PDA

View Full Version : Спешно !!! търся почасова работа за 15-16 годишни!! PLZ HELP



MartyD
04-18-2011, 19:34
:booooomb: Спешно ми трябва работа .. за няколко часа ..За да си плащам уроците по актиорство! трябBат ми савети или предложения.. някои да знае някаква фирма която плаща на Непалнолетни да раздават брошури?? защото сам 4уBал и тоBа наи ме устроиBа .. казват 4е се плаща от 15 до 30 лв..
:-o PLZZ I NEED YOUR HELP FAST!! :)

MartyD
04-18-2011, 19:36
Почасова ,а не само за един ден и никога повече!!

MartyD
04-18-2011, 20:17
от софия съм ! :)

Jessie
04-18-2011, 22:59
Ако намериш такава - по-добре си плащай за уроци по български език. :?

greendaygirl
04-19-2011, 04:01
можеш да раздаваш листовки или до колкото знам, да работиш в Мак Доналдс почасова. Ако те интересува питай. А за листовките, имам предвит като тези по улицата които раздават. :D късмет!

MartyD
04-19-2011, 06:31
оу в макдоналдс е голямо прецакване..трепеsh се за стотинки!!.. i Dogovora e za nai malko 4 Meseca..!!след което ако искаш да напуснеш преди тея 4 месеца!!Плащаsh там 250 лв маи бяха ...абе по добре да си Bолфаджия!! :D :razz: .....
Ta za листовките, .. ZNAESH LI KADE TARSQT HORA?? :)

jokito
04-19-2011, 06:39
Ти тъп ли си какъв си?Както казаха по горе по-добре си плащай уроците по български език научи се да пишеш и тогава питаи за работа ... с грамотно писане като твоето незнам кои би те наел да работиш за него!

offroad
04-19-2011, 12:08
Ти тъп ли си какъв си?Както казаха по горе по-добре си плащай уроците по български език научи се да пишеш и тогава питаи за работа ... с грамотно писане като твоето незнам кои би те наел да работиш за него!

Ако се наложи да напише за кого работи, така ще го напише,, че после и детектив не може да ги намери! :D :D :D

MartyD
04-19-2011, 12:44
Ти тъп ли си какъв си?Както казаха по горе по-добре си плащай уроците по български език научи се да пишеш и тогава питаи за работа ... с грамотно писане като твоето незнам кои би те наел да работиш за него! A BE Q MLAKNI WEE!! TEB KOI TE E PITAL?? .. I SE SAOBRAZQVAI S TEMATA .. AKO NQMASH KVO DRUGO DA KAJESH IZ4EZVQII .. OTIVAI DA DOSAJDASH NA NQKOI NA TVOQTA VAZRAST -[3-4 godishni] :x :smt097 :smt098

PIKE
04-19-2011, 13:38
Аве ей саднат я по спокойно ве и пиши на кирилица! :-x

BargainUK
04-19-2011, 22:09
Аз мога да ти намеря почасоваа работа и дори ще ти е по специалността :D
Ще стоиш на скайпа, ще ти се обаждат разни чичковци и ще те молят да изпълняваш роли като във филм :grin:

Xzqtr
04-20-2011, 13:17
Аз мога да ти намеря почасоваа работа и дори ще ти е по специалността :D
Ще стоиш на скайпа, ще ти се обаждат разни чичковци и ще те молят да изпълняваш роли като във филм :grin:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
LOL

greendaygirl
04-21-2011, 03:47
Ta za листовките, .. ZNAESH LI KADE TARSQT HORA?? Smile

Нямам никва идея :lol:

Auriss
04-21-2011, 04:26
абе вие всичките отгоре сте уникално забили ... Каква ви влиза на вас в работата колко е грамотно момчето. Да не говорим ,че и вие не блестите с невероятното си писане. До колкото съм запознат не му е необходима отлична диплома + българска филология за да раздава листовки ...

ОП ,виж сега. Разгледай в jobs.bg за разни обяви за call центрове. Не е кой знае какво заплащане ,но ако имаш малко акъл и усет за 3-4 часа дневно се докарват 10лева. Достатъчно ти е за възрастта.
Плюс това работното време сам си го определяш.
Ако поназнайваш и чужди езици още по-добре.

Друг вариант е ,както ти казаха ,да раздаваш листовки. Проблемът е ,че винаги ще има мераклии и ако не познаваш някой ,който да те уреди - едва ли ще си намериш такава работа.

