PDA

View Full Version : Кола маска



infected9
04-19-2011, 13:12
Здравейте! Искам да попитам тези по-евтините кола маски дето са по 2 лв 5 максимум вършат ли работа.Миналата година пробвах, но нямаше никакъв ефект.. не знам ,може би защото още не бяха израснали достатъчно.Надявам се да дадете някакъв съвет.Благодаря предварително.

pLaMmMmM
04-19-2011, 13:21
http://beautycosmetic.biz/jankar-jankar-techna-kola-maska-sara-p-1749.html
Аз от тази съм много доволна и много лесно се работи с нея

infected9
04-19-2011, 13:34
Ами с нея как точно се работи?Предполагам ,че се затопля някък..става ли примерно да я сипя в нещо и да я сложа в микровълновата?Проблема са ми лентичките или там както се казват.Сигурно със самата кола маска има някъкви ,но едва ли ще ми стигнат,защото ми трябва за краката и ръцете.С обикновен плат става ли?

gabri3lla
04-19-2011, 13:50
И аз съм много доволна от тази, която са предложили преди мен. Затопля се, да. Има тубичка, слагаш я в топла/гореща вода, за да отпусне малко и да може да се нанася върху кожата. Лентата е една, дълга може би около 50-60см и няма да ти стигне за крака и ръце, защото мен едва ми стига само за ръцете. Аз лично не съм пробвала, но дори съм чела, че вместо ленти може да се използва и някаква гланцирана хартия (например, като от списанието на М-тел), а с плат не знам, пробвай.

infected9
04-19-2011, 13:55
Ок , благодаря много.

Donnie
04-19-2011, 14:02
И аз съм много доволна от тази, която са предложили преди мен. Затопля се, да. Има тубичка, слагаш я в топла/гореща вода, за да отпусне малко и да може да се нанася върху кожата. Лентата е една, дълга може би около 50-60см и няма да ти стигне за крака и ръце, защото мен едва ми стига само за ръцете. Аз лично не съм пробвала, но дори съм чела, че вместо ленти може да се използва и някаква гланцирана хартия (например, като от списанието на М-тел), а с плат не знам, пробвай.

От списание??? :shock: Ммм бабите ни са си правили кола маска с дълги ленти ТВЪРД плат като лен например. :D

infected9
04-19-2011, 14:06
Предложи някакъв вариант да намеря твърд плат. :D

pLaMmMmM
04-19-2011, 15:36
то вътре има достатъчно, ако не ти стигне тогава ще потъсиш, но първо си купи да видиш какво представлява и тогава търси

infected9
04-19-2011, 16:28
И да дам 500 лева за лазерна епилация.. не мерси.

anonymous708973
04-19-2011, 16:34
вместо ленти може да се използва и някаква гланцирана хартия (например, като от списанието на М-тел)

Никакъв шанс.
Взимаш някакъв стар чаршаф и го накъсваш на ленти. :)

Pamaa
04-19-2011, 16:52
вместо ленти може да се използва и някаква гланцирана хартия (например, като от списанието на М-тел)

Никакъв шанс.
Взимаш някакъв стар чаршаф и го накъсваш на ленти. :)

попринцип става с всякакъв памучен плат :-)

infected9
04-19-2011, 17:09
СУПЕРРР .. аз сега се чудя дали да събера пари и да си купя такъв нагревател за кола маска мисля че така се казваше .. хем е по-ефикасно , а и пуска точното количество , а не да клепам по 4354 пласта и после да не стане нищо ..

ledenakrasota
04-19-2011, 17:58
А кой е пробвал студената кола маска? :)

tinkiwinkidipsi
04-19-2011, 18:31
А някой знае ли тези пълнители за нагревателите за кола маска али се продават по магазините или само се поръчват?

Psycho0
04-19-2011, 18:39
Веднъж пробвах с кола маска и... опита беше неуспешен :D :D

gabri3lla
04-19-2011, 18:48
А кой е пробвал студената кола маска? :)

Не ти я препоръчвам. Когато в помещението е много топло се размеква прекалено и не лепне, а когато е студено не може да се разтегне както трябва. Първата ми и последна студена кола маска така ме изнерви, че я изхвърлих и от тогава карам само на течна.

dream1707
04-19-2011, 18:57
А кой е пробвал студената кола маска? :)

Пробвала съм, по-добре течна... студената си е пълен боклук.

П.Т.. намери някой стар чаршаф и действай. И аз ползвам тази, която са дали горе и си я харесвам много :) Хем и не хич скъпа.

ledenakrasota
04-19-2011, 19:44
А когато използвате веднъж парчетата от чаршаф, след това какво ги правите ? Може ли да се използват повторно ? Защото предполагам след някоя и друга година, няма да останат такива у дома. :D

AdrenaliNa
04-19-2011, 20:39
На ДЖАНКАР течната е много хубава,а е 1.30.Болка не изпитвам(странно).Кожата ми става мека и не се възпалява.

Rebirthing
04-20-2011, 13:32
Ако имаш достатъчно пари си вземи комплект с нагревател, ленти и патрони с кола маска. Аз наскоро си взех и останах много доволна.

BrokenInnocence
04-20-2011, 13:51
Аз съм използвала студената кола маска на същата марка и първите 1-2 пъти беше голямо мазало, но после свикнах горе-долу да боравя с нея. Не е трудно, но с топлата определено е по-удобно и лесно.

mimsSss96
04-20-2011, 13:54
Ако имаш достатъчно пари си вземи комплект с нагревател, ленти и патрони с кола маска. Аз наскоро си взех и останах много доволна.

