PDA

View Full Version : Ефикасен начин за сваляне на мазнини и стягане на тялото : )



skatew
04-19-2011, 17:48
Здравейте :)
Преди около 4 месеца имах корем (не много голям, просто отпуснат и с малко .. хм.. мазнина? ;д ) иии търсих на много места в нета добри начини за стягане на тялото и отслабване... много трудно намерих след ровене във всякакви сайтове... Иии за около 2 месеца след като се храних правилно и правих упражненията които намерих в нета имах 2 реда плочки и цялостно ми се стегна тялото 8) :D Та реших да споделя за тези които са на моето място преди няколко месеца, как лесно да отслабнат.
Първото много важно нещо е храненето... в първите 10тина дни това ще ви бъде най-трудното нещо. Храната която аз ядох за 1 ден беше горе-долу следната - Сутрин малко сирене, едно варено яйце и половин кренвирш, филе или някакъв вид месо. Обяд примерно едно кисело мляко и вечеря ябалка и портокал. Това е един вид да ви се пречисти тялото и този начин на хранене трябва да го поддържате около 15 дни. После започвате да хапвате по малко мюсли НА ЗАКУСКА ! задължително сутрин трябва да ви е най-голямото хранене, защото целта ви е да не минава тялото ви в състояние на гладуване. Ако мине в такова състояние, метаболизмът ви ще се забави много и тялото ви ще превръща всяка калорийка в подкожна мазнина. Затова трябва да ядете най-много сутрин, малко по-малко на обяд и на вечеря най-малко. Та след тези 15тина дни започнете да хапвате малко повече, гледайте да си направите график за хранене, за да бъде то редовно. След примерно един месец, започнете бавно да ядете малко повече, примерно Мляко с бисквити на закуска, голяма салата на обяд и на вечеря 2 портокала и 2 ябълки. Тогава вече може да хапвате и по 1 филийка на закуска и едно кисело мляко
:) след като видите че вече сте постигнали желания резултат много важно е да не започвате веднага със стария начин на хранене. Пък и ще усетите как след толкова време без шоколад примерно, вече не изпитвате такова желание за него :)
Естествено този начин за хранене без правилните упражнения е почти безсмислен. Упражненията са най-важни в една диета. аз лично правих следното - Сутрин ! ПРЕДИ ЗАКУСКА ! тичане, ако нямате възможност да тичате , примерно сте на училище сутрин правете ето това - http://www.youtube.com/watch?v=C-3eGEaT-Z0 . много е важно да го правите преди закуска, защото тогава тялото ви изгаря най-много мазнини. След това, примерно по обяд може да направите малко кардио , примерно скачане на въже. вечерта, преди лягане правите това - http://vbox7.com/play:b536ce2e Най-вероятно няма да се справите с него затова първоначано правете това - http://vbox7.com/play:ff81dddb и след като ви стане вече лесно правете Level 2. на другият ден правете същото, само че вместо коремните правете това http://vbox7.com/play:ff69832c . Ако всеки ден правите тези упражнения и спазвате начина на хранене ви гарантирам, че до 2, максимум 3 месеца ще сте си стегнали тялото напълно : )
Ако имате някакви допълнителни въпроси ми пишете и ще ви отговоря :) УСПЕХ ! :smt011

skatew
04-19-2011, 17:55
Също така забравих да спомена, че докато тичате е добре да си слагате фолио или термоколан на корема. по този начин тичането е много по ефикасно :) И не забравяйте, че след като спрете диетата гледайте когато имате възможност да излезнете да потичате малко, да правите коремни и лицеви, за да не ви се отпуска отново тялото :)

melani955
04-19-2011, 18:44
Браво за успешното преборване тлъстинките в корема \:D/ и аз скоро време трябва да се заема с тези на краката ми :D wish me luck

skatew
04-19-2011, 18:54
Успех : )

FuckingFreak
04-19-2011, 19:00
Оо брато, супер си. Само да кажа на отслабващите :

бях с нередовен стомах, ходех до тоалетна по голяма нужда през 2-3 дни
бях 48 кг

след 5-6 пъти посещения във фитнеса и без никакво сладко, тестено, газирано, пържено и тн бях минус 2 кг, и това в разстояние на 2 седмици, всеки ден ходех до тоалетна, от всяко бедро поотделно свалих по 1 см, което вече се забелязваше... направо супер беше

но почнах пак да ям сладко :lol: и си е*ало мамата..
от утре пак почвам без сладко, бях стигнала около месец, но се провалих, тъй като бях на рожден ден.. гарантирам ви, на вас толкова ви и трябва!
супер си, мерси все пак за режима, супер много уважавам такива хора които споделят опит, а аз си помислих че това е поредната тема за диетии.. :)

GrippingBosh
04-19-2011, 19:08
skatew ти си правил специално за корема само така ли ?
нещо за бедра може ли някой да ми препоръча :)

FuckingFreak
04-19-2011, 19:09
Да, отиди на фитнес
нямаш представа какво разнообразие от упражнения има , които треньора ще ти ги обясни до едно, не вярвам да е скъпо, пък може и да си извадиш карта..
Да, звучи странно, обаче е пълно с такива на нашата възраст ...

ani942942
04-19-2011, 19:10
Също така забравих да спомена, че докато тичате е добре да си слагате фолио или термоколан на корема. по този начин тичането е много по ефикасно :) И не забравяйте, че след като спрете диетата гледайте когато имате възможност да излезнете да потичате малко, да правите коремни и лицеви, за да не ви се отпуска отново тялото :)
:? в никакъв случах не слагайте фолио ...
1 няма абсолютно никакъв ефект
2 ще си прецакате бъбреците :o