МакДоналдс го зарежи - по-ретардирало място за работа няма. Направо ми е жал като вляза да си взема нещо за хапване и се сетя колко им плащат и за какъв труд...


Също като вариант го има да разпиташ в разни малки квартални магазинчета - току-виж има място и се съгласят да те вземат.

Най-важното само не разбрах - на 15 или на 16 си ? Ако е второто - сравнително лесно ще си намериш работа. Ако е първото - кофти - законово положението е доста по-различно.

ПС: Псувните ги остави за пред компанията си - не прави никак добро впечатление ,особено в комбинация с латиницата и слабия ти правопис.

skatew
04-21-2011, 04:54
В Jobs.bg преди всичко което гледах искаха 18 години.. в момента аз съм на 17 и също си търся някаква почасова работа за Юни и Юли месец, да посабера малко кинти за морето 8-) Ако някой намери нещо каквото и да е - от листовки до мъкнене на тухли и работа в магазин 8-) да пише :)

Auriss
04-21-2011, 06:18
http://www.jobs.bg/f1101802
http://www.jobs.bg/f1115101

...
http://www.jobs.bg/f1118345
http://www.jobs.bg/f1120323
...


Флаери:

http://www.jobs.bg/f1124020
http://www.jobs.bg/f1120248
http://www.jobs.bg/f1119538

Други :

http://www.jobs.bg/f1124104
http://www.jobs.bg/f1123654
http://www.jobs.bg/f1124249
http://www.jobs.bg/f1123286


Малко смешно е аз да ви търся работа в нета ,не мислите ли ?

BabyGirlRulzzz
04-21-2011, 07:42
Има причина да са над 18 години. Но тъй като всички тука са мега деградирали няма как да знаеш защо. Как да е. Най-лесната и приятна работа е барман. Ама не тука, а в Слънчев бряг. Искат разрешение и трябва да стоиш там, и както можеш или не можеш да се досетиш, трябва да почне сезона. Листовките има мега много хора, нямаш ли познати - нямаш работа. Мак Доналдс както всички над мен казаха е най-смотаното място за работа и за ядене. За сервитьорка няма да те вземат. И се връщаме отново на бармана. Може да ходиш по автомивките да питаш също, но ме съмнява. Има доста хора там. Аз гоня 18 вече, но съм била барман затова ти казвам. А й не си събирай пари за морето, ами за обучението, освен ако не планираш да събираш листовки до края на живота си. Но поне ще ходиш на плаж. Айде успех.
А и за барман се иска някое друго умение в правенето на коктейли и напитки, никой не иска да бъде отровен, заради невниманието на новобранец.

MartyD
04-21-2011, 17:27
абе вие всичките отгоре сте уникално забили ... Каква ви влиза на вас в работата колко е грамотно момчето. Да не говорим ,че и вие не блестите с невероятното си писане. До колкото съм запознат не му е необходима отлична диплома + българска филология за да раздава листовки ...

ОП ,виж сега. Разгледай в jobs.bg за разни обяви за call центрове. Не е кой знае какво заплащане ,но ако имаш малко акъл и усет за 3-4 часа дневно се докарват 10лева. Достатъчно ти е за възрастта.
Плюс това работното време сам си го определяш.
Ако поназнайваш и чужди езици още по-добре.

Друг вариант е ,както ти казаха ,да раздаваш листовки. Проблемът е ,че винаги ще има мераклии и ако не познаваш някой ,който да те уреди - едва ли ще си намериш такава работа.

МакДоналдс го зарежи - по-ретардирало място за работа няма. Направо ми е жал като вляза да си взема нещо за хапване и се сетя колко им плащат и за какъв труд...


Също като вариант го има да разпиташ в разни малки квартални магазинчета - току-виж има място и се съгласят да те вземат.

Най-важното само не разбрах - на 15 или на 16 си ? Ако е второто - сравнително лесно ще си намериш работа. Ако е първото - кофти - законово положението е доста по-различно.

ПС: Псувните ги остави за пред компанията си - не прави никак добро впечатление ,особено в комбинация с латиницата и слабия ти правопис.

mersi mersi MNOGO.. Polezna informaciq shte se probvam! :) V4era navarshih 16 ! :grin: :D ...

ivan9112
02-07-2012, 14:54
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст :))).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на ivan_9112@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка. Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://parionline.webs.com/ .

