PDA

View Full Version : малко помощ относно преместване в друго училище.



muho
04-20-2011, 18:49
Здравейте, аз съм във 8ми клас. Изучавам италиански език във професионална гимназия. Проблемът е, че искам да се преместя във училище, където да изучавам английски във 9ти клас(като основен език), защото не се справям много със граматиката на италианския, а и съучениците са ми много "недружелюбни", и по този начин аз изобщо не искам да ходя да училище, може да ви звучи смешно, но аз дори съм плакал заради това... Както и да е, искам да знам, възможно ли е такова преместване, и как става?

Благодаря предварително!

thegreenzombie
04-20-2011, 20:08
аз уча основен английски с втори италиански(( в 8ми клас )) така че мисля, че няма да е проблем да се преместиш...... от началото на другата година защото сега е доста късно, ам и сега може .... нз : )
а това за недружелюбните ученици навсякаде го има.... надеждата е в онези, на които не им пука ; )

muho
04-21-2011, 10:37
аз уча основен английски с втори италиански(( в 8ми клас )) така че мисля, че няма да е проблем да се преместиш...... от началото на другата година защото сега е доста късно, ам и сега може .... нз : )
а това за недружелюбните ученици навсякаде го има.... надеждата е в онези, на които не им пука ; )

Напълно съм съгласен, правя се, че не ми пука, но явно не помага...

SmilezZz
04-21-2011, 11:43
С приравнителни изпити по основния език в новото училище.. В случая трябва да държиш изпит по английски език..Най-добре е да поговориш с директора на училище,в което искаш да учиш.. (:

skatew
04-21-2011, 11:53
Зависи.. ако в 8ми клас си бил подготве по италиански трудно ще се преместиш с друг език, ако и там са били подготве, защото се предполага че те ще са на високо ниво, а ти ще държиш приравнителен изпит. Но ако си учил някъде другаде английски и си мислиш, че може да вземеш изпита, премести се :)

thegreenzombie
04-21-2011, 12:44
Напълно съм съгласен, правя се, че не ми пука, но явно не помага...

и аз така си мислех, обаче повярвай ми...ще спре да ти пука ;]]
та по темата.... даскалото не е чак професионална гимназия, ам е на път да стане езикова xD учат се доста езици, а паралелката, в която съм аз, е за 1ва година и не мисля че ще ти трябват изпити.... ако дадеш повече инфо няма да е зле ;]]

nrjboyan
04-21-2011, 16:41
Пич, учи си уроците, недей да се ядосваш заради някакви разгонени ретардчета. :)