PDA

View Full Version : Street fitness



kiberrboy
04-18-2011, 16:43
Здравете. Въпосът ми е добре ли е заедно с фитнеса да се практикува и стриит фитнес, защото в последните дни много се запалих по стриита, а не ми се занимава само с едното а искам и с двете.

loveca777
04-18-2011, 16:57
рАЗбира се,, само да имаш време да почиваш достатъчно,,, :)

kiberrboy
04-18-2011, 17:06
Ами аз тренирам понеделник, вторник, четвъртък и петък. Как е по добре да тренирам на лоста същите дни или дните когато почивам. :)

redbul2
04-18-2011, 19:33
С двете не може! Ще претренираш. Или само фитнес в залата или твоята гимнастика навън. Средно положение няма!

loveca777
04-19-2011, 14:57
С двете не може! Ще претренираш. Или само фитнес в залата или твоята гимнастика навън. Средно положение няма!
Може , эащо да претренира, ако му остава време да почива? :)

redbul2
04-19-2011, 17:19
Много момчета тук не са наясно що е то фитнес.И каква е разликата му с другите спортове.Можеш да риташ топката,да спираш и си почиваш когато ти харесва. Обаче,ако тренираш в залата за мускулна маса,а не само да се изфукаш трябва да го правиш на макс.Това значи,че след фитнеса ти нямаш сила за нищо друго.И ако си свеж и имаш още много сила,значи не си правил сериозна тренировка,а само си чесал пръстите по уредите.Просто фитнесът и другите спортове са несъвместими,ако е истински фитнес.

loveca777
04-19-2011, 17:34
Много момчета тук не са наясно що е то фитнес.И каква е разликата му с другите спортове.Можеш да риташ топката,да спираш и си почиваш когато ти харесва. Обаче,ако тренираш в залата за мускулна маса,а не само да се изфукаш трябва да го правиш на макс.Това значи,че след фитнеса ти нямаш сила за нищо друго.И ако си свеж и имаш още много сила,значи не си правил сериозна тренировка,а само си чесал пръстите по уредите.Просто фитнесът и другите спортове са несъвместими,ако е истински фитнес.
След фитнеса нямяш сила, но нали след ден, два ти идва силата :)
Обаче при мин лично казах какво се получава,,,

redbul2
04-19-2011, 17:54
След ден-два като ти дойде силата си отново на фитнес :D и отново нямаш сила. И за да направиш след ден-два истинска тренировка,а не менте трябва да презаредиш батериите,тоест пълна почивка.Тогава при следващата тренировка в залата силата ти е на макс и вдигаш още по-тежко. Иначе само излишно си даваш паричките само за едното фукане,че ходиш на фитнес. :)

slicky
04-19-2011, 17:56
След ден-два като ти дойде силата си отново на фитнес :D и отново нямаш сила. И за да направиш след ден-два истинска тренировка,а не менте трябва да презаредиш батериите,тоест пълна почивка.Тогава при следващата тренировка в залата силата ти е на макс и вдигаш още по-тежко. Иначе само излишно си даваш паричките само за едното фукане,че ходиш на фитнес. :) +1

loveca777
04-19-2011, 18:08
Ее аз сега както не съм ходил на фитнес повече от седмиц , а само на лостовете - като отида отново на фитнес съм сигорен, че ще овелича кг от лег :)

redbul2
04-19-2011, 18:19
Ее аз сега както не съм ходил на фитнес повече от седмиц , а само на лостовете - като отида отново на фитнес ще овелича кг от лег :)

Може би ще увеличиш. Гаранция-Франция.Но сам пишеш,че повече от седмица си правил само едното,а не двете наведнъж. Фитнес+друг спорт е подходяща комбина може би за сваляне на излишно тегло и мазнини. Примерно 80-100 кила мазно. Евентуално за силова издръжливост фитнес+аеробни спортове.Но за качване на маса-абсурд. И това съм го чел в книга на известен културист.Сега не се сещам кой: Рендал Щросен,Стюарт Мак Роберт или може би Арнолд Шварценегер?

loveca777
04-19-2011, 18:40
E да, щото после мусколите ми эабавят пъргавината си и ми става много трутно да правя след това силово, но сега като го осъвършенствам - ще видя.
Мурт как хОди и на двете? :)

Myrth
04-19-2011, 18:59
Myrth ходи на двете, защото не слуша простотиите на ''кварталните легенди'' за вдървяването от щангите и за това, че на лост не може да се прави маса. И печели от това.

