PDA

View Full Version : Харесах приятелка на сестра ми



6ymensko
04-20-2011, 19:17
здравейте знам че на темата не и е мястото тука но все пак искам да попитам. Значи сестра ми ме запозна с една нейна приятелка и на мен мн ми хареса т`ва момиче но проблемът е, че тя е 9 клас а аз 7 клас искам да питам има ли някакъв шанс да тръгна с нея ||| но ако може по сериозни отговори

Липсва описателно заглавие.
Грешен раздел.
kalpazanka

ZooB
04-20-2011, 19:29
шанс винаги има , отиди с тях когато излизат и виж дали се привличате , как стоят нещата и прецени

SmilezZz
04-20-2011, 19:30
То си зависи само от момичето.. Тя ако е съгласна да тръгне с момче,по-малко от нея с две години.. Радвай се,ако не - не.. Здраве да е..
Но все пак не си давай празни надежди.. Защото се съмнявам деветокласничка да тръгне със седмокласник (:

6ymensko
04-20-2011, 19:39
смилеззз и аз така викам щот неска пък бяхме аз сестра ми и тва момиче е нали вървя аз до нея и си говорим там аз да съм и брат със една дума се базикаме и тя ме прегръща през рамо и аз я хващам през кръста и си говорим там глупости

kalpazanka
04-20-2011, 19:42
Сладур, знам, че ще ти е кофти от това, което ще прочетеш, но момичето не влага абсолютно никакви "задни" мисли, камо ли чувства в тия прегръдки и майтапи. Ти си брат на приятелката й. Точка.

Greshka
04-20-2011, 19:47
Сладур, знам, че ще ти е кофти от това, което ще прочетеш, но момичето не влага абсолютно никакви "задни" мисли, камо ли чувства в тия прегръдки и майтапи. Ти си брат на приятелката й. Точка.

И аз така мисля.Момичето е по-голямо и едва ли ще тръгне с по-малък. :) А ти можеш да се забавляваш с нея, като приятели, докато е време. :)

VaMpiRKaTaaa
04-20-2011, 19:48
Не те харесва.

SmilezZz
04-21-2011, 11:54
смилеззз и аз така викам щот неска пък бяхме аз сестра ми и тва момиче е нали вървя аз до нея и си говорим там аз да съм и брат със една дума се базикаме и тя ме прегръща през рамо и аз я хващам през кръста и си говорим там глупости Не изпитва никакви чувства към тебе.. Просто наистина по-добре не се занимавай с нея.. Гледай си ученето.. Изпитите ти наближават.. За всичко си има време.. И за момичета ще ти дойде времето..

Josefinne
04-21-2011, 12:22
Шанс винаги има, всичко зависи от това дали и тя те е харесала и няма предразсъдъци относно възрастта.

macia
04-23-2011, 13:24
Може би ако бяхте малко по-големи, например тя да беше в 12, а ти в 10 клас шансовете биха били по-големи.. но на тази възръст- съмнявам се... Но пък това не трябва да те отчайва

bratignat
04-23-2011, 16:00
Най-вероятно е супер мила с теб, защото си брат на сестра ти.

Но нищо не пречи да си пробваш късметът, но не показвай, че ти липсва подход и опит. Смело и нахакано. Има шанс - случвало ми се е да ме харесат приятелки на сестра ми. Не винаги става работата, но ако не опиташ, никога няма да разбереш,

sax0bea7
05-01-2011, 11:57
голяма е за теб, хвани си някое момиче на твоята възраст или по малко, момчетата освен това се развиват и по бавно от момичетата, надявам се че го знаеш.

Cursed346
05-01-2011, 13:30
Повечето момичета, които познавам, предпочитат да са с по-големи от тях, другата половина с тяхни връстници, другите най-много 1 година по-малки от тях. Разбира се, не казвам че е невъзможно.. Но не знам какво ще каже тя, ако разбере, че момче с 2 години по-малко от нея я харесва, и то брат на приятелката и.. просто не знам дали е по някакъв начин възможно и тя да изпитва същото... но можеш пък да попиташ сестра ти и да и кажеш, че харесваш приятелката и... и от там нататък ще се види

horacio
05-01-2011, 13:38
Повечето момичета, които познавам, предпочитат да са с по-големи от тях, другата половина с тяхни връстници, другите най-много 1 година по-малки от тях. Разбира се, не казвам че е невъзможно.. Но не знам какво ще каже тя, ако разбере, че момче с 2 години по-малко от нея я харесва, и то брат на приятелката и.. просто не знам дали е по някакъв начин възможно и тя да изпитва същото... но можеш пък да попиташ сестра ти и да и кажеш, че харесваш приятелката и... и от там нататък ще се види

Josefinne
05-01-2011, 14:24
Има, ако те харесва и няма предразсъдъци относно разликата във възрастта ви.

lightcameraction
10-18-2011, 16:59
ти си тъп,и си прост.аайде лека нощ 'тате'