PDA

View Full Version : Преглед.. :{



loveinBrasil
04-20-2011, 14:12
та наскоро личната ми лекарка ми каза че трябва да дойда за проф. преглед, тъй като наближавам 18-така, а проблема е, че имам явно силно изразена фобия от лекари,игли и изобщо всичко "медицинско" 8-) , може ли някой да ме светне какво представлява този преглед, т.е. какво включва че да се подготвя психически :P .



П.П моля ви хора кажете само,че няма да се взема кръв :shock: .

WaterLilly
04-20-2011, 15:07
Не ходиш ли всяка година на профилактичен преглед поне за онзи картон за училище? :shock:

На профилактичен преглед те мерят колко тежиш, колко си висока, преслушват те и евентуално мерят гръдна обиколка. Поне при мен това правят всеки път.

loveinBrasil
04-20-2011, 17:10
Не ходиш ли всяка година на профилактичен преглед поне за онзи картон за училище? :shock:

На профилактичен преглед те мерят колко тежиш, колко си висока, преслушват те и евентуално мерят гръдна обиколка. Поне при мен това правят всеки път.


разбира се че ходя, но помня,че ми каза,че трябвало и кардиограма ала бала, явно и други неща вече, затова питам.

britzy
04-20-2011, 18:04
Да ,ходя околооо септември и ми вземат кръв,урина,правя едно такова да видят колко ми е капацитетът на дробовете и такам

loveinBrasil
04-20-2011, 18:43
Да ,ходя околооо септември и ми вземат кръв

ахаааам,мерси смятам да.. Пропусна ! 8-)

WaterLilly
04-20-2011, 18:59
Аз мислех, че това за картона е профилактичен. :lol:

И по-добре стискай зъби за тия 3 секунди, отколкото да ти има нещо и да е късно да се лекуваш после. :)

StolenBliss
04-20-2011, 19:56
Аз мислех, че това за картона е профилактичен. :lol:

И по-добре стискай зъби за тия 3 секунди, отколкото да ти има нещо и да е късно да се лекуваш после. :)

Подкрепям.
Наистина изтрай да ти вземат. И без това вече са ти взимали, а още дишаш.. 8-) Наистина трябва да има профилактики, щото ако стане късно, после става 48825 пъти по-гадно.