PDA

View Full Version : Думите които иска да чуе една жена от мъж



ot4aqn89
04-21-2011, 05:29
Здравейте проблема е такъв че преди 7 8 месеца нараних едно момиче след като тя скъса с мен заради ревноста ми Така да се каже след това аз направих нещата още по зле след като се опитах да направя уж добро , а стана по - зле както в повечето случай когато си мислиш че правиш добро.... Не ми се споделя какво точно съм говорил но да кажем на кратко че съм споделил с нейн близък човек какво прави без да знае. След толкова време имам чувства също и ми липсва но проблема е че това което съм направил със споделянето обърква всичко и иска да си останем приятели . Винаги има надежда дори и в най лошите случай съм ставал свидетел на обрати във взаимоотношения на хора който не се понасят а изведнъж са заедно . Въпроса ми е такъв главно към момичета, ако това се случи на вас , какво бихте искали да чуете от момчето което НАИСТИНА съжалява и наистина вече е разбрал грешките си Какво би ви трогнало освен подаръци и т.н. Цветя и т.н. Какво бихте искали да Чуете и да ви накара да се замислите наистина.........

Sh@d0w
04-21-2011, 05:55
Не думите са важни,а действията приятел.Всеки може да говори сладки приказки,но не ги ли подкрепиш с действия,да покажеш че наистина държиш на нея и че съжаляваш,тези думи нямат стойност.

В твоя случай трябва и време.Не ми стана много ясно от това което разказа,но разбрах че сте сксъли заради ревността ти.Мислиш ли,че като и кажеш две-три приказки или и подариш нещо и хоп веднага ще скочи на врата ти?

В момента е несигурна.Сближи се с нея,бъдете просто приятели за известно време.Бъди мил,покажи и че наистина си се променил и тогава може би отново ще ти даде шанс.

ot4aqn89
04-21-2011, 06:01
а мислиш ли че трябва да и кажа че съжалявам разделихме се да заради това че я ревнувах непрекъсното и накрая се скарахме

A за това с подаръка не съм имал това предвид а че не искам просто да купувам нея материално Иначе наистина като поговорих с нея това искаше да си останем приятели .... но като цяло идеята ти ми харесва въпроса е че е минало около 1 година а при мен е все същото от към чувства Направих тъпотия а си мислих че правя добро ........

Sh@d0w
04-21-2011, 06:08
Че ти не си ли казал вече че съжаляваш?Както вече казах,не трябва само да и го кажеш,но и да и го покажеш..говоря ти от личен опит аз също имам една връзка зад гърба си именно заради тъпата ревност.Връзката става до една степен толкова задушаваща,че сложиш ли край ти се иска никога повече да не преживяваш нещо подобно,затова я разбирам.

И бъди сигурен,че това предложение за просто приятели не е дошло порсто ей така.Възползвай се и и покажи че си осъзнал грешката си ;)

krem4et0
04-21-2011, 06:08
Понякога "съжалявам", "прости ми" и "обичам те" са достатъчни. В допълнение с "не бях прав", "знам, че те нараних, но не бих го допуснал отново", обикновено вършат чудеса, НО не зная какъв е конкретния случай и конкретното момиче. Това, което описваш не ми изглежда кой знае какво. И аз се изпускам пред приятели за лични неща, засягащи половинката, казвам му - прощаваме си и до там. Явно твоето момиче е по-особено. Не е като да си убил човек, да си я ударил или да си й изневерил. Това са едни от най-непростимите неща, степенувани низходящо.

ot4aqn89
04-21-2011, 06:19
да но лошото е че това което аз мисля за добро го мисля само аз и до някаде мисля че също не е добро Не мога да прценя просто споделих някой неща със човек от семейството и защото не вървеше по добри следи на приятелки и т.н. и стана така че се опитвах да я предпазя от лошо а стана така че аз самия още по зле направих работата момичето е сложно да има много голям характер отностно ИНАТ което е ужас ! но въпроса е че не се отказвам лесно , ако се отказвам значи толкова ми пука за нея , въпроса е какво би я накарало да се замисли че аз мога да съм човека който харесва а не някой от много глупаци мислещи само за едно .... Това което и споделих е че съжалявам след толкова много време не сме говорили никога по тази тема и ми стана гадно и накрая не издържах и и казах че съжалявам и ми липсва , а като цяло тя каза че причината е в това което съм направил ( това със споделянето на роднината ) ... Просто нямам на идея какво да направя и главата ми е пълна със въпроси как мога да пооправя всичко.....

krem4et0
04-21-2011, 08:56
Според мен само си търси оправдания. Не е станало кой знае какво, че пък и цяла година да го мисли.

ivcheto0o
04-21-2011, 18:49
Ако и аз го обичам бих му простила лесно,но ако не изпитвам същото бих си търсила оправдания и нищо което каже или направи не би променило мнението ми.

ot4aqn89
04-21-2011, 20:32
Ако и аз го обичам бих му простила лесно,но ако не изпитвам същото бих си търсила оправдания и нищо което каже или направи не би променило мнението ми.

май си доста права в нейния случай :) За мое огромно съжаление ....

Nakadah
04-21-2011, 20:35
Че си богат и ще и подариш всичко

tnp123
04-21-2011, 22:33
Гледай малко двама мъже и половина, с тях ще се научиш как да лъжеш.

ot4aqn89
04-22-2011, 21:34
дайте малко по сериозно а не някакви лиготий просто помолих за сериозен съвет