PDA

View Full Version : Той упорито ме избягва заради свой приятел



VseSokolka
04-18-2011, 16:10
Здравейте, хора...
Моля ви, дайте ми някакъв съвет, защото от няколко месеца съм в безизходица.
Преди около осем месеца си харесах едно момче от даскало и се запознах с него. Още докато си говорихме за пръв път, той се държеше супер мило и за по-малко от пет минути ми беше разказал за целия си живот. След няколко седмици той започна да се закача с мен, да прави най-различни глупости, когато бяхме заедно, а даже и пред приятелите си - викаше, скачаше, плашеше ме и всякакви такива детински истории. Често се срещахме преди и след даскало, говорехме си с часове, споделяхме си всякакви неща. Имаше моменти, в които бяхме на ръба да се целунем.
Няколко месеца след като се запознахме, най-добрият му приятел започна да се заяжда с мен, въпреки че не ме познава. Гледаше ме злобно през цялото време и осуетяваше всичките ни опити да останем насаме. Аз, естествено, също не пестях злобните погледи, но след време въпросният приятел започна да говори срещу мен и да насъсква моето момче. В един от последните дни, в които ми говореше, му обясних, че всичко това е измислица и аз не мразя най-добрия му приятел. Той се съгласи с мен и си личеше, че също е убеден, че аз нямам основание да се заяждам с приятеля му, но малко след това той спря да ми говори и да ми обръща внимание. Промени се, стана затворен, студен, сякаш вече не го познавах. Не ми говори от около четири месеца. Случвало се е на моменти да ме поздравява тайно от този негов приятел, но много рядко. По настоящем се държи сякаш не ме познава, а неговият най-добър приятел открито демонстрира своето "превъзходство" над мен. :cry:
Направо не знам какво да правя, не знам струва ли си да говоря с него или просто да си мълча и да чакам той да се опомни. Лошото е, че той не общува с момичета, а аз бях единственото такова, което той беше допуснал до себе си. Цялата им приятелска група е момчешка и те нямат особен интерес към момичетата.
Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете...

Sh@d0w
04-18-2011, 16:17
Цялата им приятелска група е момчешка и те нямат особен интерес към момичетата.

Sounds like gay

сериозно,защо не го попиташ директно защо е променил държанието си?

scandalousLady
04-18-2011, 16:18
Ами мила защо не пробваш да поговориш с този негов приятел?Не бъди злобна поговори с него СПОКОЙНО кажи му как стоят нещата,че не искаш да си скарана със твоето момче.Може приятелят му да ревнува защотото е прекарвал повече време с теб.Опитай да поговорите кажи му,че не искаш да го заместваш а просто и ти да си приятелка със онова момче.Успех :wink:

catyyyy
04-18-2011, 16:45
Забелязала съм,че момчетата не се влияят много от мнението на приятелите си по отношение на това какво те приказват за определено момиче.Ако го харесват - го харесват наистина и не им дреме еди си кой какво ще каже.Смея да правя предположения,че момчето което си си харесала все още е неосъзнато и се влияе много от мнението на приятеля му.Наистина трябва да поговориш и с двамта ... поотеделно.Да обясниш на единия какви са ти чувствата и на други,какво изпитваш към приятеля му и да го питаш,защо се държи така с теб и говори неща за теб!

VaMpiRKaTaaa
04-18-2011, 17:00
Момчето явно проявява гейските си наклонности... :lol:
Сега...сериозно.
Ми то се вижда,че държи повече на приятелят си,от колкото на теб.
3агубена кауза,ако питаш мен...

pricelessxv
04-18-2011, 17:05
Аз мисля, че хубаво трябва да си поговориш и с двамата. Е, разбира се, поотделно :lol: Говори с приятеля му първо. Кажи му, че не искаш да разваляш отношенията си с момчето ти, заради негативното му мнение. Попитай го какво толкова го дразни в теб, ако те интересува де. А и ако никакво съпричастие и разбиране не покаже, поговори с твоя. Кажи му, че ако ще се държи като дете, и ще те избягва само заради неговия приятел, който според мен си е същинско лапе щом не позволява на приятеля си да бъде щастлив.. Кажи му, че или ще си промени държанието или да те забравя. Или ще е с теб или не.. Какви са тези детски работи. :?

Gr0zDan0v
04-18-2011, 17:09
честито педерас е :smt041

VaMpiRKaTaaa
04-18-2011, 17:17
Момчето,ако му пукаше за теб..до сега да си разбрала..
Най-малко щеше да те защити пред ''приятелят си''.

VseSokolka
04-18-2011, 17:23
Честно казано, малко ме е страх да говоря с него по няколко причини. Първо, абсолютно ми е ясно, че той няма да пожелае да обсъждаме това и ще се направи на три и половина, заявявайки, че всичко между нас е ок. Или пък въобще няма да ми обърне внимание. Идиотът, който му е приятел, пък е някакво мамино синче. 11-ти клас е, а мама го води и взима от даскало. Понякога наистина се чудя дали няма проблеми с ориентацията :D

TheBeliever
04-18-2011, 17:39
Момчета 11-ти клас, които "нямат интерес към момичетата"? Или са задръстеняци и не знаят как да подходят към момиче, или са обратни.

И съм съгласна с мнението по-горе - той ако те харесваше нямаше да му пука какви ги говори завистливият му приятел.

Има и друг сценарии - приятелят му да те харесва и от мъжка солидарност, а.к.а bro's before ho's, да са решили да те отбягват.

При всяко положение това момче е загубена кауза.

tanch3t093
04-18-2011, 17:50
При всяко положение това момче е загубена кауза.
1+
Ако питаш мен изобщо не се занимавай с този въпрос ... Както казаха преди мен ако на него му пукаше нещата нямаше да се развият в тази посока. Горе главата, едно момче е!

VseSokolka
04-18-2011, 19:22
Много хора ми казват, че момчетата не обичали да им се говори сериозно и директно и разни приятели ме спират в опитите ми да говоря с тва момче направо. И мен почна да ме плаши тва, че може да стане по-зле. Има ли нещо вярно в тва, че е по-добре да оставя така нещата и да не се занимавам?
П.С. Благодаря за съветите <3

NambyPamby
04-18-2011, 19:32
1) смени си обкръжението, моля те
2) струва ми се, че всичките тия усилия, дето ги полагаш, са не защото много харесваш въпросното момче, ми просто защото не ти се вЕрва, че те е отрязал подобен екземпляр и/или се опитваш да се доказваш и пред приятеля му
3) независимо поради каква причина продължаваш да се занимаваш с този субект, време е да спреш. Супер анти е момчето, никакви наченки на самостоятелна мисъл не проявява, да не говорим за каквато и да била мъжественост.

SorrowEyes
04-18-2011, 19:33
Bros before hoes... :(

Много тъпо от него страна да постъпи по този начин, явно е много глупав да изпусне такова момиче (поне до колкото разбрах много добре сте си паснали) заради момчешката му групичка или заради въпросното момче ... Той губи ...