PDA

View Full Version : За Китаристи!!



sunman
04-20-2011, 15:38
Здравейте,предлагам тук в тази тема да споделим опита си относно този музикален инструмент!! :D Кой каква китара има,от колко време свири,в група или просто за кеф! Такива неща!! :) Е вие сте!?! :) :-P

BladeDancer
04-20-2011, 20:26
От година и нещо свиря с един фр се събираме. Не съм в група свиря за удоволствие. Успокоява ме. Китарата е хубаво нещо. Имам телекастър от 84 българско производство ( да не говоря повече какво му е качеството а ?)..

И не е важно дали можете да свирите или дали инструмента ви е като на любимия ви китарист.. просот се забавлявайте и тва е.

iLovePussyJuice
04-20-2011, 23:02
не може ли да свириш 'просто за кеф' в група :lol:

иначе аз свиря от 5 или 6 години, но 2-3 преди свирех редовно по няколко часа на ден. сега от дъжд на вятър

китарата ми е бело-черна :lol:

sunman
04-21-2011, 08:51
Ами аз свиря от 3 години почти,имам един Ibanez 7 string(за по тежките неща :D),Gibson SG(подарък ми е :grin: :grin: :grin:) и още си пазя първата ми ел.китара българска е :D! Обаче направих някои промени смених адаптерите с Фендерски,грифа е сменен,по-тънък(горе-долу го докарва по звука на СТРАТ),нея я използвам единствено за блус :P!! Наскоро свормирахме една групичка,всичко върви по план(репетиции) това е от мен! :)

sunman
04-21-2011, 08:54
не може ли да свириш 'просто за кеф' в група :lol:

иначе аз свиря от 5 или 6 години, но 2-3 преди свирех редовно по няколко часа на ден. сега от дъжд на вятър

китарата ми е бело-черна :lol:
Ами аз съм се захванал доста сериозно! Всеки ден свиря по 2 часа най-малко! Във началото иначе ми идваше да се откажа но се преборих някакси!! :D :D

BladeDancer
04-21-2011, 10:11
Мале аз всеки път като се наложи да си сменямам струните или да ги свалям за да си почистя китарата или се разтроят .. просто се отказвам от свиренето :D . BORING е да тунваш.

iLovePussyJuice
04-21-2011, 12:12
Ами аз свиря от 3 години почти,имам един Ibanez 7 string(за по тежките неща :D),Gibson SG(подарък ми е :grin: :grin: :grin:) и още си пазя първата ми ел.китара българска е :D! Обаче направих някои промени смених адаптерите с Фендерски,грифа е сменен,по-тънък(горе-долу го докарва по звука на СТРАТ),нея я използвам единствено за блус :P!! Наскоро свормирахме една групичка,всичко върви по план(репетиции) това е от мен! :)е ти си богаташче 8-)

sunman
04-21-2011, 16:08
Мале аз всеки път като се наложи да си сменямам струните или да ги свалям за да си почистя китарата или се разтроят .. просто се отказвам от свиренето :D . BORING е да тунваш.
Малее ти незнаеш какво е да сменяш на 7-струнна китара и то с флойд!! Едно 3-4 часа си играя аз!! :D :D

sunman
04-21-2011, 16:10
Ами аз свиря от 3 години почти,имам един Ibanez 7 string(за по тежките неща :D),Gibson SG(подарък ми е :grin: :grin: :grin:) и още си пазя първата ми ел.китара българска е :D! Обаче направих някои промени смених адаптерите с Фендерски,грифа е сменен,по-тънък(горе-долу го докарва по звука на СТРАТ),нея я използвам единствено за блус :P!! Наскоро свормирахме една групичка,всичко върви по план(репетиции) това е от мен! :)е ти си богаташче 8-)
Не,просто във продължение на 2 години през лятото работех и събрах парички!! :) Трудно беше,но като си я зех китарата и забравих през какво съм минал!!!! :D :D :D

BladeDancer
04-21-2011, 16:24
Хаха да ама сравнение с моя тъп телекастер който докато го тунеш два пъти са се разхлабили струните. И после една в тон няма. :D Просто някво много страно трябва да си играя в продължение на дни за да го направя нормално звучащо нещо ... И естествено то трае 3-4 седмици и пак се разваля. Има случаи когато не съм сложил добре струната от всичкия яд и тъкмо направя китарата и се развърти и тогава ми идва вече да хвърля в стената.


