PDA

View Full Version : Children of Bodom [The ugly world tour 2011]



WishICouldForgetYou
04-20-2011, 12:36
Ходихте ли на концерта?
Как изкарахте?
Снимахте ли?
Какво ви е мнението за представянето им?

Аз ходих и направо се разбих <33 Само ме е яд, че оставих фотоапарата в колата и не можах да снимам любимата ми група.. :( Според мен и трите групи се представиха супер!! Всичко беше на ниво! <33


ПП: Ако сте снимали.. може да поствате снимки!

WishICouldForgetYou
04-20-2011, 16:19
http://www.avtora.com/news/2011/04/20/children_of_bodom_v_bulgariya_skandinavska_metul_s resta 8)

Stan4o123
04-20-2011, 18:30
Пиша с кирилизатор,затова вероятно ще е пълно с грешки...Та,какво да кажа,концерта беше супер,Machinaeе Supremacy имат и далеч по-добри парчета,нз защо бяха подбрали точно тези,Ensiferum аз не ги слушам,но бяха добри и те - смешно ми стана като не можехме да уцелим кога да пеем ние :Д.Относно COB - бяха страхотни - дори сестра ми,която не си пада толкова по този тип метал остана много доволна...

WishICouldForgetYou
04-20-2011, 19:59
Супер бяха просто!

Ето и клипче: http://www.youtube.com/watch?v=SqjHKuSZpbs

iLovePussyJuice
04-20-2011, 21:58
Ensiferum са по-яки 8)

Stan4o123
04-21-2011, 08:33
да бе сигурно,да ми пеят за викинги,музиката им е хубава,лириците - идиотски

iLovePussyJuice
04-21-2011, 11:27
да бе сигурно,да ми пеят за викинги,музиката им е хубава,лириците - идиотскине мога да ти отговоря подобаващо, защото и CoB ме кефят, въпреки че новите им 2 албума не са яки(к'вото съм чул от тях, нищо интересно)
конкретно за концерта ако говорим, bodom не си направиха най-съществените неща, от something wild, от hatebreeder...но няма значение 8)

dontcare
04-21-2011, 14:19
Човек..малко ме беше яд,че нямаше да ходя и хоп-1 час преди да отворят вратите разбирам,че съм спечелила билет! :D 8)
а хем бях участвала на шега щот попринцип никога нищо не печеля :D

Отидох навреме при приятеля ми и компанията му и се разбихме на първи ред!!
ушите още пръщят,а металното кубе на кубинките се е съдрало от ритане по оградата :D

иначе си взехме автографи от първите,а е нсиферум се представиха на ниво..малко много ми се спеше,иначе имах амбициите да чакам групата да излезе по нощите..
Алекси и компания са излезнали към 2ч.Бая ме е яд.Поне завинаги ще ми остане в съзнанието момента,в който му се оплезих в *алекси стайл* и той ми отвърна :P :-P

а колкото до снимките-не,не снимах-наслаждавах се :-D

WishICouldForgetYou
04-21-2011, 20:37
Стига бе хорааа аз бях по едно време на 3ти ред.. след тва на 4ти и отзад имаше пого и реших да се махна от там. Но иначе беше ба си разбивацията!

iLovePussyJuice
04-21-2011, 21:08
аз малко се озовах в средата на погото (на Енсиферум т;ва)
и понеже не се кефя на метъли (кофти са ;д)...и при първа възможност се махнах ;д

WishICouldForgetYou
04-21-2011, 21:25
Добре си направил 8-)
Аз на Бодом като отидох на трети ред и някъв потен вляво за малко да ми удари един лакът :D

dontcare
04-22-2011, 07:53
Стига бе хорааа аз бях по едно време на 3ти ред.. след тва на 4ти и отзад имаше пого и реших да се махна от там. Но иначе беше ба си разбивацията!

хахах ушите ми все още пръщят..пого нямаше при нас,но достатъчно се блъскахме а цялото ми тяло е в синки от оградата!!
И все пак си заслужаваше ужасно!!! :smt035 :smt002

Следваща размазвация ->Whitesnake,Judas,Saxon 8)

WishICouldForgetYou
04-22-2011, 11:12
Мен можеха да ми проправят път напред, ама аз се отказах, щото беше голяма блъсканица 8-) накрая отидох отстрани където се виждаше супер и си куфеех на воля и си се кефих и всичко си беше яко 8)

EscapeTheWonder
04-22-2011, 14:08
Беше незабравимо!! Аз останах без думи, но малко бяха хората за групи от такава висота, трябваше да се съберат повечко хора, но и залата не го позлволяваше.

WishICouldForgetYou
04-23-2011, 20:27
Даам, залата не е чак толкова голяма.
Иначе ако направят пак концерт - ТАМ СЪМ!!!!!!!! <3
Вече почнах и да го сънувам тоя концерт 8-)

alexilaiho
04-26-2011, 15:55
Концерта беше АБСОЛЮТНА РАЗБИВАЦИЯ. Най сетне мечтата ми, както и на много други фенове се сбъдна. Какво да кажа за Machinae Supremacy,ами както винаги на ниво.. откъртиха ми главата със парчета като Rocket Dragon,Nova Prospect, Force Feedback и.т.н !!Единствено се издразних на идиотите, които нон-стоп показваха среден пръст на първата група :-x .. Ensiferum ... те бяха невероятни както винаги. Разбиха ме с парчета като Twilight Tavern... хората се изкефиха, опитаха се да врътнах един мош пит ама нещо не и се получи :-D .. А за Bodom няма какво да си говорим.. просто една моя 7 годишна мечта се сбъдна, това е !! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

alexilaiho
04-26-2011, 15:58
Даам, залата не е чак толкова голяма.
Иначе ако направят пак концерт - ТАМ СЪМ!!!!!!!! <3
Вече почнах и да го сънувам тоя концерт 8-)
Не си само ти... Елинце хД !!