Поздрави.

marto_s
02-08-2012, 10:13
Здравейте, и аз съм на 16 години и си търся някаква работа, колкото да изкарвам някакви къси пари, защото със семейството ми сме в ужасно финансово положение. Знам английски, френски и немски ако е от полза.

saved_
04-02-2012, 08:48
Предлагам работа като рекламен консултант, която може да се работи когато ви е удобно по 1-2 часа на ден - свързана е със срещи с различни хора и представяне на каталози с продукти. Възнаграждението е от 80-100000 лв. Зависи от Вас! Ако се интересувате пишете на : saved_@abv.bg

desi.petkova.330
01-27-2013, 11:16
Zdraveitee az sym na 16 godinii.. i si tyrsq rabotaa ot dostaa vremee no ne uspqvam.. ako moje da mi pomognete.. 4uvala sym za McDonalds 4e vzimat pod 18 no ne sym se probvalaa, a sy6to taka sym gledala i za promoutyrka no tam vzimata samo nad +18.. molq vi pomognete mii za lqtoto trqbva da si namerq rabotaa.. :( :(

sweetbabek
07-14-2014, 11:36
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст )).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на nikulas1982@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка или да ме потурси на skype:nikolai.radev43(snimkata mi e edin ford mustang) Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://www.probux.com/?r=Nikulas .

sweetbabek
07-20-2014, 16:53
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст )).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на nikulas1982@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка или да ме потурси на skype:nikolai.radev43(snimkata mi e edin ford mustang) Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://www.probux.com/?r=Nikulas .

didi_marin0va
07-20-2014, 18:06
A BE Q MLAKNI WEE!! TEB KOI TE E PITAL?? .. I SE SAOBRAZQVAI S TEMATA .. AKO NQMASH KVO DRUGO DA KAJESH IZ4EZVQII .. OTIVAI DA DOSAJDASH NA NQKOI NA TVOQTA VAZRAST -[3-4 godishni] :x :smt097 :smt098
Наистина се дръж по-прилично и се запиши на уроци!

sweetbabek
08-11-2014, 17:18
Здравейте,

всички които искате да спечелите пари, но не можете защото сте под 18г., не можете да си намерите работа или просто искате да изкарате допълнителни пари трябва да прочеетете целия текст )).
Може би много от Вас са запознати с така наречените РТС сайтове, които плащат пари за да гледате малко реклами за не повече от 10 минути на ден. Може би и много от Вас за започнали да се занимават с някой такъв сайт, но е спрял защото след 1 месец е изкарал 2 долара и е решил, че това е губене на време и точно там е грешката Ви.
Искам да Ви предложа един проект в които всички ще имат само полза. За да печелите добре от РТС сайт трябва да имате хора които се регистрират под Вас, всеки регистрирал се в такъв сайт се отказва точно заради това: не може да намери някой които да се регистрира под него. Точно тук е идеята на проекта да се съберем повече хора и всеки да има поне по 5 реферала( така се нарича всеки които се регистрира под Вас), всеки от тия 5 реферала също по 5 и т.н. Колкото повече хора се съберем толкова по големи печалби ще генерираме. Можете да разпространите това съпбщение до колкото се може повече хора.
За да е всичко ясно и прозрачно ще направя общ чат в скайп с всички участници в проекта. Всеки които желае да се включи трябва да ми изпрати мейл на nikulas1982@abv.bg и да си отбележи скайп за връзка или да ме потурси на skype:nikolai.radev43(snimkata mi e edin ford mustang) Повече информация за РТС сайта можете да намерите тук http://www.probux.com/?r=Nikulas .

Боряна
05-02-2015, 11:40
Съгласна съм, че той е неграмотен, но и ти нямаш перфектен български. Изпуснал си няколко (,) и не знам се пише отделно. (Частицата НЕ се пише отделно от личните форми на глаголите за 1, 2 и 3 л. ед. и мн.ч.)

Боряна
05-02-2015, 11:42
Ти тъп ли си какъв си?Както казаха по горе по-добре си плащай уроците по български език научи се да пишеш и тогава питаи за работа ... с грамотно писане като твоето незнам кои би те наел да работиш за него!

Съгласна съм, че той е неграмотен, но и ти нямаш перфектен български. Изпуснал си няколко (,) и не знам се пише отделно. (Частицата НЕ се пише отделно от личните форми на глаголите за 1, 2 и 3 л. ед. и мн.ч.)