PDA

View Full Version : Дългите връзки



stubborn
04-18-2011, 18:13
Дали е възможно да съществува връзка , в която чувствата и страстта да не охладнеят с времето,без значение дали са минали 3 месеца или 3 години.Споделете ващите мнения и лични опити. :wink:

mkio
04-18-2011, 18:16
Да, съществува. Колкото и тривиално да звучи, трябва да има разнообразие, компромиси и уважение между партньорите. И най-важното, да са над ежедневните дреболии-тогава връзката може да оцелее години наред. :)

againstyou
04-18-2011, 18:17
Ми да възможно е,но нещата далеч няма да са както са били в началото.Ще има известна промяна,макар и лека.

stubborn
04-18-2011, 18:18
Разбира се.Личен опит? С мъжо сме заедно от 7-9 години,зависи как ги броиш и още се обичаме като луди.Родителите ми също бяха влюбени като 20годишни до послено. :)


Дай боже всекиму. И аз мечтая за такава любов до последно :grin:

Lisuger
04-18-2011, 21:15
Незнам дали съществува такава връзка... на мен не ми се е случвало, за съжаление.. Бях с бившата 3 години и накрая просто не можех да я гледам повече.. едвам се отървах :booooomb:

lubomirky
04-18-2011, 22:59
почти 10 месеца вече и не съм помислял за друга, а преди и един ден нямаше, в който да не са поне 2+ ;д

при нея забелязвам същото и може би заради това все още сме заедно, 'щото иначе - караници много, разбиранията различни и всичко, което можете да се сетите..

Jessie
04-18-2011, 23:05
Това ми е най-дългата връзка... и все още го обичам. Не мога да си се представя без него. Да, възможни са началните чувства да се запазят дори и след доста дълго време (не говоря за месеци, а за години, например). Хубаво е, разбира се, често да се влага разнообразие - в секса, в ежедневието. :)

bambolka
04-18-2011, 23:13
Да, съществува. Колкото и тривиално да звучи, трябва да има разнообразие, компромиси и уважение между партньорите. И най-важното, да са над ежедневните дреболии-тогава връзката може да оцелее години наред. :)

И аз така мисля! Не трябва само да си повтарят "обичам те " , а наистина да го показват, да не търсят постоянно недостатъците си и да оценят половинката си . :)

anonymous708973
04-19-2011, 06:28
Надявам се. :)

catyyyy
04-19-2011, 06:47
Всичко е до хората и как те сами възприемат чувствата си и ги показват.Според мен не може в началато на една връзка иии да речем след година,година и половинча страстта да е същата.Но пак казвам зависи до това как самата двойка си го прави!

pitfall
04-19-2011, 11:26
Възможно е, естествено.

AniBG
04-19-2011, 12:40
Възможно е, поне така мисля.. :) (...въпреки, че на мен не ми се е случвало, а и както вървят нещата - не мисля, и че ще се случи някога :o )

smoker4e7o
04-19-2011, 12:51
Много яснооо . Какво , връзка ли е като е за една седмица или 1 месец .. аз не мисля така ! Аз съм с приятелката ми вече една година и не мисля , не не е мислене .. ОБЕДЕНА СъМ , че Винаги ще бъда с нея .. ! Един път намираш любовта на живота си !

umri
04-19-2011, 12:54
Разбира се.Личен опит? С мъжо сме заедно от 7-9 години,зависи как ги броиш и още се обичаме като луди.Родителите ми също бяха влюбени като 20годишни до последно. :)
Мъжът ти да не чете форума? И това да е индиректна манипулация...?

Кажи ми, че съм конспиратор. :lol:

abvd
04-19-2011, 12:54
естествено 4е ДА !!!

VaMpiRKaTaaa
04-20-2011, 19:11
Възможно е.
2%на100%
Голяма рядкост,но има.

Grommash
04-20-2011, 20:11
Що за въпрос? Ако не беше така, щяхте ли да сте родени и отгледани с обич? Не.. ЕСТЕСТВЕНО че съществуват такива връзки, това че досега не ви се е случвало не трябва да ви обезкуражава, за всичко си има време. От личен опит - компромисите и разбирателсвото са да не кажа най-важни, но пък едното неможе без другото :P

DevilWish
04-20-2011, 20:47
Eми сигурно.. ама не ми се е случвало ;) Страстта не е огасвала да.. ама останалото..

Progressive
04-21-2011, 05:34
Възможно е.

krem4et0
04-21-2011, 06:24
Аз пък обичам много повече мъжа си, отколкото в началото, отколкото първите години, отколкото ако щеш от преди половин година. Колкото повече съм с него, колкото повече се опознаваме и живеем заедно, толкова повече виждам какъв късмет съм извадила с него и го обичам все повече и повече. Смея да твърдя, че е взаимно. Не мога да кажа колко врем ще е така, но за 7 години градацията е възходяща,а не низходяща. Не мога да сравня чувствата си в началото с тези на 3-тата година, а още по-малко - сега. Става все по-хубаво!
Може би страстта е по-друга. Нормално е когато сексът е всеки ден достъпен, там нещата да поизбледняват. Няма я тръпката от чакането, криенето, пазенето на тишина с родители в другата стая...Но да намалее любовта...Почне ли веднъж в посока надолу, така ще си продължи.

nepowtorima
04-21-2011, 17:38
Разбира се, че е възможно..В началото може да е най-хубаво, а след време... още по-хубаво.. всеки е различен, така че не може да се поставят всички хора под един знаменател.. Всяка връзка има край.. няма значение дали раздялата ще е смъртта... едни не са го изживели и не вярват, а други имат опит и доказват... Всеки човек е индивидуален, т.е. всяка връзка е индивидуална..