DownloadVirus
04-19-2011, 19:02
Всичко зависи от хранителният режим,кви лостове,къв фитнес..Просто ако си на лостовете няма как да качиш повече кила..Ако си в зала и тренираш може да сложиш дъмбел в краката или някой колан около кръста с тежести и go go go ! :P

Myrth
04-19-2011, 19:06
На лост можеш да промениш разпределението на тежестта, така че да се наложи да вложиш много повече сила - това е еквивалент на покачване на работната тежест.

Това, че теглото на трениращия е константа, в никакъв случай не пречи на покачването на маса.

loveca777
04-19-2011, 19:54
Нали 2 години си ходил само на лостовете и после си включил и фитнеса :)
А эа маса от лостовете - шапка ти свалям.
Наистина трябва да си напреднал доста, за маса.

А набиранията с тежести колко по се отличават от обикновенните? :)

DownloadVirus
04-19-2011, 19:59
Колко повече да се отличават? OMG .. Използвайте малко това сиво вещество,не е само за красота..

ПП: Добавяш още килограми,защото със собственото ти тегло ти е прекалено лесно..

Myrth
04-19-2011, 20:03
Почнах с фитнес. Много по-късно минах на лостове.

А впрочем, правилно изпълнените набирания не са никак лесни, т.е. достатъчна стимулация са за натрупване на много маса.

Тренирам основно със собствено тегло не от предразсъдаци спрямо фитнеса, просто ми е по-лесно да качвам така. Нищо не ми действа по-стимулиращо растеж (за горната част) от обемна тренировка набирания. И кофи, особено с тежест. Доста често ползвам допълнителна тежест, тъй като целта ми е и повече сила, но нищо, абсолютно нищо не ти пречи да качваш килограми и само с личното тегло.

loveca777
04-19-2011, 20:27
Аз се набирам вече 20 пъти широк хват _ за гръб_ и ръцете ми само омаляват эаразлика от фитнеса. Не мисля, че е само, защото не ям много- иначе и от фитнеса нямаше да правя мускули.
И стига- эа един протеин няма да давам 40 лв щом има и друг начин :)

vankata5555555
04-19-2011, 20:38
В фитнеса може да си правиш набиране и кофички...Ако го кажеш на някой,който наистина разбира(че ти е по-лесно да качваш от лоста),ще ти се изсмее в лицето.Лоста в фитнеса е 10х по-хубав,защото има чупка и изолира ръцете => натоварваш само гърба и не се изоряваш.

Chacho
04-19-2011, 20:49
Има доста вариации на упражненията със собствено тегло и изнасянето на центъра на тежеста в дадена посока може да увеличи нужната сила за изпълнението на упражнието. От тази гледна точка, една добре съставена програма от уражнения без свободни тежести също може да ти донесе желаните резултати.

В много школи по земна гимнастика разчитат на упражнения със собствено тегло и изграждат обещаващи атлети.

loveca777
04-19-2011, 20:51
В фитнеса може да си правиш набиране и кофички...Ако го кажеш на някой,който наистина разбира(че ти е по-лесно да качваш от лоста),ще ти се изсмее в лицето.Лоста в фитнеса е 10х по-хубав,защото има чупка и изолира ръцете => натоварваш само гърба и не се изоряваш.
Не си го разбрал правилно. Просто му е пo-лесно, защото е много добър в стриит фитнеса. ;)
И той може би най-много раэбира от всички във форума

RoSKo0o0
04-19-2011, 20:53
Съгласен съм с Myrth. Факт е, че по-бавно се трупа, но се трупа. С режим и правилно изпълнение + тежести - ефекта е по-бърз. От набиранията ми се напомпва много здраво ръката... не знам защо при теб така се получава.

loveca777
04-19-2011, 20:57
Съгласен съм с Myrth. Факт е, че по-бавно се трупа, но се трупа. С режим и правилно изпълнение + тежести - ефекта е по-бърз. От набиранията ми се напомпва много здраво ръката... не знам защо при теб така се получава.
:) Ами неэнам,,,
Уж се набирам по всякакви начини...

