PDA

View Full Version : Пъпки по гърба



marto23
04-19-2011, 07:59
Здравейте. Имам пъпки по целия гръб,моля кажете с какво да ги мажа. :( Засега пробвам с крем здраве,но не съм сигурен дали ще има ефект,може би има нещо по-ефективно. Благодаря!

kalpazanka
04-19-2011, 08:02
Гнойни ли да или комедони?

marto23
04-19-2011, 17:18
Комедони... :oops:

kalpazanka
04-19-2011, 17:32
Вземи си душ гел и гъба за тяло. След месец проблемът ти ще е решен.

koni
04-19-2011, 17:56
Може и да не е решен, а да се задълбочи. Зависи дали има възпалени между пъпките.

zlatit0o
04-19-2011, 19:06
Бляхх.. и аз имам такива. Малко над плешките ;х .. Един път изгорях гадно лятото и като се обелих имах такива пъпки и до сега ги имам : [[

предложете нещо :?

kalpazanka
04-19-2011, 19:17
Може и да не е решен, а да се задълбочи. Зависи дали има възпалени между пъпките.
Нали точно това го питах по-горе. ;)

dream1707
04-19-2011, 19:17
И на мен ми бяха излезли някакви такива и ходих на козметик (аз пък за всичко ходя при тая козметичка :D) ... Маза ме с някакви кремове .. и ми каза някакъв крем с който да се мажа, но убий ме, не мога да се сетя къв беше #-o

AdrenaliNa
04-19-2011, 20:33
И на мен ми бяха излезли някакви такива и ходих на козметик (аз пък за всичко ходя при тая козметичка :D) ... Маза ме с някакви кремове .. и ми каза някакъв крем с който да се мажа, но убий ме, не мога да се сетя къв беше #-o
е опитай да се сетиш 8-)

и аз имам,но не са пъпки,а по-скоро белези

minavla
04-20-2011, 13:39
нестава само с мазане, трябва и вътрешно...примерно можеш да пиеш бирена мая на хапчета. иначе с каквото си миеш и мажеш лицето, със същото си минавай и гърба ;)

Pamaa
04-21-2011, 18:35
Мажи със спирт :-)

kalpazanka
04-22-2011, 06:19
Мажи със спирт :-)
Ще засили омазняването още повече. Сега резултатът все още може да не е, но ако те послуша, ще стане плачевен.

muffinprincess
04-22-2011, 08:02
На мен ето това ми помага, 2-3 пъти в седмицата не много агресивно. По принцип е за лице, ама там кожата ми е прекалено чувствителна за такъв скраб. Можеш да пробваш, но задължително след това нещо овлажняващо :)

http://img.feelunique.com/img/products/Garnier_Pure_Active_Blackhead_Clearing_Scrub_150ml 1265799369.jpg

darrie
04-22-2011, 11:13
Офф и аз имам.. :-#
От както се помня се къпя с душ гел и гъба. :?
Моето е по-скоро пубертетско. По лицето нямам много, но по гърба е направо акне. Кажете нещо ефикасно... :? Казаха ми да пробвам със салицилов или лавандулов спирт (ползвам лавандулов за лицето понякога), но не смея..

wezinka
04-22-2011, 12:20
Офф и аз имам.. :-#
От както се помня се къпя с душ гел и гъба. :?
Моето е по-скоро пубертетско. По лицето нямам много, но по гърба е направо акне. Кажете нещо ефикасно... :? Казаха ми да пробвам със салицилов или лавандулов спирт (ползвам лавандулов за лицето понякога), но не смея..И аз съм така. Аз ползвам акне аут то и за лице и е силничко и затова на памучето слагам повечко та и на гърба и ми се махнаха малко, но пак има белези :( петна ужасс и как ще сложа лятото бански просто незнам :o

ledenakrasota
04-22-2011, 13:47
Офф и аз имам.. :-#
От както се помня се къпя с душ гел и гъба. :?
Моето е по-скоро пубертетско. По лицето нямам много, но по гърба е направо акне. Кажете нещо ефикасно... :? Казаха ми да пробвам със салицилов или лавандулов спирт (ползвам лавандулов за лицето понякога), но не смея..И аз съм така. Аз ползвам акне аут то и за лице и е силничко и затова на памучето слагам повечко та и на гърба и ми се махнаха малко, но пак има белези :( петна ужасс и как ще сложа лятото бански просто незнам :o

На мен ми се махнаха като отидох на солариум. :) Отиди веднъж седмично по 5 мин. и нищо няма да ти стане. Колкото да си изчистиш гърба. :) Например, за целия май месец веднъж седмично за 5 мин. Стига да не си с много чувствителна кожа. Ако го направиш само така, няма да хванеш рак и тем подобни.

Аз самата се учудих когато разбрах, че солариума лекува редица болести. 8-) Но в умерени дози. А хората от незнание какво ли не правят. :?

FuckingFreak
04-22-2011, 18:17
^ Солариума или слънчевите лъчи по-точно лекуват редица болести ... ? :)

iiordanova
04-22-2011, 18:22
И аз имам, но по раменете и по шията. Последните дни се мажа с Dr Theiss и вече са погорели. Препоръчвам ви го, крема става за всякакви кожни раздразнения.
Ето как изглежда:
http://www.marvistore.com/images/nachtkerzen_hautbalsam.jpg

ch0c0latee7
04-22-2011, 19:57
И аз имам пъпки по гърба..понякога излиза някоя гнойна и така ме боли.. :-# Но с каквото и да ги мажа не се махат..лятото като ми се беше "напекъл" ;d гърба бяха изчезнали но после пак се появиха..

SuNsEt
04-22-2011, 19:59
^Това Акне Аут на мен лично много ми харесва и наистина е много ефикасно.

Shinyy
04-22-2011, 20:08
Мажи ги със спирт.... ПОмага :)