Иначе да събирам пари за един Gibson Explorer или Esp edwards но ще видя и ще реша.

sunman
04-21-2011, 16:37
Хаха да ама сравнение с моя тъп телекастер който докато го тунеш два пъти са се разхлабили струните. И после една в тон няма. :D Просто някво много страно трябва да си играя в продължение на дни за да го направя нормално звучащо нещо ... И естествено то трае 3-4 седмици и пак се разваля. Има случаи когато не съм сложил добре струната от всичкия яд и тъкмо направя китарата и се развърти и тогава ми идва вече да хвърля в стената.


Иначе да събирам пари за един Gibson Explorer или Esp edwards но ще видя и ще реша.
Explorer-a си е доста скъпичък! Като бях във София свирех на Gibosn Explorer и на Epiphone Explorer.Направи ми впечатление че разликата не е изобщо голяма по отношение на звука,като се има впредвид колко по евтин е Epiphone-a! Но аз несъм фен на Explorer,а за това ESP несъм чувал ама не се и съмнявам че е яка метла :D! Ако искаш си вземи ЕSP-KH(свирел съм на тва чудовище и няма да коментирам какво може)! Може да я намериш под 800 кинта(това са пари за среден клас китара,а тя спада към високия клас)! :P :)

Inkognoto
04-21-2011, 16:52
Аз не свиря от много време, да кажем половин година. Като цяло, китарата не е от най- сложните инструменти ама и да свириш на нея не е лесно. Все още ми е доста трудно да чета ноти, но предполагам , че след време вече ще ми е по -лесно (все пак съм още начинаеща 8-) ). Аз първото нещо дето научих беше "падащото ако" :D Така и така говорим за китари.. някой софиянец да каже, има в центъра(или така по-близичко до центъра) на София музикален магазин? :)

sunman
04-21-2011, 17:26
Аз не свиря от много време, да кажем половин година. Като цяло, китарата не е от най- сложните инструменти ама и да свириш на нея не е лесно. Все още ми е доста трудно да чета ноти, но предполагам , че след време вече ще ми е по -лесно (все пак съм още начинаеща 8-) ). Аз първото нещо дето научих беше "падащото ако" :D Така и така говорим за китари.. някой софиянец да каже, има в центъра(или така по-близичко до центъра) на София музикален магазин? :)
Имаше един виц:
"Ако искаш да накараш китарист да млъкне,сложи му да чете ноти!" :D :D Аз съм по същия начин неразбирам много много от ноти сичко ми е до таблатурите.Лично мое мнение е,че китарата е един от най-красивите инструменти,но и най-сложния! Доста се зорех в началото,а и сега още! След 10 години можеби няма да е така :D :D :D! А относно магазина,немога да ти помогна защото несъм от София,иначе ме откараха във "Райзинг Форсе". :)

BladeDancer
04-21-2011, 18:00
Хаха да ама сравнение с моя тъп телекастер който докато го тунеш два пъти са се разхлабили струните. И после една в тон няма. :D Просто някво много страно трябва да си играя в продължение на дни за да го направя нормално звучащо нещо ... И естествено то трае 3-4 седмици и пак се разваля. Има случаи когато не съм сложил добре струната от всичкия яд и тъкмо направя китарата и се развърти и тогава ми идва вече да хвърля в стената.


Иначе да събирам пари за един Gibson Explorer или Esp edwards но ще видя и ще реша.
Explorer-a си е доста скъпичък! Като бях във София свирех на Gibosn Explorer и на Epiphone Explorer.Направи ми впечатление че разликата не е изобщо голяма по отношение на звука,като се има впредвид колко по евтин е Epiphone-a! Но аз несъм фен на Explorer,а за това ESP несъм чувал ама не се и съмнявам че е яка метла :D! Ако искаш си вземи ЕSP-KH(свирел съм на тва чудовище и няма да коментирам какво може)! Може да я намериш под 800 кинта(това са пари за среден клас китара,а тя спада към високия клас)! :P :)
Не е чак толкова. Сравнение с едно LP сли SG е по-евтин. Сравнението между епифон и гибсън .. разликата е малка ама шанса да ти пратят лайно се увеличава при епифон. А най-добре си е ESP edwards EX което е с формата на gibson explorer (цяло чудо след делото... ) и се продава само в Япония и Русия. Е ebay е любимо място мое :D. Ама при ESP цените се дигат драстично. KH-то си е машина ама не беше ли 2000 - 3000 или беше KH-2 дето е толкова пари? Иначе много добре изглеждаща машина ама не търся това. Пък и не знам.. може да се уредя със един епифон лп на старо за 500-600 лева със сменени на emg адаптери.