DownloadVirus
04-19-2011, 20:59
А бе тренирайте си в зала! Набиранията може да са по-труднички за начинаещи и такива като мене , дето краката им са като дооооооооооста широк дъб и им е трудно да правят набирания (особенно широк хват,в никакъв случай) По принцип правя ли набирания,после се изморява прекалено много бицепса и не мога на лоста после с тежестите да правя същите килограми..Аз ще мога да правя набирания,когато почна да дигам колкото Coleman ..

RoSKo0o0
04-19-2011, 20:59
Съгласен съм с Myrth. Факт е, че по-бавно се трупа, но се трупа. С режим и правилно изпълнение + тежести - ефекта е по-бърз. От набиранията ми се напомпва много здраво ръката... не знам защо при теб така се получава.
:) Ами неэнам,,,
Уж се набирам по всякакви начини...

Може би ръката ти е свикнала на по-голямо натоварване... пробвай набиране само с една ръка, тогава няма как да не се напомпи. Ноо... има програми за тази цел. Тренирам по една, която е с много малка почивка между сериите... и освен, че се измаряш по-бързо, добре влиза в мускула.

loveca777
04-19-2011, 21:07
..Аз ще мога да правя набирания,когато почна да дигам колкото Coleman ..
Набираниятя нямат нищо общо с това колко можеш да вдигаш , както и лицевите опори нямят общо с набирането :)
Всеки начинаещ в първия месец се набира не повече от 6 , 7 пъти эа бицепс ;)

loveca777
04-19-2011, 21:11
Съгласен съм с Myrth. Факт е, че по-бавно се трупа, но се трупа. С режим и правилно изпълнение + тежести - ефекта е по-бърз. От набиранията ми се напомпва много здраво ръката... не знам защо при теб така се получава.
:) Ами неэнам,,,
Уж се набирам по всякакви начини...

Може би ръката ти е свикнала на по-голямо натоварване... пробвай набиране само с една ръка, тогава няма как да не се напомпи. Ноо... има програми за тази цел. Тренирам по една, която е с много малка почивка между сериите... и освен, че се измаряш по-бързо, добре влиза в мускула.
С една ръка се насирам ;d ;d Може би е, защото не правя добри програми със серии както трябва :)

RoSKo0o0
04-19-2011, 21:14
..Аз ще мога да правя набирания,когато почна да дигам колкото Coleman ..
Набираниятя нямат нещо общо с това колко можеш да вдигаш , както и лицевите опори нямят общо с набирането :)
Всеки начинаещ в първия месец не се набира не повече от 6 , 7 пъти эа бицепс ;)

Особено, ако не се е занимавал въобще с лицеви, коремни, бягане, леки гирички и т.н. забрави... и 3-4 пъти ше с му много :D
Еее.... то с една ръка е много трудно, особено ако е надхват... но с подхват... еми все едно дигаш гира, тежка колкото тебе :D
Аз имам програма... за 1 месец... но не знам, ти ходиш и на фитнес, така че нямам идея как би ти подействала... на едно момче, което не ходи от скоро... добре му идва ама :)

loveca777
04-19-2011, 21:26
Колко мислиш,че ходя на фитнес :-D
Виж, Набирането с подхват е по-трудно, защото като се хванеш- започваш да се въртиш в едната посока :D
Той t4v колко се набира с една ръка пък камо ли ние .. ;d
Като започнах да се набирам - си правих 40- 50 лицеви опори,но първият път не се набрах повече от 1 път и половина :)

DownloadVirus
04-19-2011, 21:30
..Аз ще мога да правя набирания,когато почна да дигам колкото Coleman ..
Набираниятя нямат нищо общо с това колко можеш да вдигаш , както и лицевите опори нямят общо с набирането :)
Всеки начинаещ в първия месец се набира не повече от 6 , 7 пъти эа бицепс ;)