WishICouldForgetYou
04-27-2011, 21:03
Концерта беше АБСОЛЮТНА РАЗБИВАЦИЯ. Най сетне мечтата ми, както и на много други фенове се сбъдна. Какво да кажа за Machinae Supremacy,ами както винаги на ниво.. откъртиха ми главата със парчета като Rocket Dragon,Nova Prospect, Force Feedback и.т.н !!Единствено се издразних на идиотите, които нон-стоп показваха среден пръст на първата група :-x .. Ensiferum ... те бяха невероятни както винаги. Разбиха ме с парчета като Twilight Tavern... хората се изкефиха, опитаха се да врътнах един мош пит ама нещо не и се получи :-D .. А за Bodom няма какво да си говорим.. просто една моя 7 годишна мечта се сбъдна, това е !! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Да.. и аз се издразних за това дето показваха среден пръст ...

ма ма.. ама.. :shock: чакай бе.. ти ти как ? от къде ме познаваш? :shock:

iLovePussyJuice
04-27-2011, 21:13
т'ва със средните пръсти е въпрос на възпитание и уважение :)

WishICouldForgetYou
04-27-2011, 21:27
т'ва със средните пръсти е въпрос на възпитание и уважение :) Така е... пък и никой не ги е вързал да седят там и да слушат.. като не им изнася -> вратата и когато започне да свири любимата им група тогава да влизат ..

WishICouldForgetYou
04-30-2011, 10:56
up

iLovePussyJuice
04-30-2011, 14:09
щом ъпваш, много слаби children of bodom, и мноооооооооооого слаби последни албуми
разочароват.

WishICouldForgetYou
04-30-2011, 18:13
Така е. Аз лично съм много разочарована от последния албум. >.<

Stan4o123
04-30-2011, 19:24
Какво му е на последния албум,ако не е някаква тайна,някои тъпанар не го харесва и сега всички идиоти и вие...албумът си е супер,даже по ме кефи от по-старите им,разнообразен е,интересен е,албум като албум,звучат си като себе си...не разбирам какво го хулите,а пък и си се представиха на ниво,какво им беше слабото?!

iLovePussyJuice
04-30-2011, 21:07
Какво му е на последния албум,ако не е някаква тайна,някои тъпанар не го харесва и сега всички идиоти и вие...албумът си е супер,даже по ме кефи от по-старите им,разнообразен е,интересен е,албум като албум,звучат си като себе си...не разбирам какво го хулите,а пък и си се представиха на ниво,какво им беше слабото?!ми не ми харесва например, не може ли? :lol:
щото чилдрен оф бодъм ги слушах сериозно преди 4 години някъде и новите неща на фона на старите са адски зле

и по-спокойно с квалификацийките, ако може =]

теб повече те кефят новите, мен старите, ок...какво се перчиш?

к'во не ми хареса ли? :
1) не си направиха някои от най-емблематичните песни
(ако те интересува ше ги изброя)
2) нямаше я близостта с публиката, каквато съм усещал при други групи и други концерти...
3) нямаше я и енергията
4) най-основателната причина - просто не оправдаха очакванията ми, очаквах повече от тях

Stan4o123
04-30-2011, 21:34
Еми да,нямаше я,най-вуодушавени бяха Machinaе Supremacy,CoB,както всички видяхме,дори не дойдоха да дадът по автограф,да си кажат 2 приказки с феновете си,до някъде ги оправдавам - през някои др ден концерт,сигурно са изморени,но такова пренабрежение към хората,които са дошли заради тях - кофти ми стана...Не ме интересуват особено,не съм им чак такъв фен - просто ми е странно кво толкова не му харесвате на новия албум...

WishICouldForgetYou
04-30-2011, 22:26
:razz:
iLovePussyJuice каза всичко...
що? не може ли да не ми харесва новия албум?

iLovePussyJuice
04-30-2011, 22:42
аз предимно заради Енсиферум отидох, както казах и съм доволен

относно албума:


:razz:
iLovePussyJuice каза всичко...
що? не може ли да не ми харесва новия албум?
^^ 8-)

WishICouldForgetYou
04-30-2011, 22:51
Печен си ти. 8)
Само не разбрах защо господинът с ник Stan4o123 ни се скара толкова жестоко. Даже изкара най-новия албум по-добър от старите.. Брейй

BladeDancer
04-30-2011, 23:08
Явно всеки с мнението си ..
Аз COB отдавна съм се отказал да ги слушам

iLovePussyJuice
04-30-2011, 23:09
благодаря, благодаря 8) :-)

Something wild, Haterbreeder, Follow the reaper > all 8)
Hate crew deathroll също е добър

и след т'ва Are you dead yet е средна работа, на фона на предишните слаб, на фона на следващите силен

WishICouldForgetYou
05-01-2011, 09:18
Точно така! ;-)

Stan4o123
05-01-2011, 10:46
Еми аз отидох зарадих Machinae Supremacy,CoB просто исках да ги чуя live,и останах доволен,няма значение,че малко го направиха недодялано...аз като цяло не си падам по Финландския Метал,Шведите ме радват повече...

WishICouldForgetYou
05-01-2011, 12:03
http://www.youtube.com/watch?v=d7Zn_I2en1E

http://www.youtube.com/watch?v=x8rRxpsQpcM

http://www.youtube.com/watch?v=EtPDm2kaj1c


ПОЗДРАВ! 8)