BladeDancer
04-21-2011, 18:48
Йейййй! (:
Ето я моята хубавица:
http://www.prikachi.com/images/816/3250816K.jpg

Свиря от 4-5 месеца, но само за мое удоволствие.
И за жалост на съседите. :D
Не мога да прочета каква е марката ама ми прилича на стаг (въпреки че не е). Има леки промени само. на такава китара съм свирил. След 5 часово свирене имах 1 месец болки във врата и гърба. Така че като видя такава китара или бягам на далеч или свиря седнал.. Никога няма да стана прав с нея..

BladeDancer
04-21-2011, 19:00
Може просто формата да е еднаква, а китарата да не е толкова тежка. Но определено оная е 2-3 пъти по-тежка от мойта. А и не вярвам 5 часа да си се мятала на ляво надясно :D. Не казвам че е лоша китарата ти. Звука на тоя стаг дето свирих е сравнително добър, но просто.. Колко пари ти е че ми е много интересно.

BladeDancer
04-21-2011, 19:15
^ тази си я взех за 90 паунда.
около 300 лева.... Абе би трябвало да е по-добра от стага.

Скайп дискушън ?

iLovePussyJuice
04-21-2011, 19:33
Аз не свиря от много време, да кажем половин година. Като цяло, китарата не е от най- сложните инструменти ама и да свириш на нея не е лесно. Все още ми е доста трудно да чета ноти, но предполагам , че след време вече ще ми е по -лесно (все пак съм още начинаеща 8-) ). Аз първото нещо дето научих беше "падащото ако" :D Така и така говорим за китари.. някой софиянец да каже, има в центъра(или така по-близичко до центъра) на София музикален магазин? :)Rising Force - зад Булбанк :)
има и други, но там има всичко необходимо и е най-богато от към мат'рял

иначе е честно казано всеки един инструмент е труден, а ако свириш Клетва на Щурците и Смоук он дъ уотър ще ти се струва лесно.
ама дай нещо със суийп и бързо темпо 8-)

BladeDancer
04-21-2011, 19:36
Всеки инструмен е труден да. Но китарата не е чак толкова. Пробвай да свириш на пияно и на китара и ще видиш разликата :D. Иначе мисля че и iLovePussyJuice ще потвърди, че най-важното при свиренето на китара е да си отпуснеш пръстите и да не се впрягаш много докато свириш.. нали така ?

iLovePussyJuice
04-21-2011, 20:12
само мачока да го прочете т'ва... 8-)

иначе като най-важни за мен са - желание и упоритост :P

BladeDancer
04-21-2011, 20:30
Желание и опоритост да.. ама важното е да се забавляваш иначе.. няма и желание и опоритост.
Иначе говоря за самото свирене :D. Щото то само с желание не става..

Кво му има че мачока да го гледа ?

iLovePussyJuice
04-21-2011, 20:47
мхм

еми ше видиш, само да прочете 8-)

Ravage
04-21-2011, 22:36
Свиря от 12 годишен (сега правя 23). Покрай баща ми се запалих по музиката като цяло, но главно влечението ми е към китарата. През годините (особено след като почнах да работя) събрах 5 китари, но ако трябва да съм честен използвам само 3 от тях активно другите 2 си седят. Ползвам ги в случай, че съм в някво носталгично настроение. Главно Свиря на Jackson Randy Rhoads JS 30RR, Ibanez RG 2027x (която е абсолютния ми фаворит, зарати това че има пиезо, невероятно удобния гриф, и най-важното 7те струни което ми позволява да не смъквам строя за да свиря с бандата), И едно американско Фендърче (беше на баща ми, но ми го подари) 79та година.

