PDA

View Full Version : Глупост ...



Torn
04-19-2011, 15:02
Ще направя най-голямата възможна глупост, като скъсам с момичето, което обичам. Доста дълго мислех и мисля, че така ще е по добре и за двамата,но пещо нямам смелост да го направя. Знам че ще съжелявам, но така е по-добре.
Просто нямаше на кой друг да споделя без да взима страна.
Вие как мислите ...

againstyou
04-19-2011, 15:05
Защо ? :D

w0sh
04-19-2011, 15:14
Ако ни разясниш малко повече ситуацията може и да ти кажем какво мислим. :)

Сега какво ти пречи?

тя не ви моли да я разубеждавате.

Щом решението ти е основано на разумни доводи, приемаме, честито.

BaffaLsc
04-19-2011, 15:48
Много ли е сериозна причината ?

K_O_L_E_V
04-19-2011, 15:50
Това винаги ми е било смешно.... обичат се, но ще е по-добре да не са заедно. :D :D :D

abvd
04-19-2011, 17:21
МНОГО ЩЕ САЖЕЛЯВАШ !!!!! ПО ДОБРЕ НЕ ГО ПРАВИ :)

MaLkaTa_LaDy
04-20-2011, 11:09
Ако ни разясниш малко повече ситуацията може и да ти кажем какво мислим. :)

Сега какво ти пречи?

тя не ви моли да я разубеждавате.

Щом решението ти е основано на разумни доводи, приемаме, честито.
Тя всъщност е той.

Защо след като мислиш, че е глупост, искаш да го направиш?
Аз съм я правила тази грешка, и то два пъти вече. Не ми беше по-лесно след това. Но ако смяташ, че нямате бъдеше заедно, по-добре се разделете. Няма смисъл да се опитваш да запазиш нещо, което вече си е отишло. Но помисли добре...

TheBeliever
04-20-2011, 13:21
А какво мисли той по въпроса? Или неговите чувства нямат значение?

DesireToFire
04-20-2011, 14:40
А какво мисли той по въпроса? Или неговите чувства нямат значение?
Авторът е МОМЧЕ 8-)

xBadxApple
04-20-2011, 16:04
Абе драми, майна.

SmilezZz
04-20-2011, 16:29
Добре,решил си да скъсаш с нея,какво искаш от нас ?
Пък и не мога да разбера - обичате се,обаче е по-добре да не сте заедно ? Защо ? Или единият от вас е допуснал грешка,или просто я няма тръпката.. Както и да е..
Ти си решаваш.. Ако си сигурен ,че искаш това и че си сигурен,че няма да съжаляваш след това - действай.. Но седни и мисли разумно (:..

nepowtorima
04-20-2011, 16:36
А какво мисли той по въпроса? Или неговите чувства нямат значение?
Авторът е МОМЧЕ 8-)

Тука всичко се омеши.. 8-)

Та.. ако се задушавате един друг, постоянно се карате, не се търпите един друг, все се карате за нещо, изневерявате си.... Да наистина трябва да се разделите, но ако не е така... за какво - просто защото да се правиш на интересен??.. и много добре знаеш, че след това никой няма да съжалява тебе, а нея защото тя ще е зарязана.. никой няма да оцени това, че ти си постъпил правилно... Добре помисли..

П.С. - абе като и кажеш нали ще научат 100 човека в секунда за решението ти.. - нямало на кой друг да споделиш!! айди бе !!

TheBeliever
04-20-2011, 16:41
А какво мисли той по въпроса? Или неговите чувства нямат значение?
Авторът е МОМЧЕ 8-)

Все тая. Въпросът в случая е, че взима решение да прекрати връзката им на база на "мисля, че ще е по-добре за двамата". Ако ще я зарязва защото на него ще му е по-добре без нея - ок. Но да се прави, че знае какво е най-добро за нея? Нека това тя да си го реши.

LegaCalcio
04-20-2011, 17:45
дай й фейса :D

Nestlee
04-22-2011, 10:19
Ще направя най-голямата възможна глупост, като скъсам с момичето, което обичам. Доста дълго мислех и мисля, че така ще е по добре и за двамата,но пещо нямам смелост да го направя. Знам че ще съжелявам, но така е по-добре.
Просто нямаше на кой друг да споделя без да взима страна.
Вие как мислите ...

:shock: ?? Нещо, нищо не разбрах ! :shock: :shock: Доколкото разбрах истината е в последното подчертано в червено.

ForzaFelipe
04-22-2011, 11:50
Е като не знаем причината всичко звучи много нелогично,но след като я обичаш не ми е ясно какво може да те накара да я зарежеш...

Ssummerjam
04-22-2011, 16:44
^ И на мен така. Я по-добре поясни защо мислиш, че ще е по-добре ако скъсате? :)