PDA

View Full Version : Какво да направя



lentini999
04-18-2011, 15:27
Какво да направя сега имам приятелка ходим от доста време но вече нямам чувства :С :С :С не мога да я нараня и да и го кажа защото се още я чувствам като нещо повече от приятел. :х ако някой може да даде съвет ще съм му много благодарен.

F4ence
04-18-2011, 15:32
По- добре и го кажи ... няма смисал да я размотаваш. Ще и бъде трудно, но ако седнеш и и обесниш ще и бъде по-лесно да го приеме. А след някой друга седмица,месец може да решите да си останете приятели,след като на нея и мине. Абе ... кажи и,и не се мъчи да мислиш как да я накараш тя да вземе това решение, защото понякога пребягвате към това. Успех !

catyyyy
04-18-2011, 15:35
Изясни се дали я чувстваш като приятелка или като нещо повече от приятелка.Да не стане така да я разкараш и после "ама аз я обичам"
Наистина най-добре е да и обясниш как седят нещата,кое те е накарало чувствата да утихнат, за да може ако нещата са поправими да ги оправите!!! НЕ Я ЗАЛЪГВАЙ!

Whathurtsthemost
04-18-2011, 15:48
Не си играй с чуствата и. Тя може наистина да те обича. По-добре и кажи, че нямаш чуства към нея. Колкото по-скоро, толкова по-добре. Не чакай тя сама да се усети така ще е по-зле за нея.

SmilezZz
04-18-2011, 15:49
Ако наистина си наясно с чувствата си,кажи й го.. Няма смисъл да я разиграваш и да си играеш с нейните чувства.. Обясни й го,сигурна съм,че ще те разбере (:

TheBeliever
04-18-2011, 16:01
Първо се изясни със себе си, после с нея. Това, че чувствата са различни не значи, че ги няма. Ако си напълно обеден, че не изпитваш нищо към нея няма смисъл да продължавате тази връзка.

lubomirky
04-18-2011, 16:08
ако наистина нямаш чувства към нея и си сигурен в това, го направи. но ако е само моментно и след като и го кажеш, след 1-2 седмици отидеш при нея и й кажеш, че е било грешка, недей. още по-гадно ще е да си играеш с нея.

VaMpiRKaTaaa
04-18-2011, 17:03
Първо:за една сериозна връзка се искат 2-ма човека.
От тук на татък,трябва да и кажеш,най-малкото,зада не се измъчваш ти.
Или си дайте малко почивка един от друг.

lentini999
04-18-2011, 17:09
благодаря ви много за чудесните съвети от тук нататък ще се оправя сам :)