Scrat
04-21-2011, 23:18
Свиря от година и половина някъде, имам Jackson JS30DK Dinky с Флойд. Жалко, че напоследък нямам много свободно време да се занимавам. По принцип си имаме и група, но сме супер несериозни и както учим в различни градове, се събираме макс 2-3 пъти в месеца. Ще видим лятото как ще е.

BladeDancer
04-21-2011, 23:32
мхм

еми ше видиш, само да прочете 8-)
пиЯно..

iLovePussyJuice
04-21-2011, 23:54
чувствам се голем бедняк :D
можеше да инвестирам в по-хубава китара, вместо да си давам парите за кво ли не 8-)
но пък моята си има история, свирено е от големи хора, имаше автографи от още по-големи 8-)

планът е да си подредя живота колкото може и пак сериозно захващане с музиката, пожелайте ми успех :-)

BladeDancer
04-22-2011, 01:40
чувствам се голем бедняк :D
можеше да инвестирам в по-хубава китара, вместо да си давам парите за кво ли не 8-)
но пък моята си има история, свирено е от големи хора, имаше автографи от още по-големи 8-)

планът е да си подредя живота колкото може и пак сериозно захващане с музиката, пожелайте ми успех :-)
успех. Да научиш смоук он дъ уотър чу ли ?

iLovePussyJuice
04-22-2011, 02:20
ахаха ше я науча 8-)

sunman
04-22-2011, 08:46
Да ви се похваля,снощи имахме концертче :grin: :grin: !!! Мина перфектно свирехме някаде 3-4 часа до към 3:00 :D :D!! :grin: :grin: :grin: 8) 8) :D :D

Scrat
04-22-2011, 18:13
Какво и къде свирихте? =)

sunman
04-22-2011, 18:28
Какво и къде свирихте? =)
Ами във едно заведение във Гоце Делчев.
Свирехме от всичко по малко(рок,блус,траш,импрови заций)!! :grin: Супер яко си прекарахме!! :) 8)

Nithael
04-22-2011, 18:48
и аз свиря..ся доколко ми се получава е друго.. :D

sunman
04-22-2011, 18:53
и аз свиря..ся доколко ми се получава е друго.. :D
Сподели още! :P

BladeDancer
04-22-2011, 19:01
и аз свиря..ся доколко ми се получава е друго.. :D
Китара лагуна (май) стратокастър боди. Струни 9-46.. кубе Roland x15 cube :D. И .. голям пич е!

Nithael
04-22-2011, 19:47
laguna le122 (sunburst) http://imagethumbnails.milo.com/007/447/391/290/7447072_7563391_290.jpg

ся ми тряа един дигитек дет метъл педал (и на малкото се задоволявам..)ама няма пари ;D
^ забрави да уточниш че струните са дадарио :Д

sunman
04-22-2011, 19:59
laguna le122 (sunburst) http://imagethumbnails.milo.com/007/447/391/290/7447072_7563391_290.jpg

ся ми тряа един дигитек дет метъл педал (и на малкото се задоволявам..)ама няма пари ;D
^ забрави да уточниш че струните са дадарио :Д
Тая китара ми е позната отнякаде(май я гледах във форума за музиканти,някой я продаваше)! Готина е,а и кубенцето е супер! :) :)
Поздравления! :grin:

BladeDancer
04-22-2011, 20:09
Кубенцето размазва. Всеки който го е барал ще потвърди. Метъл стак ефекта е уникален.

sunman
04-22-2011, 20:25
Кубенцето размазва. Всеки който го е барал ще потвърди. Метъл стак ефекта е уникален.
Аз имах 20х и направоо беше невероятноо!!! :D

Nithael
04-22-2011, 20:45
laguna le122 (sunburst) http://imagethumbnails.milo.com/007/447/391/290/7447072_7563391_290.jpg

ся ми тряа един дигитек дет метъл педал (и на малкото се задоволявам..)ама няма пари ;D
^ забрави да уточниш че струните са дадарио :Д
Тая китара ми е позната отнякаде(май я гледах във форума за музиканти,някой я продаваше)! Готина е,а и кубенцето е супер! :) :)
Поздравления! :grin:
мда, един пич от варна..вече е моя :Д

