PDA

View Full Version : Моля за съвет



loveeee
04-19-2011, 07:30
Закъснява ми вече 8 дни и последните 3 месеца също ми закъсняваше с по 8 дни,а преди това пиех противозачатачни и си мисля че от тях се получава,а също така изпих страшно много лекарства за стрес.И аз незнам на какво може да се дължи.. :(

kalpazanka
04-19-2011, 07:44
Колко дни ти е месечния цикъл? Щом закъснява все с по 8 дни, значи си е напълно редовен, но ти не смяташ както трябва.

dreamer4etoo
04-19-2011, 13:45
съжалявам имам подобен проблем и за да не правя нова тема ще го задам тук. извинявам се предварително на авторката :) така моя цикал не е мн редовен и ... сега ми закъснява с 4 дена трябва ли да се притеснявам като се има в предвид и едно др. условие . малко след предишната ми менструация нз как да го кажа така че ще го опиша сбито-еднократно ,проникване за не повече от 5 сек и той не е свършвал (поне не в мен де ) но беше без презерватив. та въпроса ми е има ли риск да съм бременна ?
п.п. ако ще се пресмивате и ще ми обяснявате колко тъпо е това недейте наясно съм каква глупост беше но ... не мога да върна времето а и беше доста хубаво 8-) ...но в момента това ме измъчва мн..... и просто ми се искаше да го напиша тук

kalpazanka
04-19-2011, 13:46
Има ли вероятност да си била в овулация?
Защо не си правила тест?

dreamer4etoo
04-19-2011, 13:52
ами не не съм била почти сигурно е .. а тест не си направих защото пишеше на 2-рия ден от закъснението на следващата менструация или нечо подобно .. аа да и имаше една обърквация сметнах че трябва да ми дойде малко по-късно тоест на 25 този месец, но после когато го сметнах отново се оказа че на 16 е трябвало да ми дойде

kalpazanka
04-19-2011, 13:54
Правиш тест.
Няма да е зле да зарежеш секса и да се посветиш на родната реч- с мъка разбирам какво се опитваш да кажеш.

dreamer4etoo
04-19-2011, 14:02
мс :)

loveeee
04-22-2011, 09:08
Не всичко смятам правилно.Вчера ходих на лекар и ми казаха че имам киста и когато ми доиде трябва пак да започвам противозачатачните защото предния път се махна,но много се претиснявам вече 13 дни ми закъснява.Дали е от кистата или има друг проблем... :smt085

kalpazanka
04-22-2011, 10:42
Не ти ли изписа нещо, с което да предизвика менструация и да започваш ОК, вместо да чакаш да ти дойде от само себе си?
Как си смяташ МЦ?

loveeee
04-23-2011, 11:53
М не не ми изписа каза като ми доиде да започвам противозачатачните...