PDA

View Full Version : [url]www.daniart.eu[/url]



dimitarnikkolev
04-19-2011, 15:34
Вижте какво направих сам за прителката си. Нещо сварзано с неиното хоби и донакъде доход. Надявам се да е станал хубав :)))))) www.daniart.eu :oops:

Jus7DreamBoy
04-19-2011, 16:33
Аз не виждам какво си направил освен една joomla с готов темплейт, иначе е хубаво сайтчето :)

dimitarnikkolev
04-20-2011, 07:19
Нормално, все пак от една седмица се занимавам с правене на сайтове, какво искаш да направя нов Facebook ли? :D :?

Auriss
04-20-2011, 07:42
С joomla никога не съм си играл ,но *предполагам* нещо си си осрал с CSS-а на линка към Facebook (не ме кефи цвета и начина на 'отличаване'). Оправи си и имената на снимките в някои от разделите.

Иначе женското горе в дясно е хубаво. :D А и като цяло сайта не е лош ,само дето не разбрах тези неща къде се продават ,кой ги прави ,на каква цена са и какво им е специалното ? Точно това би трябвало да е целта на сайта ти

ПС: пусни си обявата в дата.бг. Повече трафик ще навъртиш така (а съм сигурен ,че това е целта на темата :D )

Kinghood
04-20-2011, 08:10
Ако си решил да се занимаваш с правене на сайтове, научи като за начало HTML. Мога да ти предложа една програма Web Page Maker, с която ще направиш първите си стъпки. Знам някои проблеми, които ще възникнат в процеса на работа, но ако не се сблъскаш с тях няма да е готино.

dimitarnikkolev
04-21-2011, 08:29
С joomla никога не съм си играл ,но *предполагам* нещо си си осрал с CSS-а на линка към Facebook (не ме кефи цвета и начина на 'отличаване'). Оправи си и имената на снимките в някои от разделите.

Иначе женското горе в дясно е хубаво. :D А и като цяло сайта не е лош ,само дето не разбрах тези неща къде се продават ,кой ги прави ,на каква цена са и какво им е специалното ? Точно това би трябвало да е целта на сайта ти

ПС: пусни си обявата в дата.бг. Повече трафик ще навъртиш така (а съм сигурен ,че това е целта на темата :D )

Мерси за съветите, аз дори нз какво е CCS, по предполагам препратката към Facebook неработи както трябва,защото първо иска да си се логнал. Нз как да го направя, така че директно да влиза. И другото което е няма цени и др рабти защото още е само с рекламна цел да нямаме проблеми с властите. и някои аз знае как се прави онова Copywrite доло по сайтовете ще съм му мн благодарен да ми каже :P