BladeDancer
04-22-2011, 21:26
Кубенцето размазва. Всеки който го е барал ще потвърди. Метъл стак ефекта е уникален.
Аз имах 20х и направоо беше невероятноо!!! :D
Аз гледах 40/80 XL и въобще XL сериите. Имат си соло канал плюс какви ли не ефекти. Само дето май нямат метъл стак а имат екстрийм и глупости. Но пък трябва да видя някъде да го пробвам.

sunman
04-23-2011, 09:48
Кубенцето размазва. Всеки който го е барал ще потвърди. Метъл стак ефекта е уникален.
Аз имах 20х и направоо беше невероятноо!!! :D
Аз гледах 40/80 XL и въобще XL сериите. Имат си соло канал плюс какви ли не ефекти. Само дето май нямат метъл стак а имат екстрийм и глупости. Но пък трябва да видя някъде да го пробвам.
Незнам,аз несъм голям фен на вградените ефекти! Сега съм с един Marshall JCM 900 Dual Reverb Combo(татко го беше докарал отнякъде).Още немога да му се нарадвам :D :D!!! Сега събирам кинти за някакъв Wah-Wah и някакъв друг педал!!! :)

BladeDancer
04-23-2011, 11:41
Е не си фен ама за бедните само това остава нали :D...

sunman
04-23-2011, 12:08
Е не си фен ама за бедните само това остава нали :D...
Не,лично мене ме кефи изчистения звук(без ефекти без нищо),стил АC/DC!!

BladeDancer
04-23-2011, 17:59
Стил ейси диси. Ама като искаш нещо по хард не става. Иначе звука на дс-то кърти. Ама едва ли е само от чистичкия звук ами и от онова СГ на ангъс ха ? ;D

sunman
04-23-2011, 18:31
Стил ейси диси. Ама като искаш нещо по хард не става. Иначе звука на дс-то кърти. Ама едва ли е само от чистичкия звук ами и от онова СГ на ангъс ха ? ;D
Ааа толко да ме кефи това SG!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :lol:

iLovePussyJuice
04-23-2011, 18:44
много сте претенциозни

аз съм скромен...един джем ми заспива! :D
ще ми отива на очите :lol:

BladeDancer
04-23-2011, 19:22
Звука на СГ-то е уникален. Просто може би един от най-добрите. Говорим за хубавите стари сг-та. Първите или още онези които са се казвали LP..

Nithael
04-23-2011, 19:35
flying v ftw

iLovePussyJuice
04-23-2011, 19:45
flying v ftwмразя V-та 8)

sunman
04-23-2011, 20:08
Значи V-тата ми харесват,JEM-овете не ми допадат много(твърде нестандартни са)! :)

iLovePussyJuice
04-23-2011, 20:14
jem за мен е перфектната китара 8)

BladeDancer
04-23-2011, 20:15
В-тата са добри. Ама експлорерите предпочитам :D.

sunman
04-23-2011, 20:32
В-тата са добри. Ама експлорерите предпочитам :D.
Е,аз ще избера V-то :D! А инче любимата ми е SG :-) :-) :P :P!!!!!! Свирел съм на Les Paul(абе верно много си тежи тая пущинa) и трябва да я спусна до земята за да може да ми е удобно,а пру SG-то няма такива проблеми :)!

Nithael
04-23-2011, 21:07
то верно ли че грифа на лес пола бил като бейзболна бухалка? :Д
иначе откъм дизайн на китара бц рич варлоцк кърти...ама изглежда малко неудобна за свирене в седнало положение

BladeDancer
04-23-2011, 21:23
Експлорера е със тънък гриф. Това ми харесва. Иначе лес паула е просто уникална китара. И все пак екс> лес

sunman
04-24-2011, 13:22
то верно ли че грифа на лес пола бил като бейзболна бухалка? :Д
иначе откъм дизайн на китара бц рич варлоцк кърти...ама изглежда малко неудобна за свирене в седнало положение
Забрави да свириш със BC rich седнал,също и със V-та не е удобно! :)

