PDA

View Full Version : Nivea Visage Make-Up Starter



djidji_to
04-19-2011, 19:44
Здравейте,искам да попитам дали някои го е ползвал и дали сте доволни.Защото гледах рекламата,а и четох,но ми се струват празни приказки.Имам чувството ,че най-рекламираните неща за нищо не стават.Ето и на вас да почетете:

Как да подготвим кожата за нанасяне на грим?
Ултра бързо попиващият Nivea Visage Make-Up Starter подготвя кожата за нанасяне на грим само за минута.

грим Nivea

Nivea Visage представя своя нов уникален продукт на българския пазар - Nivea Visage Make-Up Starter флуид. Той гарантира оптимална хидратация и пълно попиване в кожата само за минута, като по този начин я подготвя за нанасяне на грим веднага.

грим NiveaЛеката формула е базирана на последните научни открития и комбинира ефективни хидратиращи съставки с въвеждане на нови стандарти в бързото абсорбиране. За производството на флуида се използват по-високи технологии при емулсификацията на масло и вода. Кремът се „бие“ до такова състояние, при което маслото се трансформира в микроскопични капчици и текстурата става много лека.

Nivea Visage Make-Up Starter има предимството пред обикновените кремове, защото те попиват по-бавно в кожата и понякога остатъчният слой не позволява на пудрата да се задържи по-дълго, а след използването на фон дьо тен е възможно да остане излишен мазен блясък. Именно затова флуидите са по-подходящи за основа при нанасяне на грима.

Nivea обогатява своето портфолио с два нови продукта. Първият е подходящ за нормална към смесена тип кожа. Nivea Make-Up Starter съдържа провитамин B5, който прониква дълбоко в кожата, като запазва естествения й хидратантен баланс. Витамин E и екстрактът от лотос предпазват клетките на кожата от свободните радикали и я правят нежна и гладка.

Вторият продукт от новата серия Nivea Make-Up Starter е предназначен за суха и чувствителна кожа. Той е обогатен с бадемово масло, което я подхранва, като я снабдява с витамини E и B, а невенът предпазва от раздразнения и има успокояващ ефект.

За кожа, която обича да бъде докосвана!

Sunshin3
04-19-2011, 22:12
мм и на мен ми е интересно :)

Pamaa
04-20-2011, 11:16
Аз от кремчетата и лосионите на Нивеа съм много доволна :P , със суха кожа съм и ми се отразявам много добре 8-) .

Rebirthing
04-20-2011, 13:14
Ох, с тия "иновативни" формули, да се спрат вече.
Ако някой е ползвал, да сподели мнение, но от това което съм чувала си мисля, че това е най-обикновен хидратант с нищо по-различен от другите.

Pospalanka
04-27-2011, 13:38
Крема е наистина хубав .. ползвам го в момента .. купих си го зимата .. защото кожата ми се лющеше от студа .. и сега продължавам да си го ползвам .. след всяко измиване на лицето . и преди да сложа фон-дьо-тен като основа .. кожата става по - мека и гладка .. Лично аз си го харесвам много :grin: и съм доволна от него .. ;р
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/news/201103/big/00007406.jpg
http://woman.hotnews.bg/uploads/content/eva/0311/NVS101205%20Fast%20Absorbing%20Fluid_closed%20jar. jpg

Розовичкият е моя .. ;рр <3

Цената е около 9 лв .;р