PDA

View Full Version : Косопад и тривитаминол



nikee
04-20-2011, 19:44
Искам да питам дали някой е ползвал този продукт. Аз имах ункикална гъста коса, която беше саваршенна. Е да, ама се подстригах и почнах да я исправям секи ден по 465464654 пътии почна да опада.. Та мисалта ми е, някой има ли проблем като моя, исполза ли някви препарати и дали са му помогнали.. ии за тривитаминола дали ви е помогнал

pilencaaa
04-20-2011, 20:48
Тривитаминол-а знам , че има и голямо действие върху кожата на лицето (акнето) ... Води се като антибиотик.. за косопад не знам .. има най - различни шампоани ... иди в аптеката и потърси :) Но спри с горенето на косата :)

shell
04-20-2011, 20:52
Аз ползвах този продукт и не намерих разлика ако си намажа косата само с бадемово масло или масло от пшеничен зародиш!Единствената разлика,която открива,е че се измива адски трудно :o

zoreto
04-21-2011, 04:53
При мен от тривитаминола имаше ефект и то доста добър, аз те съветвам да пробваш ,нямаш какво да губиш.Стимуланта за коса на Икаров е много добър също :)
ПС. Часовете по български няма да са ти излишни :)

GrippingBosh
04-21-2011, 08:26
Тривитаминол-а знам , че има и голямо действие върху кожата на лицето (акнето) ... Води се като антибиотик.. за косопад не знам .. има най - различни шампоани ... иди в аптеката и потърси :) Но спри с горенето на косата :)
Ти използвала ли си го за акнето и видя ли ефект ?Добавят ли се някакви други масла ии как става процедурата по-точно ?
По темата - Ползвам тривитаминол ,имам гъста коса ,не я горя и забелязвам,че става все по -бляскава и здрава.Другите хора и те го забелязват :)

pilencaaa
04-21-2011, 10:57
Ами да използвах го , защото кожата на лицето ми бе много проблемна ..Ходих на кожен лекар и ми каза тривитаминол 1 хапченце сутрин и 2 вечер .. Определено има ефект :)

neeDaBosS
04-21-2011, 11:07
От тривитаминола при някой хора се ПОЛУЧАВА КОСОПАД,пърхуд също.Зависи как ще ти понесе..консултирай се с някой лекар

SuperBadSuperFresh
04-21-2011, 16:31
Точно за косопад помага,да.

П.П. Чувала ли си за буквите "ъ" и "з" :shock:

WaterLilly
04-21-2011, 17:02
Как тривитаминолът ще е антибиотик?!

И причинява косопад, омазняване и пърхут на много хора. Така че щом и без него ти е опадала косата, не мисля, че можеш да си позволиш риска. :?

FuckingFreak
04-21-2011, 17:09
Как тривитаминолът ще е антибиотик?!

И причинява косопад, омазняване и пърхут на много хора. Така че щом и без него ти е опадала косата, не мисля, че можеш да си позволиш риска. :?

++++++ ... Вие чувате ли се?! Антибиотик било :lol: :lol: Това са концентрирани витамини на водна основа, които се инжектират подкожно на ОВЦИ за по-гъста козина. Ако косата ти е ОПАДАЛА, не се безпокой, както когато откъснех косъм, независимо от къде, след 2 седмици до 2 месеца той започва отново да расте, бавно но сигурно. Не си ги слагай тея глупости на главата, повече коса от предишната ти няма да порасте, а най-много да стане по-зле и от сега

nikee
04-22-2011, 14:42
Ейй мерси ви на всичкии ! :) се пак аз мисля да го пробвам .. препоръча го ии фризьорката ми .. се пак положението става се по - зле ии по - зле .. :D :D трябва да пробвам ! :P :P

П.С за правописните грешки.. срии ама си обичам да си пиша как ми дойде като съм на компа.. :D

koshtramba
04-22-2011, 16:31
Някой май бърка Тривитаминол с Хлорнитромицин.

nikee
04-22-2011, 18:45
Нем, за тривитаминола си думаме :P аа може да ми кажеш какво е това, за какво, за първи път го чувам, но май е нещо подобно :)

Everywhere
04-22-2011, 20:22
Ами да използвах го , защото кожата на лицето ми бе много проблемна ..Ходих на кожен лекар и ми каза тривитаминол 1 хапченце сутрин и 2 вечер .. Определено има ефект :)