BladeDancer
04-25-2011, 12:26
Един приятел ще си купува Epiphone LP custom и съм на седмото небе че ще разбера какво значи да държиш ЛП .. :D

sunman
04-25-2011, 13:01
Един приятел ще си купува Epiphone LP custom и съм на седмото небе че ще разбера какво значи да държиш ЛП .. :D
Съмнявам се да тежи колкото оригинала,но пак евала за твоя приятел :D!
И за теб де :D :D

BladeDancer
04-25-2011, 15:25
Аз нали разправях за ония стаг от който имах болки в гърба. Дано да не тежи толкова :D. Както и да е за лес паул бих се осъкатил стига да свиря на него.

sunman
04-26-2011, 15:42
Аз нали разправях за ония стаг от който имах болки в гърба. Дано да не тежи толкова :D. Както и да е за лес паул бих се осъкатил стига да свиря на него.
Добре де,какъв е тоя стаг,който да тежи толко!!! :D Прекалили са явно със шперплата!! :D :D

Nithael
04-26-2011, 16:00
къв шперплат...пластмаса сиг 8-)

BladeDancer
04-26-2011, 18:09
Абе кой знае от какво е направен и той. Почти съм сигурен че не е от дървен материал..

sunman
04-26-2011, 19:37
Имаше един руснак,който правеше китари от лопати :D :D :D!! Лопата с EMG адаптери кво повече да искаш!! :D :D :D :grin:

BladeDancer
04-26-2011, 19:43
Ако е бяла я взимам ! :D

Nithael
04-26-2011, 19:46
руснак.. :Д

sunman
04-26-2011, 20:03
Имаше сива и черна. :D

Nithael
04-26-2011, 20:22
квото и да си говорим, тази китара просто няма равна - http://www.youtube.com/watch?v=ncgqt6fI6iQ&feature=related

BladeDancer
04-26-2011, 21:11
Абе всичко що пише ЕСП нас него го взимам .. Ако измислят китара от тоалетна чиния ще е добре. Хем ще серем хем ще свирим смоук он дъ уотър..


Та та пръц та та та пръц
СМОООООООООООУк он дъ уООООООООтър
дъ ПРЪЪЪЪЪЦ пльос ин дъ скай !!

Nithael
04-26-2011, 21:36
Ако измислят китара от тоалетна чиния ще е добре. Хем ще серем хем ще свирим смоук он дъ уотър..


просто си издълбай дупка в стената и свири :Д

ivandimitrovVARNA
04-27-2011, 08:43
BC Rich Ironbird :)

sunman
04-27-2011, 17:24
Първата китара която си взех беше squier bullеt strаt, после някакъв джаксън черен който не му знам модела.. :D след това си взех gibson RG, Но продадох скуейъра :D и сега съм с gibson еxplorеr . Свиря от 7 години, а сега съм на 17 :D и се надявам да пробием с групата :-D
Пожелавам ви успех!!!!!!!! :)

BladeDancer
04-28-2011, 07:58
Първата китара която си взех беше squier bullеt strаt, после някакъв джаксън черен който не му знам модела.. :D след това си взех gibson RG, Но продадох скуейъра :D и сега съм с gibson еxplorеr . Свиря от 7 години, а сега съм на 17 :D и се надявам да пробием с групата :-D
Искам всякаква информация .. как си взел експлорера и колко е струвал и какъв е .. :D

iLovePussyJuice
04-28-2011, 13:34
откраднал го е :lol:

sunman
04-28-2011, 14:27
Сега ако каже,че е бял на цвят и че на него пише EET FUK,ще го издириме!!! :D :D :D

sunman
04-28-2011, 16:06
Вижте туко що на какво попаднах http://www2.gibson.com/Products/Electric-Guitars/Flying-V/Gibson-USA/Flying-V-7-String/Specs.aspx ГОЛЯМА КРАСАВИЦАААА!!!!!!!! :shock: :shock:

BladeDancer
04-28-2011, 17:18
Брат тва флаинг е с ЕМГ-та :shock: :shock: :shock:


бтв черния гибсън нещо не ме кефи. Сънман.. На ESP Explorer #1 на джеймс пише EET FUK.. Предпочитам бял гибсън експлорер с бяла плочка .. просто нещо съм се зарибил по белия..

