PDA

View Full Version : Алергия



milenkaa9
04-19-2011, 19:09
Здравейте.... не съм много сиг дали тук трябва да пусна темата ... та значи днес сутринта като се събудих и се бях изринала леко по врата,но сега (вечерта) забелязах ,че се е увеличило и е много гадно и се чудя с какво да се намажа ( освен крем здраве) Някой да препоръча някакъв добър крем да мога да ида утре да си го купя ,понеже се притеснявам да не стане по-сериозно

zlatit0o
04-19-2011, 19:14
Хм, да не би случайно да си с една презрамка на сутиена? Защото те много драскат, ако са от гаден плат :?

Иначе мажи се с някакъв крем около 2-3 дена и ако не виждаш подобряване отиди на кожен.

regin19
04-19-2011, 19:27
И аз имах подобен случай два пъти, само че при мен бяха ръцете и врата. Едни малки ситни пъпчици...Първо трябва да отидеш на дерматолог. Най-вероятно ще ти предпишат Зиртек или Аериус. Май без рецепта няма как да ги вземеш, иначе помагат доста. А докато не намериш време да отидеш, пробвай с алергозан (стига да не си алергична към някоя от съставките)..И от личен опит ти казвам - ограничи приема на храни като шоколад, месо, абе изобщо никакви консерванти, калории, белтъци. Аз лично се обривам така от консерванти и химикали... Само че побързай с лекаря, при мене се наложи да лежа два дни в болница, бях на глюкоза и на урбазон

milenkaa9
04-19-2011, 19:52
ами не е от презрамка (с 2 съм) , обаче утре може би ще ида при личната , сега потърсих за алергозан ,но вкъщи има само на хапчета ,не за мазане и се чудя дали да пия

MissBianka
04-20-2011, 09:35
Аз имам много гадна алергия и ми се получава горе долу същото.Мажа се с Кортимицин още от бебе и много ми помага но не съм сигурна дали още го продават защото няколко пъти го спираха от пазара после пак го пускаха... Но най добре е да отидеш на лекар

Minerva
04-20-2011, 09:48
Лапай един алергозан на хапче щом имаш. Може и да те е ухапало нещо, ако не си яла пила или обличала нищо необичайно.

Pamaa
04-20-2011, 11:05
Купи си алергозан или пък може да вземеш дипрозон, въпреки, че не е за алергии, все пак помага :-) .
Сега се сетих, че се бях изринала веднъж цялата и личната лекарка ми предписа Тридерм.