Само дето аз не съм точно начинаещ и плъс това е трудно да вдигна собственото си тегло (за широк хват говоря главно) като имаш впредвид ръка-крак и тн,друго на ръка,че не съм правил никога дори и една силова програма ! И сега след Великден ще правя първата си :D Програмата съм я и постнал в форума..

loveca777
04-19-2011, 21:42
Ти както имаш маса, ако тръгнеш да се набираш много- ще станеш мноо здрав :)

DownloadVirus
04-19-2011, 22:09
Ти както имаш маса, ако тръгнеш да се набираш много- ще станеш мноо здрав :)

Имаме един лаф - ако беше баба мъжка,щеше да има дръжка

или пък ако беше баба дядо,щеше да нае*е дядо ми :-P

Myrth
04-20-2011, 10:41
В фитнеса може да си правиш набиране и кофички...Ако го кажеш на някой,който наистина разбира(че ти е по-лесно да качваш от лоста),ще ти се изсмее в лицето.Лоста в фитнеса е 10х по-хубав,защото има чупка и изолира ръцете => натоварваш само гърба и не се изоряваш.

Изолира ръцете, ама друг път. Просто облекчава китките и донякъде е по-лесно да включиш гърба ефективно.

По-лесно ми е да развивам горната част на тялото на лост и успредка, защото упражненията са много комплексни и знам как да се натоваря ефективно. Това, че някои хора живеят в черупка и робуват на клишета, че фитнесът е за маса, а лостовете за релеф, мен не ме интересува, пък те да си разбират колкото си искат : )

vankata5555555
04-20-2011, 18:44
Не изолират ама друг път.Ако незнаеш как да се набереш и дърпаш като хамалин с ръцете,това е друг въпрос.Специално за това съм питал доста хора и са ми казвали,че е много хубаво и всичко отива в кифлите а и аз така го усещам.Фитнеса е за всичко,да си виждал мазен културист на състезание ?Просто това което някой ще го направят в фитнеса,никой друг неможе да го направи на лостовете.Вземи един прост примен-оня ханибал дето е уж най-добрия(незнам дали е така)е какво ?Да е огромен,да е с големи мускули,просто един як релеф.Няма значение къде ще тренираш,стига да ти харесва.Ама да ми обяснявате,че на лостове е по-хубаво и се качва повече маса...смешно е.Другото е,че на лостовете ставите,ще ти идат 2х по-бързо от колкото в финтеса.

ZipFail
04-20-2011, 18:53
Myrth, като не знаеш как да се набираш кво се обаждаш, хамалин такъв :-D Ванка777, я му обясни как стават работите :-D

vankata5555555
04-20-2011, 21:12
Само не ме иронизирай.Казах АКО не знае...а ти АКО имаш спе*ма в ушите иди да ги изчистят.

Myrth
04-20-2011, 21:31
Ръцете можеш да ги изолираш и на прав лост, всичко е до техника ( и разбира се никога напълно).

Останалата част от коментара ти ще я пренебрегна, тъй като е объркана и нелогична.

И понеже гледам да се държа добре дори с хора като теб, ще поясня какво съм искал да кажа. Лостовете по никакъв начин не ти помагат да качиш повече маса от залата, само по себе си това е нелепо. Но до едно много високо ниво, двете неща са абсолютно взаимнозаменяеми. Тоест - на лост мога да си осигуря максимален растеж; такъв, какъвто бих имал в залата (говоря за горната част, никой не е по-голям от клека с щанга за краката).

И тъй като лостовете са ми страст и като цяло имам достатъчен опит и техника при тях, ми е значително по-лесно и приятно да се развивам в такава среда.

RoSKo0o0
04-20-2011, 21:59
Точно на фитнеса ти се изхабяват повече ставите, защото дигаш по-тежко... натоварваш всичко в повече пъти... като започнеш да вдигаш по 100 от лежанка и ставите ти "хип-хип-ура" ли викаТ?

loveca777
04-21-2011, 11:15
Точно на фитнеса ти се изхабяват повече ставите, защото дигаш по-тежко... натоварваш всичко в повече пъти... като започнеш да вдигаш по 100 от лежанка и ставите ти "хип-хип-ура" ли викаТ?
+1 :)
Все пак качването на маса от лостовете изисква изключително и много повече време и труд, както и много ядене! А от фитнеса само эа 3, 4 месеца можеш да качиш маса и релеф- без да се тъпчеш с много храна. А от лостовете - 2 години ти трябват само за да усвоиш добре силовите набирания и упражненията за маса.