Каква цена е г/д комплекта?

FuckingFreak
04-20-2011, 14:03
^ Добрите комплекти са над 50-60 лева, като после само трябва да презареждаш ленти и пълнители с кола маска..
Аз лично не бих дала, тъй като от въпросния нагревател поне 40 лв не ми мърдат, не знам за какво са ми, пък и аз съвсем леко я загрявам с ръце и действам..

FuckingFreak
04-20-2011, 14:44
Да бе, не боли хич.. Само после ходиш с дни със зачервената кожа. Около 600 е една процедура за целите крака, имай предвид, че се правят 6-7, тоест 3500 лв не ти мърдат само за краката. Много по-евтино излиза с кола маска и епилатор. Пък и на тази възраст (не вярвам авторката да е на повече от 20) все още живее при родителите си предполагам, тепърва ѝ предстоят университети, плащания по семестрите, шофьорски курсове и коли (евентуално), абитуриентски бал и куп други глупости на главата, та за това ли ще си харчи спестяванията? Ама кво пък съм седнала да ти обяснявам, нали за теб е НЕздравословно, НЕхичиенично, противопоказно и тнт човек да се обезкосмява където и да е..

infected9
04-20-2011, 14:47
На 15 съм 8-)

Donnie
04-20-2011, 14:51
И да дам 500 лева за лазерна епилация.. не мерси.
и това мн ли са :?
кола маската боли а другото не а и няма да имаш дълго време

На бас, че имаш студио за лазерна епилация. Във втора тема те виждам да я хвалиш. :?

blondeVIP
04-20-2011, 14:52
И аз съм използвала тази и от 2-3 път и хванах цаката, но след това си купих епилатор.... Но имам един въпрос.. Тъй като ме е страх с епилатора на триъгълника, нещо ми е мерак за ленти. Бихте ли ми препоръчали някои хубави и не толкова скъпи. :)

pLaMmMmM
04-20-2011, 15:25
кола маската е вредно болезненоо и излишно нз що такива теми има
потърси др начин :?
:? Във всяка една тема опонираш на всички.Стига с тая лазерна епилация не всеки има финасовата възможност за тази процедура.Кой както иска така ще се обезкосмява и аз лично смятам че с кола маска не боли толкова и е достатъчно ефикасно. :)

pLaMmMmM
04-20-2011, 15:37
Добре.Колко ще излезе лазерна епилация на цели крака при нормално окосмяване ?

FuckingFreak
04-20-2011, 16:51
Излиза грубо 2000-3000 лв... Аз лично живея с моите родители и не мога да си го позволя, събирам пари за бъдещият ми университет (в който се надявам да ме приемат, че ако ли не ще кандидатствам докато не ми се угоди ;д) за който един семестър е минимум толкова. Не ми се иска да ги изхарча от сега, тъй като търпя на болка, и кола маската си я правя 1 път на 1-2 месеца, космите ми растат адски бавно (от което съм супер доволна) и за 5 години грубо ще ми излезе на загуба, за какво ми е тогава?...

suNnykaty96
04-20-2011, 17:59
А кой е пробвал студената кола маска? :)
Какво предсавлява ?

Pamaa
04-20-2011, 19:33
А кой е пробвал студената кола маска? :)
Какво предсавлява ?

Твърда е и се затопля с ръцете, после просто слагаш в/у космите и дърпаш, но без ленти и други екстри :D . Аз особена разлика не виждам. Веднъж като започнах да се обезкосмявам на триъгълника я загрях в микровълновата и стана абсолютно същата като течната.


П.П: 1 парче плат може да се ползва многократно :P , поне аз така правя и нямам проблем относно стягането на кола маската 8-) .

tinkiwinkidipsi
04-20-2011, 21:13
Пълнителите за нагреватели има ли ги по магазините или само от нета могат да се поръчат ?

Bonbonenata
04-20-2011, 21:28
Аз съм ползвала студена кола-маска.
Ако се научиш как да я ползваш, върши страхотна работа! С течната кола-маска редовно се изгарях, било то и леко. Със студената чувствам кожата си уникална след това. Трудоемко е в началото, да, ама се свикна. И е най-евтино, де. Една студена кола-маска е 0.80лв., даже и за 0.66лв. съм си взимала :-D

Иначе това за гланцираната хартия е вярно. Ползвала съм каталози на Аvon. :-D

ledenakrasota
04-23-2011, 20:08
До сега не съм се замисляла за този метод. И съм впечатлена колко момичета сами го правят. :-o Явно не е трудно.

Да попитам тогава (колкото и тъпо да звучи :-D ) като си минавате триъгълника, как успявате "отзад" ? Нали се сещате ? :-D :-D :-D :-D ОМГ! :D :booooomb: 8-)

Rebirthing
04-23-2011, 20:28
Как така отзад :D ? Обясни по-точно, моля те,

ledenakrasota
04-23-2011, 20:31
Как така отзад :D ? Обясни по-точно, моля те,

Нали се сещаш? :oops: :oops: :D :D Кола маска на цяло долу- триъгълнът + ... :D между бузките. :-o

Rebirthing
04-23-2011, 20:50
Може да се каже, че нямам много опит с това :D , но едно е сигурно, там не боли толкова. Също така е по-добре козметик да действа там .

ledenakrasota
04-23-2011, 21:22
Може да се каже, че нямам много опит с това :D , но едно е сигурно, там не боли толкова. Също така е по-добре козметик да действа там .


Точно! :)



:shock: