PDA

View Full Version : asafashfhfgsgds



faced
04-21-2011, 08:38
gsdgsgsgsgdgdggssggsgggs

Sh@d0w
04-21-2011, 08:44
Сега очаквам някой да се изтърси с клишето за пеперудите в корема :lol:

Въпреки предложението ти,няма да си запазя мнението.Щом питаш,значи не си я изпитвал.С думи не може да се опише,защото е по скоро чувство...как разбираш кога си влюбен ли?Когато в един момент се интересуваш повече човека до теб,отколото за самия себе си,когато чувстваш,че би направил всичко за да бъде щастлив,когато усетиш че не си с някой само заради това да имаш връзка,ами защото човека до теб те допълва.

В този ред на мисли :)

Domad
04-21-2011, 09:39
Кога човек обича?
Когато мозъка бива бомбандиран от фенетиламини, след време ендорфини.
Как разбира дали е "свършила" любовта?
Когато повишеното ниво на химикали в мозъка му падне на нормално.
А възможно ли е да обичаш и да Не обичаш едновременно?
Сигурно, ако си си изчерпил ресурсите за производство на някои ендогенни вещества.
Тоест, дали може да обичаш дадени черти от някого, а други да мразиш, да те влудяват, да ти пречат да стоиш дори в една стая с този човек?
Нищо общо.
Това любов ли е?
Съмнително.
Как да я познаем?
Научи се да разбираш, кога си под влиянието на психоактивни субстанции.

againstyou
04-21-2011, 10:10
Сега очаквам някой да се изтърси с клишето за пеперудите в корема :lol:

Въпреки предложението ти,няма да си запазя мнението.Щом питаш,значи не си я изпитвал.С думи не може да се опише,защото е по скоро чувство...как разбираш кога си влюбен ли?Когато в един момент се интересуваш повече човека до теб,отколото за самия себе си,когато чувстваш,че би направил всичко за да бъде щастлив,когато усетиш че не си с някой само заради това да имаш връзка,ами защото човека до теб те допълва.

В този ред на мисли :)
Цялата истина в един пост.Няма какво да допълня.

SmilezZz
04-21-2011, 10:51
Ти самият ще разбереш,кога си почувствал любовта.. Това чувство е необяснимо,не може да бъде описан с думи.. Може би нещото,което те кара едновременно да си щастлив,загрижен за другия,и те кара да чувстваш болка.. Не знам,няма обяснение,ти сам ще почувстваш кога обичаш някого ,ИСТИНСКИ,заради самата нея..
Никой друг не може да ти каже ,дали ти обичаш някого или не..
Sh@d0w каза всичко,както си е.. Напълно съм съгласна с него (:

nepowtorima
04-21-2011, 16:17
Sh@d0w каза всичко,както си е.. Напълно съм съгласна с него (:

ivcheto0o
04-21-2011, 18:37
Сега очаквам някой да се изтърси с клишето за пеперудите в корема :lol:

Въпреки предложението ти,няма да си запазя мнението.Щом питаш,значи не си я изпитвал.С думи не може да се опише,защото е по скоро чувство...как разбираш кога си влюбен ли?Когато в един момент се интересуваш повече човека до теб,отколото за самия себе си,когато чувстваш,че би направил всичко за да бъде щастлив,когато усетиш че не си с някой само заради това да имаш връзка,ами защото човека до теб те допълва.

В този ред на мисли :)
Цялата истина в един пост.Няма какво да допълня.

jo0zy
04-21-2011, 19:26
Сега очаквам някой да се изтърси с клишето за пеперудите в корема :lol:

Въпреки предложението ти,няма да си запазя мнението.Щом питаш,значи не си я изпитвал.С думи не може да се опише,защото е по скоро чувство...как разбираш кога си влюбен ли?Когато в един момент се интересуваш повече човека до теб,отколото за самия себе си,когато чувстваш,че би направил всичко за да бъде щастлив,когато усетиш че не си с някой само заради това да имаш връзка,ами защото човека до теб те допълва.

В този ред на мисли :)
Цялата истина в един пост.Няма какво да допълня.

:)

faced
04-22-2011, 12:12
още някой да цитира shadow ? Има и други въпроси, you know..

