PDA

View Full Version : Line][age HELP !!!



Ivan4o0o0
04-20-2011, 17:24
1.Кой герой е танк - Колкото е възможно Max HP/P.Def/M.Def
2.Кой герой е най-силен - Колкото е възможно Max M.Atk (При Магйосник - елф или тъмен елф)

EdHunter
04-20-2011, 17:58
1.Кой герой е танк - Колкото е възможно Max HP/P.Def/M.Def
2.Кой герой е най-силен - Колкото е възможно Max M.Atk (При Магйосник - елф или тъмен елф)


Танк може да бъде от всяка раса
Human,Elf,D.Elf,Orc..

Human-Paladin(този герой е направен за P.Def),Dark Avenger(Reflect Dagame му е огромен и има свой + че има пантера)
Elf-Temple Knight(незнам за този танк все по рядко ги виждам)
D.Elf-Shilen Knight(Както има свойте + така има и свойте - има парализ добър е както и с меч така и с пика + това има и парализа и кубици)
Orc-Destroyer(не го играе баш танк,но е като танк много HP и P.Atack със скилл Frenzy )

D.Elf SpellHower - Както добър каст така и добра M.atack.
Elf Spellsinger - Огромен кастинг,но за това няма M.Atack.


Ако имаш да питаш нещо питай :)

Ivan4o0o0
04-20-2011, 18:19
Human-Paladin(този герой е направен за P.Def),Dark Avenger(Reflect Dagame му е огромен и има свой + че има пантера)
Elf-Temple Knight(незнам за този танк все по рядко ги виждам)
D.Elf-Shilen Knight(Както има свойте + така има и свойте - има парализ добър е както и с меч така и с пика + това има и парализа и кубици)
Orc-Destroyer(не го играе баш танк,но е като танк много HP и P.Atack със скилл Frenzy )

Ам не разбрах какъв да си направя, а ако може да е с Sword, да ми кажеш кой по-точно :)

А иначе ще си направа SpellHower - за такъв търсих :)

EdHunter
04-20-2011, 22:50
Human-Paladin(този герой е направен за P.Def),Dark Avenger(Reflect Dagame му е огромен и има свой + че има пантера)
Elf-Temple Knight(незнам за този танк все по рядко ги виждам)
D.Elf-Shilen Knight(Както има свойте + така има и свойте - има парализ добър е както и с меч така и с пика + това има и парализа и кубици)
Orc-Destroyer(не го играе баш танк,но е като танк много HP и P.Atack със скилл Frenzy )

Ам не разбрах какъв да си направя, а ако може да е с Sword, да ми кажеш кой по-точно :)

А иначе ще си направа SpellHower - за такъв търсих :)


Зависи закакво искаш да ползваш танка брат :) какво по точно искаш да правиш с него ?

Ivan4o0o0
04-21-2011, 03:47
Ами аз играя PvP сървър и там са много нахални и постоянно атакуват, затова искам повече защита и HP :)

GregoryHouse
04-21-2011, 07:16
Некромансера е твоя герой. Безкрайни дисейбъли, съмон, най-много живот от вс магьосници, магия с която краде кръв... Общо взето - най ненормалния кастър.

От танковете за PvP само Dark Avenger. Останалите съкват здраво. Може би и паладин, но той става силен за пвп, чак на 3та професия.

Останалите кастъри падат от 2 тупалки в буквалния смисъл. Със Hawkeye съм играл из руските сървъри много е тъпо когато ти изкочи е стрелец и със стън и 2 нормални удара те остави на място, без да го удариш дори.

Останалите танкове нямат деймидж. Само съмона на Дарк Авенджъра вкарва много. Паладина има як съмон, ама му се отваря чак на 78ми лвл.... Ама е бая имбав :)

Ivan4o0o0
04-21-2011, 12:22
Аз си напаравих Dark Avenger, а и играя на бърз сървър така че вече е макс левел, но не знам кфо оръжие се ползва, а и ако може да ми кайеш наи вайните скилове :)

GregoryHouse
04-21-2011, 12:57
Оф боже... Кат почнеш да играеш играта се обади... тва не е lineage2 :)

Ivan4o0o0
04-21-2011, 17:11
Добре почнах да я играя, но и кажи коя Interlude или Freya. Кажи сървър и последно кой герои да използвам :)


П.П. Честито модераторство :)

GregoryHouse
04-21-2011, 19:32
Ако питаш мен, аз бих играл Интелюдия. Но да речем аз съм сантиментален тип. Интерлюдията е бая стара вече... Фрея май е най-новия.

