PDA

View Full Version : Пиърсинг и родители (съвет)



spochkyy666
04-18-2011, 08:27
Та значи аз съм на 14 и както повечето тийнове се кефя на пиърсинга.В момента имам индустриал на ухото и нашите ми дават , но много искам да си направя snake bites . Та въпроса ми е как да се оправя с наще по-въпроса със пиърсинга на лицето(те не ми дават там) или трябва да изчакам още време и пак да преценя дали да си направя ? Вие имате ли пиърсинг и как се оправихте с родителите си ?

*Моля без гадни коментари просто искам някакъв съвет.Това е ! *

Благодаря ви предварително :mrgreen: !

valll
04-18-2011, 10:07
смятам, че възрастта ти не е подходяща за подобни неща. няма значение дали другите го правят и на теб ти харесва. аз имам пиърсинг на пъпчето и татуировка и двете ги направих това лято на 20 години. радвам се, че майка ми не ми е позволявала по-рано, защото като се сетя какви идеи съм имала ми става лошо. трябва първо да ти дойде акъла в главата, което аз си признавам при мен определено не се случи на 14 години. от тези неща се почва и после като прекалиш след време ще съжаляваш. всички минаваме през такива неща, но моят съвет е да изчакаш някоя друга година, нищо няма да изгубиш, даже напротив като гледам наборите ти по-скоро ще си една от малкото въздържали се.

ПП майка ми също не ми разрешаваше, но това беше временно, за да стигна такава възраст, в която наистина мога отговорно да взимам такива решения, а не за да ме лишава от желанията ми и да ми забранява.

valll
04-18-2011, 10:12
честно да си призная, като четох тези думи като индустриал на ухото и snake bites си нямах и а представа какво е, за това се поразрових и само едно ще ти кажа. отвратително е, нищо женствено няма в това и просто съм потресена. с право ти забраняват това. знам, че на теб ти харесва, ама честно като се погледнеш в огледалото гледката ще ти хареса ли?

Gr0zDan0v
04-18-2011, 10:27
не че нещо ама ... изчакай поне още 1-2 години ! :)

GD
04-18-2011, 11:57
Първо темата не е за тук.Второ стани на 18 и тогава прави каквото искаш.:)