PDA

View Full Version : ...



Dizziness
04-18-2011, 10:45
:)

FuckingFreak
04-18-2011, 11:12
Според мен не питаш в най-добрия форум. Тук повечето са момичета, да, но забелязвам че пишат тийнейджъри от 12 до 18-20 годишна възраст. Тоест по-голямата част няма да могат да ти помогнат, а от останалите предполагам няма много със силикон... В това няма нищо лошо, разбира се, поздравявам те за избора ти, тъй като е най-лошо когато жената има комплекси, а колко кубика смяташ да си сложиш?

Dizziness
04-18-2011, 11:27
Точно за това не съм наясно... Чувала съм, че 350 кубика са "добре", но не зная дали за мен са добре, аз съм висока 1.60 едва хващам 50 кг... искам да ми стоят възможно най-естествено. Запозната ли си, кои са най-малките кубици?

FuckingFreak
04-18-2011, 11:47
А това въпросното мускулно как се нарича? Субмамарно, аксиларно, или периареоларно?

http://www.aestheclinic.com/bg/b-5/Galeria разгледай тук, има и други сайтове на други клиники, но на този попаднах първо

Според мен субмамарният и аксиларният достъпи изглеждат най-добре. Съдейки по снимките, и цифрите като тегло и височина които си дала, около 300 кубика е добре. Не е нещо голямо и фрапиращо, изглежда естествено, нормално, пък и щом имаш възможност е добре да си го позволиш. Пък и след години, дори като си на 80 няма да ти увиснат :oops: А ти като отидеш в дадената клиника, те ще ти дадат имплант например ако кажеш 325 кубика и ще си го сложиш в чашката на сутиена и сама ще прецениш как ти стои. Защото дори и 5 кубика да са, разликата е видна, или поне като се загледаш..

bloodyF
04-18-2011, 13:37
те се подменят на определен брой години и ако не се лъжа процедурата е по-евтина от самото слагане.
а иначе съм чувала добри отзиви за д-р Николай Георгиев..там май и консултацията е безплатна..не съм сигурна обаче..
то е най-добре да си се консултираш с доктора де.. :)

Greshka
04-18-2011, 13:47
Аз съм чувала, че качествените държат 200 години освен ако няма някакви усложнения.
Ще стоят добре стига да не прекалиш с размера.Мисля, че 350 кубика няма да е прекалено.Разбира се, че трябва да се консултираш и с доктора, който избереш. :)
Пък ако забременееш няма да има никакъв проблем стига всичко да е както трябва.Дори и кърма ще си имаш. :)

mycel
04-18-2011, 14:33
Само ще ти кажа да внимаваш в избора си на лекар. Най-хубавата реклама, високите цени и модерните сайтове определено не трябва да те подвеждат. Избери лекар, на който имаш вяра, не непременно някой със супер "добрата" репутация и луксозна клиника, а просто някой, който ти вдъхва доверие като човек и разбира се, като професионалист - какъв е опита му, колко операции е направил досега, интересувай се колко са неуспешните му операции (защото повярвай ми, всеки един има неуспешни) и т.н. Не се притеснявай да го питаш тези неща, все пак става въпрос за теб и твоето тяло.
Помни, че най-скъпото не е непременно най-хубавото, особено в България. Добрата реклама определено не гарантира добри способности! Пожелавам ти успех и да попаднеш на правилния лекар! :)