PDA

View Full Version : чуствам се ужасно...



drago0
04-19-2011, 10:45
здравейте..попринцип съм стабилен човек, и каквото и да се случе си понасям последствията, без да се опитвам да направя каквото и да е.
Вчера обаче, бях с колата на баща ми, и карах с един приятел по край един главен - пуст път. Не знайно как, една полицейска кола мина пред нас и ни спря.Нямам книжка, нито години, загазихме я, нашите са в много трудно положение на безпаричие, а имат куп проблеми на главата си.
Тогава си спомних, как един приятел, карал мотор без книжка, каска и тн., спряли го, но се утървал като се разплакал и се е помолил, е.. реших да го направя и аз, взе, че имах успех и ме пуснаха. ОК, разминаха ми се проблемите - супер.
Но в момента се чуствам адски зле, заради това, че съм плакал.
Не че нещо, но сигурно от 2-3 години не имало сълза в очите ми.. просто не знам.. това ми смъкна много съмочуствието и се чуства ужасно зле.. не знам какво да направя, просто.. :(

basketcase
04-19-2011, 11:25
Не да се чувстваш зле защото си плакал!
Ами се чувствай зле,че си направил тая глупост. ;) Влизай малко в положението и на другите,и мисли за родителите си. Тоя път ти се е разминало,другия няма да ти се размине,и смятай к'во ще им е на родителите ти.

И вземи порастни,и тогава тръгни карай където те отдвее вятъра,и си се оправяй сам!

WishICouldForgetYou
04-19-2011, 11:32
Ами, трябва да се чувстваш виновен, защото както нямаш книжка и от нищото са излезли полицаи на този "пуст път" .. така може да излезе и нещо друго.
Винаги търсим най-лесния начин да се измъкнем от кашите, които забъркваме, но преди това не сме се замисляли какви може да са последиците от това, което вършим.
Сега си се разминал, но следващия път брой до 10 и си помисли хубаво дали е редно да вършиш такива неща. ;)

basketcase
04-19-2011, 11:51
Ами, трябва да се чувстваш виновен, защото както нямаш книжка и от нищото са излезли полицаи на този "пуст път" .. така може да излезе и нещо друго.
Винаги търсим най-лесния начин да се измъкнем от кашите, които забъркваме, но преди това не сме се замисляли какви може да са последиците от това, което вършим.
Сега си се разминал, но следващия път брой до 10 и си помисли хубаво дали е редно да вършиш такива неща. ;)


Напълно съгласна с теб! ;)

kyka1
04-19-2011, 14:08
здравейте..попринцип съм стабилен човек, и каквото и да се случе си понасям последствията, без да се опитвам да направя каквото и да е.
Вчера обаче, бях с колата на баща ми, и карах с един приятел по край един главен - пуст път. Не знайно как, една полицейска кола мина пред нас и ни спря.Нямам книжка, нито години, загазихме я, нашите са в много трудно положение на безпаричие, а имат куп проблеми на главата си.
Тогава си спомних, как един приятел, карал мотор без книжка, каска и тн., спряли го, но се утървал като се разплакал и се е помолил, е.. реших да го направя и аз, взе, че имах успех и ме пуснаха. ОК, разминаха ми се проблемите - супер.
Но в момента се чуствам адски зле, заради това, че съм плакал.
Не че нещо, но сигурно от 2-3 години не имало сълза в очите ми.. просто не знам.. това ми смъкна много съмочуствието и се чуства ужасно зле.. не знам какво да направя, просто.. :(
Ама ти сериозно ли :lol:

vankata5555555
04-19-2011, 15:45
Хаха да се чувства виновен :-P :-P :-P луди ли сте ?!Това да не ви е някава приказка.Просто това си е възможност и всеки би се възползвал.Ако дойде някой футболист и ти каже хайде да се...и ти се сългасиш-ку*ва ли,ще се чувстваш или ще се радваш,че си спала с него.

Violenza
04-19-2011, 15:57
Такива полицаи са за съд!!!
Ти изобщо осъзнаваш ли, че рискуваш не само твоя, ами и чужди животи ?!

BrokenInnocence
04-19-2011, 17:24
Трябва да се чувстваш зле от това, че си безотговорен кретен. Сетил се той, че техните нямат пари, ама чак след като те набараха полицаите нали (те пък едни полицаи са били след като малко сълзо и сополи са ги накарали да си забравят задълженията). Освен това тоя път си карал по пуст път утре някой твой също толкова тъп приятел ще те убеди да карате из града, ама да знаеш, че като убиеш някой съзлите няма да помогнат. Аман от пишлемета по пътя дето си мислят, че са хванали Господ за шлифера.

anonymous708973
04-19-2011, 19:27
Чакай... чувстваш се зле от това, че си плакал? БАСИ.
Чувствай се зле от това, че можеше да навлечеш на вашите огромна глоба!

И аз нямам нито години, нито книжка, но за сметка на това - огромен мерак да карам и опитвам, но си правя сметката къде да го правя и какво ще стане, ако ме гепят полицаи.

BlackEyedPeas
04-19-2011, 19:39
А представи си (НЕДАЙ СЕ БОЖЕ) да беше катастрофирал? А? Ко прайм тогава? Чувствал се зле, че ревал. Хах, то ако ревеше, че си безотговорен щеше да има по-голяма полза!

gab4ooo
04-19-2011, 21:44
Той се чувства зле щот е ревал а преди тва не бил ревал от много време . И кво от това да не би случайно да си си развалил репутацията . Порасни малко имаш късмет че са те пуснали че си жив и здрав , че приятеля ти е жив и здрав , опитай се да се учиш от грешките си отиди на черква и излей всичко което те мъчи току виж се почувстваш по - добре но никога повече недей да караш без родителски надзор поне до взимане на книжката . а бтф ед

vankata5555555
04-20-2011, 18:48
С родителски надзор е по-лошо,ще вземат книжката на родителя.Защо ли не се учудвам,че го хукат само момичета,на които 19 годишните им приятели се правят на Кен Блок със 20 годишните bmw-та...не ви пречи когато някой туз ви качи в новата си кола и прави какво ли не,а след това пускате прахосмукачката и всички остават доволни.Не казвам,че вие които сте писали сте такива ама 95% са така.

iv4oiv
04-23-2011, 20:20
Аз ще ти разкажа една случка от преди 3 години. Един мой много близак приятел, шампион по плуване, на 16години. Си отива на село. И там, неговия най добър приятел го кани да се разходят с колата на баща му. Другото момче на следващия ден ще навърши 18 години. Тръгват те по един селски път обаче изскача една дупка и те се опитват да я заобиколят. При което изгубват контрол и колата започва да се търкаля в полето. Моя приятел се разминава със стчупена ръка, комоцио и натъртвания, но другото момче умира след няколко часа в болницата.
А сега си помисли, ако ти оживееш а умре приятеля ти ? Как ще живееш от тук нататък ?

Djuff
04-24-2011, 09:12
ти си тъп бе...ако беше навлякъл проблеми на ваще по-добре ли щеше да се чустваш!?

stelit0
04-24-2011, 11:02
Оо как ще ревеш бе?Това ти беше единствения опит! :( Още веднъж и ще ти исъхне патката и ще се превърнеш в момиче.Разбирам те.Нормално е да се чувстваш ужасно :( :(

againstyou
04-24-2011, 11:44
То няма лошо,че си плакал,ама поне да беше го направил от чувствителност,а не по сценарии.Иначе пич аз няма да те съдя,че си карал без книжка,защото не си първия нито последния.Просто внимавай да не сгафиш пак.