместо комедия ще кажа трагедия, вземи се в ръце, автора.

vankata5555555
04-19-2011, 15:41
Биячи,цигари...къде отивате ?Проблема не е в тях и най-големия да си,когато се държиш добре,всички ти се качват на главата.Как да ти кажа...мога и с една дума,но ще се убидиш.

mim4enceto00
04-19-2011, 17:34
Аааа... vanka, пише се Обидиш, а не Убидиш!!!!
Мдааам по-малките винаги се праят на мн отворени!(карай, че аз съм по-малка от тях, ама нищо :D:D:D:D) Просто ги напсувай едно хубаво, ма тъй, че да не разберат отде им е дошло, и ш`са опраят :D:D

djipsito
04-19-2011, 17:40
Ако са разглезени идиотчета могат да се направят на жертви пред родители/учители ако тръгнеш да ги биеш. Знаеш, че по-големите винаги го отнасят.

Измисли нещо друго ако искаш, което да няма някакви сериозни последици в/у теб. Остава ти още малко да завършиш, не прави глупости заради някакви дебили.

Най-добре ще е да не им падаш на нивото, тва с фул-игнора ще помогне, ако го прилагаш винаги. А не през ден-два да си променяш "тактиките".

dunce
04-19-2011, 18:29
Ако са разглезени идиотчета могат да се направят на жертви пред родители/учители ако тръгнеш да ги биеш. Знаеш, че по-големите винаги го отнасят.

Измисли нещо друго ако искаш, което да няма някакви сериозни последици в/у теб. Остава ти още малко да завършиш, не прави глупости заради някакви дебили.

Най-добре ще е да не им падаш на нивото, тва с фул-игнора ще помогне, ако го прилагаш винаги. А не през ден-два да си променяш "тактиките".

Колкото и хубаво да звучи, няма да стане.. Фул игнор никога не действа ако искаш да тормозиш някого. Плюс това, поне при мен, ако някой почне да ме дразни, почвам много да се ядосвам и на пълен игнор не мога да издържа и 30 секунди. Пък и като отбягваш проблема, надали някога ще го решиш. Авторе, за случая и за напред, трябва да показваш на хората, че не си някой мухльо и имаш достойнство. Трябва или да те уважават, или да изпитват страхопочитание. Пък ти в случая говориш за седмокласници.. Отиваш и ги мяташ всичките, та после дума няма да ти кажат и ще ти правят път.

anonymous708973
04-19-2011, 19:20
Обаче гледайте как всички даваме акъл за бой, а иначе боят не бил решение 8-)

BlackEyedPeas
04-19-2011, 19:41
Обаче гледайте как всички даваме акъл за бой, а иначе боят не бил решение 8-)

Точно за това си мислех до ей сега :lol:

dunce
04-19-2011, 19:42
Обаче гледайте как всички даваме акъл за бой, а иначе боят не бил решение 8-)

Щото такива индивиди са въздух под налягане и ако не ги набиеш, няма да спрат.

djipsito
04-19-2011, 22:29
dunce, прав си донякъде, просто не мисля, че с боя нещо ще се постигне. А и колко ще ги търпи още ? Тя учебната година почти свърши.

Да си призная давам съвет, който аз самата трудно мога да изпълня (тва за игнорирането), аз паля от най-малкото и ставам истерична понякога. Не ми харесва, ама съм си такава...

А иначе, ако му падне пердето може да направи неща, за които да съжалява после, а догодина завършва. Мисълта ми е, че може бъдещето му да отиде на кино заради някви дебили. (Знам, че отивам по-натам с нещата, просто мисля за последствията :-D (заложено ми е в зодията ххах))

Та, предложих в предния ми пост да измисли нещо друго, ако е креативен ще измисли някоя брутална ебавка да ги секне, не знам доколко ще подейства ако ги изложи пред някое момиче примерно, ама все ми се струва, че тва е да почне да се държи детински точно като тях.

Авторе, каквото и да решиш, просто не се комплексирай от такива, сигурно някъде другаде някой ги прави на нищо и гледат на кой да си го изкарат.

Chacho
04-19-2011, 22:49
Вземи им страха. Две качествени приказки, два още по-качествени шамара и няма да се доближат до теб. Представям си да бяха те набелязали някои твои връстници, тогава щеше с бял флаг забоден в задника да се разхождаш. Пък, не дай си боже, да се наложи да защитаваш някоя мацка..

Следващия път директно им обявявай джихат.

umri
04-20-2011, 10:34
Схемата. Отиваш при директора на училището и разказваш историята. Най-вероятно тя ще ги привика за да се разберете всички. Предупреждаваш директор/ката, че ако това продължи ще ги пребиваш от бой докато не престанат. Това направиш ли го, ако те продължат да те еб'ават ще имаш индиректен картбланш да ги обезобразиш всичките. Бой, ама такъв бой, че родителите им да пускат жалби по полициите. Не се е родил тоя мазохист, който да продължи да се еб'ава след такова нещо.

