PDA

View Full Version : Писна ми вече... дайте съвет, моля Ви!



Aily
04-18-2011, 18:25
Здравейте! Имам нужда от малко помощ. Побърквам се вече... Постоянно си мисля само за болести, при най-малкото вече се вкарвам във най-различни филми, мисля си, че съм болна от страшни неща и все се притеснявам за нещо. Започвам да чета по разни форуми, да търся в Гугъл и т.н. А като отида на доктор се успокоявам и спирам да се притеснявам... И примерно след около месец идва нещо друго, заради което да се притеснявам. Това си е чиста хипохондрия (ако трябва да се самодиагностицирам).
Ето последното е, че ми закъснява цикъла с една седмицa.. Пак се притеснявам... на 16 съм нито съм правила секс, нито нищо... Почти винаги ми е било нередовно... и пак! Омръзна ми!
Цялата работа тръгна след като мой много, много близък човек почина внезапно преди осем месеца... Все си мислех, че е моментно състояние, заради тва, което се случи, ама не мога да го преодолея... И всички приятели и роднини ми казват, че няма за кво да се притеснявам, ама просто не мога... Кажете кво да правя, на психолог ли да ида или кво... Не мога да я карам така повече, писна ми да си тровя нервната система с излишни притеснения. Мерси предварително за помощта!

gab4ooo
04-18-2011, 18:56
По едно време мислех , че си чета старата ми тема :Д Аз съм същата . Всичко почна като майката на един от много добрите ми приятели почина от рак и аз за първи път се сблъсках лице в лице с тая жестока болест . смисъл за първи път я взех толко на сериозно и почнах да се вглабявам . мислях си че съм хванала спин а съм едва на 14 години и не съм правила секс нито съм се боцкала . После почнах да си мисля че имам рак като ме заболеше нещо , после че ми има нещо на сърцето и си направих изследвания за 200 лева и най - накрая разбрах че нищо ми няма . всяка вечер си виках утре със сигурност отивам при медицинстката сестра , после като стане сутрин нз някси ми изчезваше всичко от главата и си викам ква медицинска сестра бе . отидох при у-та психоложка . най - печената жена която познавам . страхотна е . много ми помогна жената особено с това че ми каза че и тя е била такава като малка . няма да ти навреди ако искаш скайп да ти дам да ти поразясня нещата защото може да стигнеш до такава нетърпимост че да си посегнеш на живота :-o :o