PDA

View Full Version : Проблем с лап топ



Linns
04-21-2011, 13:31
Изключвам лап топа, всичко нормално нали.. Включвам го след някои час и не тръгва. Зарежда Windowsа два часа и ми излиза няква грешка, пуска нали поправка от самосебе си, чакам да оправи доста време, не оправя.. накрая изписва възтановяването невъзможно и окей.. Опитваме да върнем компа в статуса от преди няколко дни и тва отказва.. Дадохме го на едно момче да го опраи и уж тряяше да се прейнсталира windowsа нали, връща ни го уж всичко готово.. Опитахме да възстановим с една програма една папка със снимки дет имаше и всичко окей два дни.. Днеска същата история, сутринта ставам, пускам и пак същата история.. Звъня му на тоя да видя кво ше става и той ся вика нe бил го преинсталирал ми бил го просто опрайл с някви програми не знам си кво.. Е да, ама проблема пак си се върна, а windowsа според мен е бил преинсталиран, щото нали като ми зарежда и ми изписва там марката на компа преди беше екрана в синьо, а ся е в зелено.. Преди като съм питала как да сменя тоя фон ми викаха че тряяло да се преинсталира windowsа.. Та щом е сменен цвета значи е преинсталиран, нали?.. Не знам вече кво да правя, кво може да е тва тъпо нещо.. Помислих, че е от възстановените файлове, но момчето дет го оправя каза, че грешката била във файл на windowsа.. Нищо не разбирам вече..

GregoryHouse
04-21-2011, 13:40
Без да ни кажеш каква е грешката точно, не можем да ти помогнем. Иначе преинсталацията ще го оправи със сигурност. Вероятно наистина се касае за повреден файл.

Linns
04-21-2011, 13:51
Е то и на мен не изписва каква е грешката, просто ми пише нещо от типа Windowsа не може да бъде зареден там за да не бъде повредено не знам си какво..
То ако знаех ква е щях да прегледам в нета, но не знам какво да търся.. Вероятно се сещаш белите букви на черен фон дет излизат там да зареждането на Windows, на мен са ми излизали примерно като изгасне тока и компа се изгаси изведнъж.. Ся излизат постоянно и квото и да натисна все не зарежда.. Стига само до надписа с марката на лап топа и тва е.. Нито десктоп, нито account, нито нищо..