PDA

View Full Version : Малко помощ



jojo1
04-20-2011, 19:11
Здравейте дами,

имам следния въпрос към вас- вчера си боядисах косата. Бях с тъмно руса коса на руси кичури и реших да направя нещо по-различно и като казах на фризьорката какво искам тя ми препоръча какви бои да взема смесихме 2 цвята и не се получи точно това което очаквах, но не е много зле. Костата стана малко по-оранжева искаше ми се да е по-златиста или по руса.
Още не съм я мила след вчера, но не знам дали цветът малко ще се отмие при миенето. Искам да я направя малко по-златиста или руса, но не много светло. Дали има възможност това да стане. Мислех да взема някаква боя в русо и да я боядисам на ново, но не знамо дали няма да навреди се пак 2 боядисвания за 1 седмица...
Ако има някой който има опит да каже какво може да се направи. Благодаря предварително.

andji123
04-20-2011, 21:28
цвета ще се промени когато си измиеш косата ,но по-добре върви ,дай 50 лв. на фризьор да те боядиса както трябва ,по-добре е от колкото да се боядисваш всяка седмица и да не получиш желания цвят ;)

moderated by
Cucko0

neeDaBosS
04-21-2011, 09:59
^Кирилица!

Вземи си боя платинено русо за да не стои толкова оранжево,иначе от 1-2 миения няма как да ти падне русия цвят

Cucko0
04-21-2011, 16:01
изчакай около седмица,измий се за да видиш как ще ти е цвета и ако пак не се харесаш си вземи боя и се боядисай,но според мен е по-добре да отидеш на фризьор поне да си свърши работата както трябва и да получиш желания цвят