PDA

View Full Version : Филми със самодиви



brutaLxxbunny
04-20-2011, 11:54
Понеже в училище правим един проект,много,ама много спешно ни трябват всякакви филми,участващи самодиви в тях.Моля ви,ако знаете такъв и откъде да го дръпна,ще съм ви много благодарна :(

valll
04-20-2011, 13:14
за самодиви конкретно не зная филми, но се сещам за един за морска сирена, а тъй като действието върху мъжете е долу-горе същото може да ти свърши работа.

http://www.imdb.com/title/tt1548635/

suNnykaty96
04-20-2011, 17:51
Доколкото знам, самодивите са от българската митология ( може и да се лъжа ), така че филм едва ли ще намериш. Елфи.... дали ще ти свършат работа, за тях филми - много (:

valll
04-20-2011, 19:29
Доколкото знам, самодивите са от българската митология ( може и да се лъжа ), така че филм едва ли ще намериш. Елфи.... дали ще ти свършат работа, за тях филми - много (:

права си и аз знам само приказки и легенди. но сега се сетих в Хари Потър и огненият бокал, когато представят България на мача по куидич, нас ни представят самодиви, ама да ти кажа незная дали го има във филма или само в книгата.

suNnykaty96
04-21-2011, 15:14
Всъщност, в Хари Потър са вийли... но май пак са сходни към самодивите, не знам. На теб ти трябва като обрез ли да ги имаш, или анимирани ? Картинки ще свършат ли работа ?

brutaLxxbunny
04-22-2011, 07:20
Да,картинки също ще свършат работа,но тях лесно ще си ги намеря.Ако се сещате за някакви филми,в които жените играят в бели дрехи хора или нещо такова..Да приличат на самодиви?