PDA

View Full Version : Аз Глупакът!!!



thewolf85
04-19-2011, 14:25
здравейте! не искам нито съвети, нито съжаление... просто искам да кажа, че нараних човека, на който най-много държа и който обичам... и едва ли скоро ще си го простя. Тя ми е най-скъпия човек... аз я излъгах неумишлено, но това не ме оправдава. аз съм един глупак. :?
понякога съдбата ни поднася доста изненади, з които ние просто не сме подготвени да действаме на момента...
НЕ ТРЯБВА ДА СИ ИГРАЕМ С ЧУВСТВАТА НА ДРУГИТЕ, ЗАЩОТО ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА 10ТОРНО!!!
от мене толкоз... На всички желая успех в ЛюБоВтА!!! Вярвайте в НеЯ! Има я!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

againstyou
04-19-2011, 14:39
Ами..ти признал ли си и ? Тя как реагира ? Ако и обясниш как точно стоят нещата е много вероятно да ти прости.И аз излъгах сегашния ми приятел,казах му,стана му много гадно разбира се,но продължихме напред.Ако се обичате достатъчно и връзката ви е силна,всичко може да се преодолее.Важното е да си си взел поука и да не я лъжеш за нищо повече.

catyyyy
04-19-2011, 14:45
Радвам с страшно много,когато видя,че някой го разбира това.Наистина обясненията и поясненията играят много голяма раоля във всяка една връзка.
Опитай се! Резултатъ може и да е положителен!

AniBG
04-19-2011, 14:57
Според мен правилното решение в случая е да и признаеш гришката си... :-o Ако е достатъчно умна и съобразителна ще те разбере и ще продължите напред най-малкото, ако те обича истински и разбира, че хора като теб (които да си признават гришката в очите на останалите..) не се срещат често. Успех! :)

asd25
04-19-2011, 15:24
здравейте! не искам нито съвети, нито съжаление... просто искам да кажа, че нараних човека, на който най-много държа и който обичам... и едва ли скоро ще си го простя. Тя ми е най-скъпия човек... аз я излъгах неумишлено, но това не ме оправдава. аз съм един глупак. :?
понякога съдбата ни поднася доста изненади, з които ние просто не сме подготвени да действаме на момента...
НЕ ТРЯБВА ДА СИ ИГРАЕМ С ЧУВСТВАТА НА ДРУГИТЕ, ЗАЩОТО ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА 10ТОРНО!!!
от мене толкоз... На всички желая успех в ЛюБоВтА!!! Вярвайте в НеЯ! Има я!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

ИМА Я!!ПРОДЪЛЖАВАЙ ДА СЕ ДОКАЗВАШ ПРЕД НЕЯ.. И АЗ СЪМ ИМАЛА ТАКИВА МОМЕНТИ!! ПИШИ И ИЗЛИЗАЙТЕ...ГОВОРИ И!!ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!

Rot
04-19-2011, 15:40
Вярно е, глупак си.

pricelessxv
04-19-2011, 15:53
Ти, глупакът! :?

Сподели точно каква е ситуацията, ще направим ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО, за да си я върнеш. ;)

BaffaLsc
04-19-2011, 16:01
Да, да, ще направим ние..
Изобщо не помагам в такава ситуация, жертва съм.. :/

thewolf85
04-20-2011, 17:36
Благодаря на всички!!! :) :) :) :) :) :) :)
Понякога ние мъжете сме големи глупаци! И опрекваме само жените... А има толкова свестни хора от женски пол. Мили и добрички, но осъзнаваме това чак когато ги загубим!!! Прав съм, нали?


Желая успех на всички в ЧуДоТо наречено Любов!!! :) :) :) :) :) :) :)
Обичайте се!
Благодаря още веднъж!!!

VaMpiRKaTaaa
04-20-2011, 17:53
Поправка..
НЕ понякога,ВИНАГИ.

thewolf85
04-20-2011, 18:36
Поправка..
НЕ понякога,ВИНАГИ. Не е винаги! Нека да не се заяждаме, защото съм попадал на "кучки". И вие не сте цвете за мирисане!

VaMpiRKaTaaa
04-20-2011, 19:06
Не е винаги! Нека да не се заяждаме, защото съм попадал на "кучки". И вие не сте цвете за мирисане!
А защо според теб има гадни и безчувствени кучки?
3ащото заради вас са станали такива,и защото сте ги наранили.

thewolf85
04-21-2011, 14:36
Не е винаги! Нека да не се заяждаме, защото съм попадал на "кучки". И вие не сте цвете за мирисане!
А защо според теб има гадни и безчувствени кучки?
3ащото заради вас са станали такива,и защото сте ги наранили.
Да, права си... Но и аз мога да кажа същото за вас!!!
По тая тема можем да си спорим цял живот!!!

ShtrudeLchO
04-21-2011, 14:40
Щом съжаляваш за това, тогава не се притеснявай. Значи ти е чиста душата и заслужаваш прошка :)

thewolf85
04-21-2011, 15:23
Щом съжаляваш за това, тогава не се притеснявай. Значи ти е чиста душата и заслужаваш прошка :)
Благодаря ти, Щруделчо!!! Благодаря за подкрепата, но аз не я заслужавам! Аз съм лош човек!

Spider4eto
04-21-2011, 18:15
Случаят за жените кучки и мъжете глупаци е един порочен кръг. Едно свястно момиче бива наранено от глупак, който преди това е бил наранен от някое, вече наранено, момиче и т.н. и т.н.

Авторът да не се отчайва. Поговори с нея, ако не си й обяснил как се е стигнало до въпросната лъжа- направи го. Опитайте да започнете на чисто.