пО-забавно е да тренираш на лоста и да се въртиш от колкото да седиш във затворено помещение - но това зависи от самия човек :)

vankata5555555
04-21-2011, 12:35
А като се "въртиш" и правиш някакви маймуноподобни движения как е,сигурно са супер ставите ?Няма лошо на си ходи на лостовете,ако е човек без работа може и 3 години да си се "върти" за 3 сантиметра ръка :D

loveca777
04-21-2011, 12:44
А като се "въртиш" и правиш някакви маймуноподобни движения как е,сигурно са супер ставите ?Няма лошо на си ходи на лостовете,ако е човек без работа може и 3 години да си се "върти" за 3 сантиметра ръка :D
Специялно за ставите - лостовете не ги натоварват колкото фитнеса!
Това съм го чел в много статии и много хора, които разбират са го каэвали

Бавно става, но за 3 години вече се качва маса.
И това за въртенето - не е начин за качване на маса, а повече атлетично упражнение ..

Myrth
04-21-2011, 13:07
Аз на лостове съм се контузвал най-жестоко. От фитнеса не помня да съм имал кой знае какви контузии.

Впрочем, на лоста тренирам по-скоро билдърски. И аз не съм фен на акробатиките и въртенетата, предпочитам по-силовите изпълнения.

А за това, че в залата можеш да качиш маса бързо без да се храниш добре, просто не е вярно.

Лостаджиите са хилави, защото не се хранят. Всъщност, нямат си понятие от хранене. От там идват проблемите, не от естеството на натоварването.

Докато посветилите се на залата имат значително повече познания за човешката физиология и по-добре се ориентират в храненето и нещата като цяло.

Умният човек би съчетал най-доброто от всяка област.

loveca777
04-21-2011, 13:39
То и аз в китката един път нещо се бях контузил - и после ме боля цял месец , че и повече. Тъкмо да ми мине - oтивам да се набера и пак почвa болката..
Незнам , но фитнеса натоварва коколите бавно с течение на времето..
Един път във фитнеса така си претоварих пръститe, че не можeх да ги движа...

vankata5555555
04-21-2011, 20:05
Претоварване на пръстите ?Ами никой не е казал нищо за хранене.Говорим САМО за тренировките,като изключим други подробности.

Endurobg
11-25-2011, 18:49
Здравейте момчета значи от доста време се чудя и накрая реших да се занимавам със "тунинг" на тялото.Аз съм висок 1,82 и тежа 84-85 килограма а също така съм и ръгбист.Имам лост в нас и искам да ви питам на фитнес ли да ходя или да се занимавам със Стриит Фитнес както се казва.Просто искам да стегна тялото си-след като имам маса поне да я усъвършенствам.

musicinmyveins
11-25-2011, 19:12
Ако искаш сериозни резултати фитнес.Ако ти е само да изкараш преса и да ти се кефат 14-15 годишни пикли - лостове

Endurobg
11-25-2011, 19:57
Ами аз искам сериозни резултати но ако ги комбинирам и двете няма ли да се получи нещо добро.Аз както казах имам в нас лост и мога примерно през деня да съм на фитнес а вечер да съм на лоста има ли такъв вариант?

slicky
11-25-2011, 20:19
Ako си наистина сериозен ръгбист, ти трябва специална фитнес програма и хранителен режим.

musicinmyveins
11-25-2011, 20:35
Не няма такъв вариант щото тялото се натоварва 1 път,а не да се тренира по 10 пъти в деня.Във фитнеса може да се набираш и да правиш кофи също ето ти комбинация.Само,че като идеш във фитнеса не да висиш на стенда само ами ще се набираш когато тренираш гръб и ще правиш кофи когато тренираш гърди