Това за игнорирането са шменти-капели... не върши работа. Само силни тукати, лакти и колена по празните им глави.

Виждаш кой им е лидерът на групичката и го премазваш от бой, ама буквално.

ПП. НАЙ-ВАЖНОТО.. Всичко правиш сам. Никакви приятели не викай, нито никой. Това са пу'ткенски истории, трябва да се оправяш сам. После да не могат да кажат, че си викал тоя и оня да оправят ТВОИТЕ проблеми.

JustBelieve
04-20-2011, 10:59
Схемата. Отиваш при директора на училището и разказваш историята. Най-вероятно тя ще ги привика за да се разберете всички. Предупреждаваш директор/ката, че ако това продължи ще ги пребиваш от бой докато не престанат. Това направиш ли го, ако те продължат да те еб'ават ще имаш индиректен картбланш да ги обезобразиш всичките. Бой, ама такъв бой, че родителите им да пускат жалби по полициите. Не се е родил тоя мазохист, който да продължи да се еб'ава след такова нещо.

Това за игнорирането са шменти-капели... не върши работа. Само силни тукати, лакти и колена по празните им глави.

Виждаш кой им е лидерът на групичката и го премазваш от бой, ама буквално.

ПП. НАЙ-ВАЖНОТО.. Всичко правиш сам. Никакви приятели не викай, нито никой. Това са пу'ткенски истории, трябва да се оправяш сам. После да не могат да кажат, че си викал тоя и оня да оправят ТВОИТЕ проблеми.

+1

LastFN
04-20-2011, 18:05
Ако си от Пловдив кажи ще ти помогнем няма проблем.Ще направим така няколко месеца да не могат да говорят и да се смеят :)

Nestlee
04-22-2011, 09:56
убий ги

kotetyyyy
04-22-2011, 11:03
Не тия са мнооого тъпи, че чак банални. И с мен са се дразнели по-малки ( но ако става въпрос и аз малка 7 клас съм :D ), но няма значение те бяха 5ти клас и се дразнеха с мен, защото съм доста нисичка, но когато ме обидят аз само се смеяе и им викам - Въй не, смятай! и си ги подминавам. И на тях им става тъпо и ме оставиха. Какво мога да ти препоръчам отблъсни ги с думи. А може и с бой, но както по-горе казаха те са по-малките, ще се направят на света вода ненапита и т.н. ...
Може когато почнат да те обиждат да им кажеш: - Ох, ай спрете да ми се правите на много интересни, защото вече сте ми банални. Отивайте да са лигавите с някой на ващта възраст и им лепни по един шамар зад тиквата. И им кажи пишлимета тъпи и ги подмити :D :D

painmaker
04-22-2011, 21:02
Имаше едни такива дебили от моя клас и от някой други класове обаче като им покажеш тръбата и всичко се оправя 8-) 8-) Шегата настрана я вземи фани един от тях някъде ама не бой само психически атаки тук таме ще го по-сритваш така да има.Ако се организират за което дълбоко се съмнявам както казах тръбата оправя всичко :razz: Иначе внимавай пред завършване си.Само да не скочат много че да не стане моя случай такъв бой им бях ударил ама пък тфа после почти щеше да ми коства изключване.Но пък най-хубавото беше че сам ги сплаших така че.... или ги съобщи на родител ако пушат или нещо от сорта мисля че някой го беше споменал тфа ама така де то нема друга стратегия...

petrunka
04-23-2011, 12:10
Брейй, не очаквах толкова много отговори...тази седмица мина добре, направих нещо гадно, ама поне засега действа - изплюх се в лицето на единия от тях, който се прави на дебил, за да ме ебава.

againstyou
04-23-2011, 16:08
Сори пич ама къф мъж си щом не можеш да се оправиш с някакви хлапета ?! Не не .. ;х.

wutthefuck
04-24-2011, 14:18
Според мен трябва правиш много неща! Тъй като и мен преди ме тормозеха връстници, ето го моят съвет:
1)не им говори, не им обръщай внимание
2) не им се отваряй само, когато са по отделно(така мислят, че когато са заедно си безсилен), но ги обиждай само, когато и те го правят!
3)когато се съберат и почнат да се заяждат, предупреждаваш да кажем:
"Ако до 5секунди не се разкарате, ще ви накарам звезди да виждате по сред бял ден" и ако продължат( а те непременно ще го направят, ако не си ги вразумил досега) почваш със шамарите един по един и ще видиш как се изпаряват набързо

Трябва да подейства, ако не стане пиши, ще измислим нещо!