Sh@d0w
04-22-2011, 12:23
Ако си прочел това,което написах,получаваш отговори и на другите въпроси..но явно не си вникнал в смисъла.



Как разбира дали е "свършила" любовта?

Когато спреш да чувстваш всичко това което описах.


А възможно ли е да обичаш и да Не обичаш едновременно?

Такова животно няма гледаш твърде много филми.Когато обичаш някого истински го приемаш с всичките му хубави качества барабар с недостатъците.

jghgh
04-22-2011, 21:42
Тоест, дали може да обичаш дадени черти от някого, а други да мразиш, да те влудяват, да ти пречат да стоиш дори в една стая с този човек?
Това е възможно, но не е любов, независимо дали все пак има страст.
Това са капризи, желания, очаквания от човека, които са накърнени, ако той не отговаря на тях (чертите, които мразиш), което не е любов, защото любовта не е само да искаш да получаваш, да ти се угажда на капризите и т.н. Тук влязох в малко мойски контекст, но все пак съм ти отговорила на въпроса.
А и когато обичаш, ти обичаш недостатъците на другия или поне правиш компромис с тях абсолютно доброволно, по твое желание, без да сумтиш и да си смяташ.

И, нали знаеш: "Любовта никога не изисква, а само дава. Любовта само страда, не съжалява и не отмъщава."

И като съм почнала с цитати, още един: "Любовта е дълготърпелива, пълна с благост, любовта не завижда, не се превъзнася, не се гордее, не безчинства, не дири своето, не се сърди, зло не мисли, на неправдата не се радва, а се радва на истината; всичко извинява, на всичко вярва, на всичко се надява, всичко претърпява. Любовта никога не отпада" — Библия, Нов Завет: 1-во Коринтяни 13 глава
То тук малко ... Май идва заместването на Исус с любовта, ама все пак..

Grommash
04-22-2011, 22:40
Любовта е в това да харесваш недостатъците на ближния.

cigarettekisses
04-23-2011, 06:17
да,да.
възможно е.
аз знам,че човекът,когото обичам има и лоши черти,но го обичам въпреки тях.
а първия път,когато се влюбих те направо бледнееха..

cigarettekisses
04-23-2011, 06:19
Любовта е в това да харесваш недостатъците на ближния.
да го обичаш,въпреки недостатъците.
за теб той е съвършен,или близо до съвършенството.
+ никой не е перфектен.

cigarettekisses
04-23-2011, 06:23
А възможно ли е да обичаш и да Не обичаш едновременно?
еми първо си отговори на въпроса дали е любов или временно привличане.
ако я/го мразиш може да е от любов.само ,че замаскирана.не знам..
аз понякога си мисля 'оф,мразя го.',но дълбоко в себе си знам,че е невъзможно да го мразя,обичам го.

VaMpiRKaTaaa
04-23-2011, 09:57
Да обичаш,значи да си готов за другия навсичко.

mechtattelka
04-23-2011, 10:39
Когато обичаш ти си щастлив само при мисълта за любимия човек и би направил всичко за него. За теб той е перфектен и е постоянно в мислите ти. Не можеш да бъдеш груб и лош с него, защото любовта която изпитваш към него не ти го позволява. Помисли си наум: Аз го обичам и си помисли дали като си го казваш го изпиташ..

AniBG
04-23-2011, 10:47
Напълно съм съгласна с мнението на Sh@d0w :D
Единственото, което мога да допълня е, че любовта е на психическа основа.. Любовта е по-скоро привързаността към друг човек, в частност - същността му, вътрешната му красота. Много хора обръщат главно внимание на външността, но тя не е достатъчна, всичко се допълва взаимно.. А кога да разбереш, дали обичаш някой? - Когато обичаш някой си готов да направиш всичко за него, за да е щастлив.. Допадате си и съобразно интересите и разбиранията ви. Когато чувствата охладнеят един към друг, тогава губите и любовта.
А относно въпросът ти: А възможно ли е да обичаш и да Не обичаш едновременно? - Не, не е възможно, поради факта, че когато истински обичаш и държиш на някого ти го приемаш такъв какъвто е.. :)

Надявам се съм била достатъчно изчерпателна. :)