Endurobg
11-25-2011, 20:56
Ами да slicky аз съм сериозен ръгбист.Musicinmyveins благодаря ти и бих искал да попитам ако наистина съществува такава програма и режим да ме упътите към тях.

slicky
11-26-2011, 09:47
Принципно тренера ти трябва да ти каже. Чел съм, че има такива програми за баскетболисти, ама сигурно има и за ръгбисти. Тръгни на фитнес, като в началото помоли да ти направят такава програма според целите ти(най-добре тренера, ако разбира естествено).След определено време ще усетиш кои упражнения ти вършат работа и кои не и ще можеш сам да си направиш програма, която да ти носи дълговременни резултати. За храненето има няколко варианта, при някои действа един, при други друг. Важно е и възстановяването-максимум 3 тренировки на седмица с повече многоставни,отколко изолиращи упражнения. А да- и не на последно място сънят(8 часа задължително).

slicky
11-26-2011, 09:53
Принципно тренера ти трябва да ти каже. Чел съм, че има такива програми за баскетболисти, ама сигурно има и за ръгбисти. Тръгни на фитнес, като в началото помоли да ти направят такава програма според целите ти(най-добре тренера, ако разбира естествено).След определено време ще усетиш кои упражнения ти вършат работа и кои не и ще можеш сам да си направиш програма, която да ти носи дълговременни резултати. За храненето има няколко варианта, при някои действа един, при други друг. Важно е и възстановяването-максимум 3 тренировки на седмица с повече многоставни,отколко изолиращи упражнения. А да- и не на последно място сънят(8 часа задължително).

slicky
11-26-2011, 09:55
Принципно тренера ти трябва да ти каже. Чел съм, че има такива програми за баскетболисти, ама сигурно има и за ръгбисти. Тръгни на фитнес, като в началото помоли да ти направят такава програма според целите ти(най-добре тренера, ако разбира естествено).След определено време ще усетиш кои упражнения ти вършат работа и кои не и ще можеш сам да си направиш програма, която да ти носи дълговременни резултати. За храненето има няколко варианта, при някои действа един, при други друг. Важно е и възстановяването-максимум 3 тренировки на седмица с повече многоставни,отколко изолиращи упражнения. А да- и не на последно място сънят(8 часа задължително).

slicky
11-26-2011, 09:57
Принципно тренера ти трябва да ти каже. Чел съм, че има такива програми за баскетболисти, ама сигурно има и за ръгбисти. Тръгни на фитнес, като в началото помоли да ти направят такава програма според целите ти(най-добре тренера, ако разбира естествено).След определено време ще усетиш кои упражнения ти вършат работа и кои не и ще можеш сам да си направиш програма, която да ти носи дълговременни резултати. За храненето има няколко варианта, при някои действа един, при други друг. Важно е и възстановяването-максимум 3 тренировки на седмица с повече многоставни,отколко изолиращи упражнения. А да- и не на последно място сънят(8 часа задължително).

slicky
11-26-2011, 09:59
Принципно тренера ти трябва да ти каже. Чел съм, че има такива програми за баскетболисти, ама сигурно има и за ръгбисти. Тръгни на фитнес, като в началото помоли да ти направят такава програма според целите ти(най-добре тренера, ако разбира естествено).След определено време ще усетиш кои упражнения ти вършат работа и кои не и ще можеш сам да си направиш програма, която да ти носи дълговременни резултати. За храненето има няколко варианта, при някои действа един, при други друг. Важно е и възстановяването-максимум 3 тренировки на седмица с повече многоставни,отколко изолиращи упражнения. А да- и не на последно място сънят(8 часа задължително).

slicky
11-26-2011, 10:05
Принципно тренера ти трябва да ти каже. Чел съм, че има такива програми за баскетболисти, ама сигурно има и за ръгбисти. Тръгни на фитнес, като в началото помоли да ти направят такава програма според целите ти(най-добре тренера, ако разбира естествено).След определено време ще усетиш кои упражнения ти вършат работа и кои не и ще можеш сам да си направиш програма, която да ти носи дълговременни резултати. За храненето има няколко варианта, при някои действа един, при други друг. Важно е и възстановяването-максимум 3 тренировки на седмица с повече многоставни,отколко изолиращи упражнения. А да- и не на последно място сънят(8 часа задължително).

