PDA

View Full Version : добър травматолог/ортопед



maldini
04-19-2011, 11:40
хора имам проблеми с ръката при много лекари ходих никой не може да каже какъв е точно проблема и как да се отстрани
много ви моля за помощ да ме ориентирате към някой добър травматолог в град СОФИЯ

amk933
04-19-2011, 11:48
Трябва ти ортопед, приятелю.

В ортопедията в Горна Баня има един страхотен доктор, ама не помня дали беше Георгиев или Иванов. Обади се и питай. Ще ти помогне. Малко далече е, но е ненадминат в тая област.

ПС: Местя темата в здравния раздел, където и е мястото. :)

maldini
04-19-2011, 11:53
Трябва ти ортопед, приятелю.

В ортопедията в Горна Баня има един страхотен доктор, ама не помня дали беше Георгиев или Иванов. Обади се и питай. Ще ти помогне. Малко далече е, но е ненадминат в тая област.

ПС: Местя темата в здравния раздел, където и е мястото. :)
здравей брат
значи точно в горна баня ходих и там дори правих физиотерапия 2 седмици но подобрения няма
а иначе лекаря който ме преглеждаше е Василева .тоя дето ми казваш за него не го познавам честно казано,но дали може да ми каже нещо по-различно??

amk933
04-19-2011, 17:27
Еми той се води за един от най-добрите ортопеди в България. Ако той не може да ти каже, не знам кой ще може...Или, ако проблемът не е ортопедичен, то ще те прати при какъвто лекър трябва - невролог, дерматолог, травматолог, съдов или каквото реши, че ти има. Пробвай при него. :)