Тривитаминол хапченце ??? :-o

malka_sladkka
04-22-2011, 20:38
Ами да използвах го , защото кожата на лицето ми бе много проблемна ..Ходих на кожен лекар и ми каза тривитаминол 1 хапченце сутрин и 2 вечер .. Определено има ефект :)

Сигурна ли си, че е било тривитаминол? За косата има супер ефект... ама за лицето нещо не ми се вярва... Май се бъркаш с някой друг продукт ;) Аз не бих си намазала лицето с тривитаминол след като го инжектират на овцете и се иползва за коса... Даже от както го използвам съм забелязала, че ми расте нова коса... :lol:

pilencaaa
04-22-2011, 21:33
Да тривитаминол хапченце , антибиотиче , за личице!

Някои май не знае , че го има на хапченце като антибиотиче , а ?

kalpazanka
04-23-2011, 11:49
^Няма как витаминът да е антибиотик. По тази логика щяхме да лекуваме пневмонии и менингит с вит. С.

neeDaBosS
04-23-2011, 12:13
^+
Няма тривитаминол на хапчета.

pilencaaa
04-23-2011, 17:01
Хора я стига .. как ще го няма като аз го пиех .. Боже боже.. отидете в някоя аптека и питайте за тривитаминол на хапче... моля ви се ..

pilencaaa
04-23-2011, 17:03
http://store.picbg.net/pubpic/84/BE/caf8401b3baa84be.JPG точно е такива хапченца са самоче цвета е червен със жълт...

FuckingFreak
04-23-2011, 17:06
алелеле

Това е Ревалид мацка, не тривитаминол :lol: :lol: :lol: :lol: а това че съдържа същите витамини - да така е, само дето не е за овци и няма опасност да ти окапе косата, тъй като е съобразен с приема за ХОРА не за ЖИВОТНИ :lol: :lol: :lol:

pilencaaa
04-23-2011, 18:19
FuckingFreak Казах каква е разликата .. знам , че това не е Тривитаминол.. мини утре през аптека и попитаи за тривитаминол на хапче.. ;)

FuckingFreak
04-23-2011, 18:21
И кой ти го каза това "тривитаминол на хапче" .. името му е Ревалид и Ревалид си се води.. явно е бил някакъв стажант или някой който изобщо си няма понятие от фармацефтика :lol: :lol: :lol: То бива, бива, да ти го кажат на 'опростен език', ама чак пък и антибиотик са ти го изкарали, тази аптека има ли лиценз, или там каквото се нарича разрешителното за работа :lol:

pilencaaa
04-23-2011, 21:47
Много почна да ги разбираш нещо .. отиди в близката аптека до вас и провери ! Какво ще кажеш ?!

FuCKkK13
04-23-2011, 21:55
не спорете де..не знам дали има не съм проверила..но все пак тривитаминола се купува от ветеринарна аптека как ще го продават и в обикновена в формата на хапчета..и аз мисля, че няма..а и + това тривитаминла помага мн за косата (ползвала съм го) и по тая логика не мислите ли че ако си нахплепате лицето ще се окосмите по цялото лице..все пак по цялото лице има мъхчета..а колкото до темата : пробвала съм и ми се отразява добре, но при всеки е различно..опитай нищо не губиш..ако не ти хареса се пак е 6 лв. или го подари на някой или го хвърли аиде успех :)

stelit0
04-23-2011, 22:53
Няма спасение.Ще оплешивееш форевер.Никой няма да те хареса.
http://store.picbg.net/thumb/1E/E7/6463d350b2921ee7.jpeg (http://picbg.net/img.php?file=6463d350b2921ee7.jpeg)

BladeDancer
04-23-2011, 23:00
Няма спасение.Ще оплешивееш форевер.Никой няма да те хареса.