slicky
11-26-2011, 10:07
Принципно тренера ти трябва да ти каже. Чел съм, че има такива програми за баскетболисти, ама сигурно има и за ръгбисти. Тръгни на фитнес, като в началото помоли да ти направят такава програма според целите ти(най-добре тренера, ако разбира естествено).След определено време ще усетиш кои упражнения ти вършат работа и кои не и ще можеш сам да си направиш програма, която да ти носи дълговременни резултати. За храненето има няколко варианта, при някои действа един, при други друг. Важно е и възстановяването-максимум 3 тренировки на седмица с повече многоставни,отколко изолиращи упражнения. А да- и не на последно място сънят(8 часа задължително).

loveca777
11-27-2011, 08:03
:grin:

HolyShit
11-27-2011, 13:06
За ръгбист правиш програма за размери + ЗДРАВО ВВД или зърнена диета поне (ядеш всичко що зърнеш по много :D)

В залата правиш 10x10 за хипертрофия.Лостовете няма да ти донесат никва полза в твоите цели

loveca777
11-27-2011, 13:18
За ръгбист правиш програма за размери + ЗДРАВО ВВД или зърнена диета поне (ядеш всичко що зърнеш по много :D)

В залата правиш 10x10 за хипертрофия.Лостовете няма да ти донесат никва полза в твоите цели
Е как бе - всички сумо борци са лостаджии 8)

HolyShit
11-27-2011, 13:37
За ръгбист правиш програма за размери + ЗДРАВО ВВД или зърнена диета поне (ядеш всичко що зърнеш по много :D)

В залата правиш 10x10 за хипертрофия.Лостовете няма да ти донесат никва полза в твоите цели
Е как бе - всички сумо борци са лостаджии 8)

:D :D :D :D :D :D

Endurobg
11-27-2011, 17:06
Ами ако с мойте килограми започна на лостове и успоредки ше се получи ли нещо хубаво как мислите?

HolyShit
11-27-2011, 18:20
Ами ако с мойте килограми започна на лостове и успоредки ше се получи ли нещо хубаво как мислите?

Нищо хубаво няма да се получи ,пич.
Избираш ръгби или лостове.
Пълна програма за хипертрофия на лостове едва ли ще намериш,така или иначе няма да даде нужните на теб резултати

Endurobg
11-28-2011, 11:36
Добре а на мен ми дадоха програма от фитнеса която е 6 дневна.Ами ако през деня помпам във фитнеса а вечер МАЛКО на лоста ще може ли така.Само искам да подчертая че сега спрях ръгбито до Февруари месец защото ни свърши сезона.

loveca777
11-28-2011, 11:48
Е хубаво е да се набираш и правиш кофички , но ще се претоварваш
Ставаш по атлетичен, но не правиш маса ...

loveca777
11-28-2011, 11:52
,,.Аз съм висок 1,82 и тежа 84-85 килограм'' :shock: Забрави лостовете
А и си много висок..

Endurobg
11-28-2011, 13:53
Аз имам маса за какво ми е повече.Но няма значение мисля да комбинирам набирането на лост с фитнес и така

HolyShit
11-28-2011, 14:17
Аз имам маса за какво ми е повече.

Заради ръгбито ...

musicinmyveins
12-02-2011, 19:43
да комбинираш?брат това е пълна глупост....Първо,че на лостовете,за да постигнеш нещо като сила трябва да удариш тренировки секи ден (1 ден почивка) и + това в този спорт не ти трябва собственото тегло ами ти трябва маса + сила.Ти си решаваш само,че в залата ше има по-голям ефект за целта,която ти гониш.

Endurobg
12-03-2011, 13:23
Благодаря ще ви послушам и ще видя след време какъв ще е резултата.Между другото за зимната ваканция съм намислил да бутам кола за тренировка много хора сами казвали че това помага за сила в краката и е много добре за ръгбито.

alexchyyyyy
12-03-2011, 16:04
За краката..Клякай и когато се изправяш скачай максимално повече..Така колкото можеш пъти..;)