sunman
04-28-2011, 17:46
Брат тва флаинг е с ЕМГ-та :shock: :shock: :shock:


бтв черния гибсън нещо не ме кефи. Сънман.. На ESP Explorer #1 на джеймс пише EET FUK.. Предпочитам бял гибсън експлорер с бяла плочка .. просто нещо съм се зарибил по белия..
Знам,че пише :P! Иначе все повече и все повече ме кефят V-тата!!!! :grin: :grin: Предлагат ми за 7-струнната да я разменя срещу Epiphone Zack Wylde Flying V със EMG-та(81-85) и се изкушавам!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :D

iLovePussyJuice
04-28-2011, 19:35
чекиджии :D

Nithael
04-28-2011, 22:13
чекиджии :Dтака е - спрях порното за да гледам тая китара :Д http://buybestguitartoday.com/aimg/31bf9xsjFDL.jpg

BladeDancer
04-28-2011, 23:26
Лъскам аз на експлорери не на пичо... опа мацки

iLovePussyJuice
04-28-2011, 23:41
чекиджии :Dтака е - спрях порното за да гледам тая китара :Д http://buybestguitartoday.com/aimg/31bf9xsjFDL.jpgне ме кефи 8-)

RaWw
04-29-2011, 05:05
чекиджии :Dтака е - спрях порното за да гледам тая китара :Д http://buybestguitartoday.com/aimg/31bf9xsjFDL.jpgне ме кефи 8-)

Nithael
04-29-2011, 06:18
<_< screw u guys

BladeDancer
04-29-2011, 08:20
И аз му казвам, че е грозна и е по-добре един Gibson Flying V ама .. човека е зарибен фен на грозните китари...

Nithael
04-29-2011, 10:30
вие нямате вкус 8-)

sunman
04-29-2011, 16:33
http://www2.gibson.com/Products/Electric-Guitars/ES/Gibson-Custom/BB-King-Lucille.aspx айде и едно предложение от мен :P
А кажете,че това не е красива китара!!! :)) 8-)

Ravage
05-03-2011, 23:23
Я споделете с какви усилватели сте ? И какво възнамерявате да си купите (но не да си споделяте мокрите сънища)

Аз имам 2 усилвателя
Единия е Laney LX 120RT
http://www.dv247.com/guitars/laney-lx120rt-guitar-amp-combo--48813
тук може да видите спецификациите, никак не е лош за парите си около 750 кинта върви горе долу.
Другия е Marshall JVM410C
http://www.americanmusical.com/Item--i-MAR-JVM410C-LIST
и спецификациите и на другото усилвателче :)

За момента не възнамерявам да купувам или да сменям някой от тези усилватели защото ми вършат добра работа за live в клубове, където свирим предимно с групата ми

DesireToFire
05-04-2011, 15:11
чекиджии :Dтака е - спрях порното за да гледам тая китара :Д http://buybestguitartoday.com/aimg/31bf9xsjFDL.jpg
DEAN Guitars :smt007

sunman
05-04-2011, 16:13
Я споделете с какви усилватели сте ? И какво възнамерявате да си купите (но не да си споделяте мокрите сънища)

Аз имам 2 усилвателя
Единия е Laney LX 120RT
http://www.dv247.com/guitars/laney-lx120rt-guitar-amp-combo--48813
тук може да видите спецификациите, никак не е лош за парите си около 750 кинта върви горе долу.
Другия е Marshall JVM410C
http://www.americanmusical.com/Item--i-MAR-JVM410C-LIST
и спецификациите и на другото усилвателче :)

За момента не възнамерявам да купувам или да сменям някой от тези усилватели защото ми вършат добра работа за live в клубове, където свирим предимно с групата ми
Ами аз казах със какво свиря Marshall JCM-900 Dual reverb 100W combo(има доста информация в нета за него)! Това ми е единственият усилвател! Като цяло мисля,че попаднах на точния усилвател! :)

BladeDancer
05-04-2011, 19:15
Аз в момента карам на Roland x15 cube което ми е напълно достатъчно до сега. Повече от 15 вата не ми трябват, че и даже са ми много понеже свиря само у нас.
Иначе пък има убийствен звук.