Така е.. никoq не е толковa хубавa колкото теб <3.

nikee
04-24-2011, 19:15
Аа мерсии мн, аа само за последните 2 коментара .. арее ако има нещо да говорите по темата, говорете, аа ако имате нещо за мене ми го кажете на др места като скайп или ЛС .. Таа по темата .. мерсии се пак, да найстина го има на хапчета ии е за хора. А ии него слагат на овци а на кучета и котки, четох много и мисла, че витамините неса никак вреднии или със супер страничните ефектии .. Таа дали ще го поцкат на куче или котка илии ще си го мажа по косата, няма значение, стига да ми донесе не хубав лай аа хубава козинка :D :D .. таа да знаете че може да го има на хапове ии съдържа само стимуланти ии заздравители под формата на витамини :) :D

neeDaBosS
04-24-2011, 20:04
Мой роднина работи в аптека,попитах до днес и ми каза,че НЯМА тривитаминол на хапчета! Хора,различавайте РЕВАЛИД за косопад и тривитаминол за КОСА. (и двете съдържат едни и същи витамини предполагам,за това е станало объркването) :-o изообщо не са прозвеждани хапчета,защото 1во попринцип се прилагат вурху животни..ако са на хапчета как ще ги използват един вид животните? (да,понякога се дават и на животните лекарства,но все пак.)
2ро,ако са направени тези специални хапчета тривитаминол,как ще ги използваме ние хората? хубаво,ще ги пием ама нали се предполага,че с тривитаминола се прави маска?

nikee
04-25-2011, 06:29
Да има ревалид, и е за хора. Има и тривитаминол, които не е за хора, НО МОЖЕ ДА СЕ ИЗПОЛЗВА, защото несъдържа нищо помагащо само на животни или пък вредно за нас. Сместа от витамини може би е същата и в ревалида. А за хапчета съм сигурна, че може да има, но незнам ..

WaterLilly
04-25-2011, 07:09
Колко народ ти каза, че не съществува такова нещо като Тривитаминол на хапчета, и ти пак това си пееш. Казаха ти също, че може да има вредно влияние на витамините, пак се правиш на ударена.

Предупредена си, ако ти се засили косопада.

FuckingFreak
04-25-2011, 07:14
Подкрепям neeDaBosS и WaterLilly.. Ти знаеш ли в каква концентрация са тези витамини? Огромна. Точно затова е за ОВЦИ, не за хора, кокошки, крави, вълци, лисици, мечки, зайци, тигри и тнт.. Това момиче е попаднало на някой фармацевт дето изобщо си няма понятие от работата или просто е искал да го каже на разбираем за нас език.. Пък и мисля, че знаете хапчетата Ревалид на каква цена са и тривитаминола на каква е.. Така че, както казаха преди мен, авторке, предупредена си за страничните ефекти които могат да се проявят и при теб, не си застрахована, но ако се имаш за овца те насърчавам да опиташ.. :)

nikee
04-25-2011, 18:59
:D Ем, то е витамин и неможе да ти навреди.. или поне аз мисля, се тая ми е за хапчетата, щото аз и без т'ва аз такива работии неща, а е в течно състояние иии квато и да е концентрацията има много и различни маски с него за всеки тип коса, и съм ентосиазец, защото повече добри мнения сабрах за него .. Ам бай дъ лей може ли малко информация за ревалида, какво е, каде се продава, как се исползва ии такива ми ти работи (( :

FuckingFreak
04-25-2011, 19:03
А да,няма да ти навреди. Случайно да знаеш, че вит.А, който се съдържа в тривитаминола се отлага в черния дроб.. Също така да знаеш, че концентрация и прием за животни и хора е различна.. Те са много конзентрирани, ужасно много... По-добре пробвай Ревалид или нещо по-евтино като Геритамин Нео, пак съдържа същото но В ДОПУСТИМИ ГРАНИЦИ..

dapemi
04-25-2011, 19:10
дааа много помага имах същия проблем и ми помогна само че трябва да се ползва 2 месеца и после да направиш почивка няколко седмици и после пак .. :-)

stelkastel
04-25-2011, 19:22
Някой слагал ли си е тривитаминол директно на кожата на главата?В смисъл правили ли сте си масажи, но само с него, нещо като при стимулант Икаров, и ако сте - има ли ефект?

nikee
04-25-2011, 19:35
FuckingFreak аз няма да се боцкам с него, нито ще го пия, а ще си мацам главата .. ее аз несъм много ука, но мисля, че но шанс да стигне до черния дроб.. а та относно тезии неща може ли неква информациика ?
Амм тии .. dapemi та, неразбрах кое си ползвала, ии което и да е ми разясни моля ти се, как го ползва, какъв ефект ии т.н :)

nikee
05-04-2011, 16:48
:o :)