Сървър не мога да ти кажа. Аз цъках яко по руските Шокове преди време ама вече и сайта съм им забравил.

Относно кой герой, зависи от сървъра, от стила ти на игра и т.н. Некромансера е добър и за PvE и за PvP. Dark Avenger-a е по ориентиран към PvE. Разбира се на 3та професия става доста заплашителен и на PvP.

Бих ти препоръчал някой сървър със рейтове от 5 до 10. По надолу става много хардор, по нагоре е твърде лесно и писва бързо.

Ivan4o0o0
04-22-2011, 04:00
Играех в един руски Asterios в него има нали разделени сървъри и рейте на Hunter този в Asterios е x55, а има и друг Argos, той x15, на Freya е и него ще почна, ще си направя Dark Avanger, за радост имам сайт с професиите от един приятел :grin: (само тва ми даде и не ми съдейства, нз за кфо). Е и скиловете най важни да ми кайиш ако ги занйш, ето и сайт http://www.lineage2.com/Knowledge/race_human_skill.html?my_class=human_dark_avenger , това е от мен :P :)

Chacho
04-22-2011, 08:04
Танк - Dark Avenger / Shilien Knight - За мен това са двата танка, не случайно са преобладаващите.

Destro-тата са много силни hero-та, особено с buff-ове. Dagger-истите също са мощни в pvp, Стрелци с buff свалят по няколко души, Spellhowler-а и Necro-то са сред най-мощните магиосници.

dunce
04-22-2011, 20:02
Няма такова чудо най-силен герой.. Всичко зависи от клиента и стила ти на игра. Дори от сървъра зависи, особено ако е някой с определени бъфове, тогава някои класове са OP(overpowered). Но щом искаш да си играеш спокойно и да не умираш бързо като те бият, танк наистина е най-добрия избор. За мен това е най-скучният клас и най-смотаният.

BladeDancer
04-22-2011, 23:34
Танк - Dark Avenger / Shilien Knight - За мен това са двата танка, не случайно са преобладаващите.

Destro-тата са много силни hero-та, особено с buff-ове. Dagger-истите също са мощни в pvp, Стрелци с buff свалят по няколко души, Spellhowler-а и Necro-то са сред най-мощните магиосници.

Коя версия играеш бе пич. Паладина е най-силния танк. Дагеристите не струват маната им свършва супер бързо. Играл съм 3 години само стрелец и .. да ти кажа машина е ама ако няма бъф е нищо. Маговете в момента са добре ама за пвп спс-то просто няма равен..

GregoryHouse
04-22-2011, 23:39
Е ако играеш сериозно - без бъф кой ходи? Аз съм играл главно дагери и стрелци. По едно време на интерлюдия дагера с лък праскаше повече дпс от стрелеца 8-) И като казвам дагери и стрелци имам предвид Human. Дарк елфите освен за бъфери - за друго не стаат.

А в ПвП на олимпиадата бие Prophet-a. :) 15 Олимпиади съм спечелил с Бъфера... ненормален е 8-)

BladeDancer
04-22-2011, 23:56
При масов бой ако паднеш и те реснат и не ти дадат на време ноблес и умреш пак и те дигнат трябва да можеш да биеш .. а при арчерите не се получава. Съмнявам се дагер със лък да прави 6к крит на танк със с80 армор ^^. А на интерлуд 1 арчер сваля 1-2 партита без проблем ако има епиците не знам как дагериста ще прави повече с лък от отва...

А пък ултимейт героя за олимпиада преди беше overlorda а сега е paladina. НЕ случайно го наричаме олимпиад фармер.

играя тая игра от ц2 не мисля че някой в тоя форум може да бъде по-компетентен от мен :D

GregoryHouse
04-23-2011, 00:46
Аз я цъкам от Chronical 3. Спрях след Хелбаунд. А човешкия дагер прави много дпс със лъка, щот има крит дмг. А арчера нема... Верно, че тряя да доближиш на 2см от него, че да го пукаш ама...Като си биех за куеста във Варка ползвах лъка от стрелеца...по бързо става 8-) Сега може и да е паладина. Не съм много убеден де, щото с бъфове от профет с гладиатора сме мноооого на кантар...

Btw дестрото още ли е машина в катакомбите или вече и чеп за зеле не става от него?

