PDA

View Full Version : Проблем със скайп



BriToHchi
04-18-2011, 17:21
Обръщам се за помощ към Вас.Имам проблем със скайп,,кликайки върху иконата на скайп компютарът ми се рестартирвам сам иначе ако не съм опитала да вляза в него си правя всичко останало без проблем .Деинсталирах си старата версия изтеглих си друга и пак така а й си преинсталирах Windowa-a преди 1 седмица някъде.Ако някой има идея защо се получава така моля да пише.Благодаря предварително

Kinghood
04-18-2011, 19:13
Някой друг да има достъп до компютъра ти освен теб?

BriToHchi
04-19-2011, 11:04
НЕ няма не знам защо се получава така

Kinghood
04-19-2011, 12:05
Всичко може да е... температурата, кабелите, да се е напълнил с прах и к'во ли още не.. При рестарта изписва ли ти някакво съобщение, нещо става ли... Син екран ? При толкова оскъдна информация, може само да се гадае :?

dimitar_ak
04-19-2011, 12:08
Имаш ли някакви ядове с аудиото или с камерата ако имаш? Проблема е хардуерен.

BriToHchi
04-19-2011, 20:23
За кабелите не знам едва ли е от тях няма прах чистих си компю
търа на скоро(преди да си го преинсталирам т.е 1-2 седмици)Window-са си зарежда нормално ,макар че на няколко пъти само зареждаше и не искаше да се включи компютъра.Камера пък нямам от аудиото не знам дали е

Kinghood
04-20-2011, 07:48
Щом казваш, че не е от прах и др. хардуер, то единствено се сещам, че драйверите на аудио-то са ти се омацали. Решение: Преинсталация, пълен формат и внимателно качвай драйвери.. не просто к'вито ти паднат. Проблема ще се отстрани след преинстала.