PDA

View Full Version : Дали още я обича ?!



gabby1995
04-20-2011, 10:30
Здравейте! Преди време се замознах с едно момче по facebook - a . Пишехме си почти всеки ден и аз започнах да си падам по него . Бях решила да му кажа , но от един негов приятел разбрах ,че той е с друга. И затова реших ,че няма смисъм да му казвам , защото така или иначе няма да променя нищо а и той няма да зареже неговото момиче и да дойде при мен нали ?! :D И не му казах нищо .След време нещо бях в много здухано настроение и бях твърдо решила вече да му признам за чувствата си , и така и направих . Писах му ( то не си беше за по facebook , но бях сигурна , че няма да се съгласи да се видим ) и му признах за мойте чувства . Той всъшност не очакваше да му кажа такова нещо , защото си беше много скромно момчето и ми каза ,че въобще не е очаквал . :D Е след като му казах го прие добре , но ми каза ,че в момента само онова момиче го интересува и не мисли ,че ще се получи нещо . :( Е мина време , а аз все още го исках. Един ден той пак ми писа и ми сподели , че с онова момиче не се получавало , казваше ми ,че тя незнаела какво иска и т.н. И така започнахме да си пишем всеки ден и да си споделяме , докато не дойде момента в който тои ме попита дали все още испитвам някакви чувства към него . Аз казах твърдо " да " и той ми каза , че много се радва , което зарадва и мен . :grin: Всичко стана толкова набързо , че започнах да се съмнявам дали все още обича другото момиче . Сега ще попитате защо ?! Ами може и да си въобразявам , но ония ден беше публикувал на стената си " Не , не съм те забравилa .. просто свикнах с липсата ти ... !! " което много ме нарани , защото се почувствах ... излъгана и реших да го попитам дали все още я обича . Естествено той отрече , но все още се съмнявам дали е така .


Моля ви посъветвайте ме . Дали още я обича ?!

againstyou
04-20-2011, 10:44
Не го познавам за да ти кажа с сигурност..Дай му време,с сигурност му трябва,не му говори за нея в никакъв случай.

Sh@d0w
04-20-2011, 10:45
Стана ми ясно за какво иде реч,още като стигнах до думата "фейсбуук".

Осъзнайте се вече с тоя фейсбуук и спрете да пускате теми от рода на "той и харесва снимката,дали е влюбен?".Попитала си го-отговорил ти е,какво повече очакваш?Ние от къде можем да знаем какво изпитва той..и бтв мразя ги тия емо цитати като почнат да си ги постват по стените :?

desadesa
04-20-2011, 12:23
Стана ми ясно за какво иде реч,още като стигнах до думата "фейсбуук".

Осъзнайте се вече с тоя фейсбуук и спрете да пускате теми от рода на "той и харесва снимката,дали е влюбен?".Попитала си го-отговорил ти е,какво повече очакваш?Ние от къде можем да знаем какво изпитва той..и бтв мразя ги тия емо цитати като почнат да си ги постват по стените :?

Това не са емо цитати...
По темата: Защо не вземете да излезе заедно, вместо да си пишете по фейсбук и да се "опознавате" там? Човек реагира съвсем различно пред компютъра и съвсем различно на живо. Може да е всякакъв в мрежата, апък в действителност да не е..
Не разбрах 1 - скъсал ли е с приятелката си?

Sh@d0w
04-20-2011, 12:36
Това не са емо цитати...

Да хич не са емо цитати,като ми запускат за любовта и за живота ... после се проточват отдолу километрични разпити за кой именно е бил предназначен цитата..направо се отчайвам до колко тоя фейсбук може да вреди на една връзка да кажем :?

antifashionshit
04-20-2011, 17:53
нещата трябва да стават с контакт на живо.

VaMpiRKaTaaa
04-20-2011, 17:57
Това не е любов,a привличане.
Може и да я обича,но мъжкото му его е наранено и няма да признае.

ivcheto0o
04-20-2011, 18:03
Отношенията ви са само по интернет какви чуства ? А на въпроса ти дали я обича никой тук не може да ти даде отговор,все пак само той си знае какво му е в главата.