PDA

View Full Version : Лазерна епилация



geri89
04-19-2011, 21:53
Здравейте,аз съм нова в това затова имам няколко въпроса,ако може да ми помогнете.Интересъваме какво представлявав Л-епилация,боли ли,какъв е ефекта,колко време трае ефекта и каква е горе долу цената има ли доволни?
Благодатя Ви предварително!!!

djipsito
04-19-2011, 22:42
Ще говоря наизуст без да съм се ровила в нета (само предупреждавам 8-) )

Става въпрос за обезкосмяване с лазер. Доколкото знам НЕ боли, ефекта трае с години, мисля, че може да не поникне косъм до 4 години (нещо такова беше).

За цените, виждала съм различни, някои салони правят и отстъпки. Имай в превид обаче, че се правят няколко сеанса (6-7, зависи), няма да стане с едно посещение. А цената е на зона (примерно 70лв/зона, като го умножиш по броя на сеансите ще разбереш колко ще ти струва).
За различните зони цената може да е различна.

Потърси инфо в интернет или разпитай в различните салони.

FuckingFreak
04-20-2011, 14:51
Ами при всеки различно боли, е все пак се усеща, и после кожата ти е зачервена. За целите крака по-малко от 3000 лева няма да ти вземат..

SUNinTHEsunset
04-20-2011, 14:57
Боли,боли... Иначе за сега това е най-ефикасният и дълготраен метод за обезкосмяване според мен няма да съжаляваш,ако се подложиш на тази процедура :)

Unendlich
04-20-2011, 15:14
Ами при всеки различно боли, е все пак се усеща, и после кожата ти е зачервена. За целите крака по-малко от 3000 лева няма да ти вземат..


ехе, 3000 лева друг път ;х

До авторката: http://www.lazercentar.com/ тук има достатъчно информация за процедурата, в графата 'цени и промоции' всичко е пределно описано. :)

FuckingFreak
04-20-2011, 16:21
Ами при всеки различно боли, е все пак се усеща, и после кожата ти е зачервена. За целите крака по-малко от 3000 лева няма да ти вземат..


ехе, 3000 лева друг път ;х

До авторката: http://www.lazercentar.com/ тук има достатъчно информация за процедурата, в графата 'цени и промоции' всичко е пределно описано. :)

Хехе, не се изказвай неподготвен/а :) правят се 6-7 процедури, та 360 лв. x 6 = 2160, добре .. Минимум 2000 лева, + това съм виждала някъде не по 300, ами по 600 лева да взимат, така че навсякъде е различно. Затова сметнах грубо колко излиза..

Unendlich
04-20-2011, 16:55
Тази, която се изказа неподготвена - беше ти. И да, наясно съм, че не е 1 процедура. Аз показах къде взимат по-евтино пред цената, която ти спомена.



Отново до авторката - лазерната епилация не помага при руси косъмчета. Имаше някакъв друг вид епилация или не помня какво беше точно, което помагаше и при руси косъмчета, но е доста по-скъпо и не знам дали изобщо го има в България.

FuckingFreak
04-20-2011, 17:06
^Мисля, че говориш за фотоепилация, но не съм много сигурна..

elinchica
04-20-2011, 19:33
Така нека и аз да се изкажа.. аз имам .. дори го продавам не му е тук мястото .. но ако все пак някой се интересува да пита.. така този е облъчва се косъма за 4 сек и така навсякъде където пожелаете... НЕ БОЛИ , но преди това трябва единствено да сте се бръснали не може на епилирани места ии след това отново се бръснат.. така до 12 терапий космите напълно изчезват аа първата терапия трае поне 1 месец като със всяка следваща времето става все по голямо :)