BladeDancer
04-23-2011, 00:50
Аз я цъкам от Chronical 3. Спрях след Хелбаунд. А човешкия дагер прави много дпс със лъка, щот има крит дмг. А арчера нема... Верно, че тряя да доближиш на 2см от него, че да го пукаш ама...Като си биех за куеста във Варка ползвах лъка от стрелеца...по бързо става 8-) Сега може и да е паладина. Не съм много убеден де, щото с бъфове от профет с гладиатора сме мноооого на кантар...

Btw дестрото още ли е машина в катакомбите или вече и чеп за зеле не става от него?
Арчера няма крит дмг. Значи аз и 90% от играчите са виждали арчер да прави 20/20 удара нормални крит по 3-4к един след друг. Нещо не ти вярвам че си играл сериозно :D. Профет бъффс съкс. Виж пък за пвп става ама на бъфове вц-то минава всички. Профета се използва най-вече за белет. С енчантнат на +19 резист fire щото е ужасно там. Иначе във варка всичко става бързо повярвай. Не знам обаче как ще биеш по-бързо с лъка отколкото с дагера.

дестрото никога не е бил фармер но виж в пвп е много мощен. Вече танковете го минават ама има скилл огледало. Всички атаки които му направиш идват към теб. Лошо е да се стъннеш сам нали :Д?

-------------------------------
Ей секси .
шт сксм

GregoryHouse
04-23-2011, 01:27
Бъфнат от всичко възможно МОЖЕ БИ от 1000 опита може и да направиш 20/20 крита поред. И тва само ако си елф. На Фрея може да са го бъгнали нещо нз... ама преди тва - ше имаш да земаш. На WC (специално го изписвам така) бъфовете са яки за парти... Иначе да бъфиш 1 човек - Профета е 2 пъти по добър.

След като ти казвам, че с лъка ги бия по бързо значи съм пробвал? Теста съм го правил със Draconic Bow +7 на крит и със Angel Slayer на хейст. Убиваш ги почти еднакво бързо (в полза на лъка) - само дето с лъка не е нужно да тичаш до всеки един моб...което ти спестява време...

Не бил фармер дестрото? Бил ПвП-ар? Пич ти си луд... чак сега го дочетох това...по голяма глупост не съм чувал. С дестройера освен дарк елф дагер (щот те и за фарменен не стават) друго не можеш да убиеш.

BladeDancer
04-23-2011, 01:35
Бъфнат от всичко възможно МОЖЕ БИ от 1000 опита може и да направиш 20/20 крита поред. И тва само ако си елф. На Фрея може да са го бъгнали нещо нз... ама преди тва - ше имаш да земаш. На WC (специално го изписвам така) бъфовете са яки за парти... Иначе да бъфиш 1 човек - Профета е 2 пъти по добър.

След като ти казвам, че с лъка ги бия по бързо значи съм пробвал? Теста съм го правил със Draconic Bow +7 на крит и със Angel Slayer на хейст. Убиваш ги почти еднакво бързо (в полза на лъка) - само дето с лъка не е нужно да тичаш до всеки един моб...което ти спестява време...

Не бил фармер дестрото? Бил ПвП-ар? Пич ти си луд... чак сега го дочетох това...по голяма глупост не съм чувал. С дестройера освен дарк елф дагер (щот те и за фарменен не стават) друго не можеш да убиеш.
Епик босс бижута + бъф. Бъфовете на вц-то са по-яки заради вр-то. И къде след 50 лвл си тръгнал сам да биеш. АС на хейст е голяма грешка. Няма да и излезне по-добър фарм. Критикал демейдж е по-добре. А Драк боуа е все пак на +7 но пак ще е по-зле от АС + КД.

Обърках се мислех че писахме за гладиатори.. все пак е 4:30
Иначе да същия гад е в катите. Дестроера + френзи + лък просто разбива сичко живо. А да не казвам че прави 1кк дмг на босове..

Телефона го имаш. Другото ясно :smt058

GregoryHouse
04-23-2011, 03:14
AS беше на +9 8-) Тва съм го пропуснал. Да ти кажа дали на хейст дали на крит дмг... Разлика малка. В PvP помпиш скиловете и ако е паднал като свършиш - добре, ако не е - духаш. 8-)

Аз си бъхтя сам винаги. Просто не обичам да играя с некфи ламери там... Почвам сървър - правя крафтер, спойлер, профет, шилен елдер и чак тогава наблягам на мейна 8-) Тва, не играеш на сървири от по x500000 разбира се...Но те и без това писват за 1 седмица.

