PDA

View Full Version : Той страда за нея а аз - за него



bonbonenoizkushenie
04-19-2011, 15:46
много ви е гадно защото той страда за нея . те са заедно в смис гаджета са но не 1 път съм го виждала да изпада в истерия да блъска да удря да се ядосва и си чудя защо .. сдухва се и се оамотяа и си слуша музика на тел-а .. а аз стрдам също за него - от 1 страна ми е гадно да го гледав тъжен но от друга- той по този начин вижда как си чувствам аз ( въпреки чи никога няма да разбере колко гадно съ се чуствала ) ... и в крайна сметка продължават да са заедно ... какво да направя .. още имам чувства към него, мисля че знаете че е адски трудно да забравиш първата си любов

Sh@d0w
04-19-2011, 16:19
някой да преведе,че нищо не разбрах

britzy
04-19-2011, 17:38
Абе ти всеки ден пишеш по 1 тема минимум за това момче.Просто-избий си го от главата,той обича нея затова и страда-не се меси в ТЕХНИТЕ отношения,нагло и гадно е ,а може и ти да си причината за това,замисляла ли си се? :-o :-o

bonbonenoizkushenie
04-19-2011, 18:01
не се бях замисляла за това , но няма как да се карат за мен защото нищо не съм направила аз не се занимавам с него по никакъв начин няма никаква причина да се карат заради мен но наистина аз съм се отказала тотално от негои знам че каквото и да става той може би ще бъде с всяка но не и с мен просто защото няма да си отиваме различни сме и са такива обстоятелствата . трябва да приема че той е невъзможн да ме погледне

w0sh
04-19-2011, 18:27
И аз страдам за вас.
8)

evilGirL97
04-19-2011, 20:19
И аз страдам за вас.
8)