PDA

View Full Version : Скарах се с най-добрата ми приятелка..



adriahaa
04-18-2011, 14:32
Така, скарана съм с най-добрата ми приятелка около седмица вече и до скоро не мислях така, както мисля сега. До скоро не ми пукаше, че сме скарани, но сега в точно обратното. Ако попитам момичетата, с които се имам сега какво мислят, дали да й кажа, че искам пак да сме приятелки, знам отлично какво ще кажат : " Луда ли си ?! Тя ти е тъпа и смотана. Пък и не се държеше добре с тебе! ". Да, наистина много бързо се сърди, говорила ми е и някой гадни работи, но пък и сме се смяло много. И сега не знам да й намекна ли, че искам пак да сме приятелки или да си останем така сърдити ? Или да я оставя, ако иска да сме приятелки тя да ми го каже ? Помощ..

MissArrogance
04-18-2011, 14:40
Оф, ако питаш мен това са някакви лапешки глупости, но както и да е .
Според мен, трябва да поговориш с нея насаме и сама да решиш, дали искаш да си приятелка с такъв човек . Без да се допитваш до мнението на тези, другите ти приятелки, или на който и да било . Все пак ти ще си приятелка с нея, а не те .

Yoana
04-18-2011, 16:46
Щом ти е била най-добра приятелка, значи другите ти дружки не разбират отношенията ви и не могат да определят тя каква е! Още повече, че се предпалага, че ти я познаваш по-добре и сама ще си решиш, според поведението й преди, заслужава ли си да говориш с нея или да я игнорираш... НО обезателно говори с нея и то сега, а не след 2-3 месеца, ти дотогава ще свикнеш да си си без нея и дори и да се сдобрите ще ти е все тая. Не я чакай тя да предприеме нещо. Поне според мен, тази от вас, която се опита да оправи нещата, показва, че е по-зряла, другото поведение вече е детинско - да се подминавате, игнорирате или пък да почнете да злословите една срещу друга. Не знам, аз така бих постъпила (и постъпих), има значение вече и причината за скарването ви. Но ако не е нещо сериозно, защо трябва излишно да се терзаете с да се убеждавате, че егото ви е наранено? :? Айде дано се оправите :)