А с дестрота кой бос биете пък вие? На Шоковете се мъчихме с едни приятели с танк и 2 дестройера и не можахме да му отлепим на копелето...Пък ги гледам некфи 1 блейд денсър им танкваше и с 3-4 мага 1 бъфер и шилен елдър го размазаха за 2-3 минути. Пък и ся кат му се маха френзито над 30% хп... орка ми струва много зле. Да не говорим, че е по-бавен от баба ми с патерицата...

BladeDancer
04-23-2011, 09:20
Има голяма разлика дали е на критикал, защото ако удариш на критикал на скила си по около 400-500 дмг бовече всеки път като критне ще го убиеш по-бързо. Хейста преди дагеристите го слагаха за по-бързо презареждане на скиловете ама сега .. нещо нему се кефят. Пък и аз не бих го сложил.

Защо трябва да играеш с ламери. 1 констант парти и си готов. Просто влизаш във форума на сървъра и си търсиш добро констант парти пишеш от кога до кога можеш да играеш и си готов. Няма да ти трябва ни спойлер ни бъфери ни нищо. Всичко ще си го имате. Пък и е много приятно докато играеш да си бъбриш с някви идиоти от къде ли не :D.

Орка само ти се струва много зле.. Не знам. Ти си спрял при Хелбаунд ама сега дестрото е машина. С него на тиат е направен рекорд. За 10 секунди е убит боса. Фул парти дестрота които правят по 900к 1кк дмг и за тея 10 секунди нанасят 80-90кк дмг. В пвп-то е перфектен. Вземи си един бъфер и ги почвай на френзи със лъка отдалеч. По-бавен от баба ти ама като пусне zealot му се увеличава крит шанса и атак спийда и спийда. И дори и да го хийлнеш на 100% хп той зеалота му е същия ефекта въпреки че френзито е 3 пъти по-слабо. И пак ще си прави ебахти дмг-то..

GregoryHouse
04-23-2011, 11:49
След хелбаунд спрях. Почнах грацията ама вече ми беше отъпяло и спрях да цъкам. Дестрото е много бавен. Не можеш да догони нищо. Едно дестро помня още 10-15 лвл над мен колко ме гони и не можа д аме хване. Аз със някакво мижаво некро в Ц тичам, скил, тичам, скил... и не може да ме стигне да ме удари...

Относно партитата, аз просто винаги се карам със почти всички из сървърите и обичам ника ми да е оцветен в червено 8-) Още помня на 1 гръцки - до 40лвл 10PK-та и 17ПВП...

BladeDancer
04-23-2011, 17:50
След хелбаунд спрях. Почнах грацията ама вече ми беше отъпяло и спрях да цъкам. Дестрото е много бавен. Не можеш да догони нищо. Едно дестро помня още 10-15 лвл над мен колко ме гони и не можа д аме хване. Аз със някакво мижаво некро в Ц тичам, скил, тичам, скил... и не може да ме стигне да ме удари...

Относно партитата, аз просто винаги се карам със почти всички из сървърите и обичам ника ми да е оцветен в червено 8-) Още помня на 1 гръцки - до 40лвл 10PK-та и 17ПВП...
за това се взима лък. С френзи + лък ще ти цапне 3-4-5 к и ще си мъртав 100%.

Иначе само 10пк и 17 пвп ? Аз до 30 лвл с един фр сме събрали 60-70 пвп и 3-4 пк-та за да можем да стигнем до фарм мястото си :D...

stelit0
04-23-2011, 20:28
GregoryHouse Явно си играл с някви нубчета бавни. Дестро без лък не излиза от града. А тва некро просто се откажи да го бараш повече ако играеш играта.

П.П. BladeDаncer :-) :oops:

GregoryHouse
04-23-2011, 20:30
Anchor... gg destro с лък. ;)

stelit0
04-23-2011, 20:35
Ако дестрото е с епик обици + ресисти .. гг некро. Пък и има скилове за ресист дебъф и ресист зарази.

П.П BladeDencer ...секси :P

BladeDancer
04-23-2011, 20:35
Край аз се отказвам от тая игра завинаги. Жените са по-добри от нас. Пък и знаеш .. скорпионите са секси ;).

stelit0
04-23-2011, 20:45
Край аз се отказвам от тая игра завинаги. Жените са по-добри от нас. Пък и знаеш .. скорпионите са секси ;).
Тея дагери кво ми ги хвалите... Въздух под налягане са. Стават за нубчета които искат да бягат с чикийка в ръцете и да гонят слаби играчи.

П.П Така е секси сме...И двамата го знаем.

BladeDancer
04-23-2011, 23:40
Евала... Повече такива мнения трябва да има.

Аватара.. аватара ^^.