Иначе браво за постиженията :)

skatew
04-19-2011, 19:25
Също така забравих да спомена, че докато тичате е добре да си слагате фолио или термоколан на корема. по този начин тичането е много по ефикасно :) И не забравяйте, че след като спрете диетата гледайте когато имате възможност да излезнете да потичате малко, да правите коремни и лицеви, за да не ви се отпуска отново тялото :)
:? в никакъв случах не слагайте фолио ...
1 няма абсолютно никакъв ефект
2 ще си прецакате бъбреците :o



Иначе браво за постиженията :)
Аз съм тичал само с фолио, ефекта го имам пък за бъбреците незнам да са прецакани ;д

skatew
04-19-2011, 19:27
skatew ти си правил специално за корема само така ли ?
нещо за бедра може ли някой да ми препоръча :)
http://vbox7.com/play:908a5465 Примерно :)

ani942942
04-19-2011, 19:38
Ммм не е така ефекта си го постигнал заради самото тичане ... не заради фолиото :)


Наистина има мннннн хора (зле информирани) , които си мислят , че ще отслабнат с гладуване ...и си карат цял ден на една ябълка и кис.мляко...Е НЕЕ е така ..така само ще покачат още повече мазнини..

BTW..и твоята храна е адски малко...смсл..няма никакви протеини ..няма никакви мазнини ... и какви са тези въглехидрати вечер ? :(

skatew
04-19-2011, 19:45
вечер само плодове съм ял, незнам за какви въглехидрати става въпрос.. ;д както и да е 8-)

ani942942
04-19-2011, 19:47
ами да де ;д
Плодове = бързи въглехидрати
Не ги яж на вечеря ... :? По-скоро пилешко + салатка е перфектно като за вечеря ....но не и плодове .. :)

skatew
04-19-2011, 19:52
месо не ям ;д освен кюфтета кебабчета и някакви такива ;д незнам смисъл единственото място откъдето съм се образовал за диети е интернет, но реших да споделя начина по който аз успях да отслабна защото подейства ;д

SlowDownBaby
04-19-2011, 19:54
Бях на тоя начин на хранене цели 4 дена и не издържах :lol: То тва си е живо мъчение,една филийка със сирене да ми се дояде и да не мога.Иии почнах от начало,но просто ям три пъти на ден по малко и то каквото ми се яде,като ограничавам сладкото.
Вярно,че и по твоя начин има ефект,но лично аз нямам толкова воля и нерви да за го постигна.

ani942942
04-19-2011, 19:57
Аммм..и аз бях така ..нищо не знаех за диети и тем подобни ..Но от няколко месеца почнах да чета и да се кнсултирам с инструктури и т.н.
и така научих кое е правилно и кое не е ... Ако някой случайно иска съвет за нещо ..мога да му помогна :) :)

FuckingFreak
04-20-2011, 11:20
Да се похваля - от съвсем малко коремни преси, тоест 5-6 пъти и фитнеса ми коремът ми се е стегнал значително, даже вече плочки съм почнала да заформям. Сутринта го забелязах и не можеш да повярвам за толкова малко време как се промени..

Pamaa
04-20-2011, 11:32
С режима на хранене не съм съгласна, не, че няма да има ефект, но попринцип не е правилен.
От 4.00 до 12.00 се приемат само плодове и вода, като на едно хранене се консумира само по 1 вид плод.
От 12.00 до 20.00 е времето, по което се храниш, колкото пъти искаш, но по-малки количесва.
От 20.00 до 4.00 се приемат само течности, но само вода или чай :) .

FuckingFreak, и на мен ми се иска да ходя на фитнес, ама някакси не мога да се възприема :lol: :lol: . . 100% съм сиг., че ще има по-голям ефект, но. . :? .

FuckingFreak
04-20-2011, 11:49
^ навий някоя приятелка

Аз така заедно с още 2 момичета ходя и не ми дреме, да знам че има много маниаци дето вдигат от лежанка, но те не ми пречат да си карам колелото и пътеката.. 8-) Пък и с упражнения, с които използваш само собствена тежест не би постигнала много, естествено става въпрос за вдигане на краката и там всякакви други.. не например тичане, каране на колело...

Пък и това което си дала е от 90 дневната диета. Аз си ядях сутрин по 3 плода, или пък мюсли с мляко и с мноооого прием на животински храни резултатът е на лице - за 15тина дни с 5-6 от които посетих фитнеса бях -2 кг, както казах вече. Наистина, 2 кг не са много за тези дни, но пък аз съм си доволна 8-)


едит: не е важно количеството, тъй като нямах минута в която да се чувствам гладна, признавам ядях доста, можех и повече да отслабна, но даже ядях повече от нормалното, тъй като едно млекце например не ме засищаше, и пак си отслабнах. Така че увеличи приема на протеини, ако не за друго, забързват метаболизма и са много богати на белтъчини, които пък са полезни за костите..

Rebirthing
04-20-2011, 12:56
Да ме извиняваш, ама не мисля, че кренвирша по някакъв начин пречиства тялото 8-) . Режима е повече от ужасен, но съм съгласна, че спорта наистина е важен.

skatew
04-20-2011, 15:44
Да ме извиняваш, ама не мисля, че кренвирша по някакъв начин пречиства тялото 8-) . Режима е повече от ужасен, но съм съгласна, че спорта наистина е важен.
;dd Може.. сам съм си го измислял ;д