PDA

View Full Version : програма за отслабване



kikondarcho
04-21-2011, 14:03
Здравейте на всички.
Намерих една много ефикасна програма с упражнения за отслабване.Казва се 30 day shred.Но не мога да намеря сайт от където да я изтегля,има само клипчеа по 2-3 минути.Моля ви ако някой знае да даде линк,или да каже някакви други упражнения

smoker4e7o
04-21-2011, 14:28
Искаш програма за отслабване. :-o Хмм препоръчвам ти photoshop. 8) :lol:

Cucko0
04-21-2011, 14:44
в спорт ще ти бъдат по-полезни

Everytime
04-21-2011, 15:25
Не само упражнения ти трябват, а и диета :)

кажи колко кг. си ръст,години и колко искаш да свалиш ?
Във форума не вярвам да има медиуми :)

DownloadVirus
04-21-2011, 15:37
Аз казвам 1.95 37 кила и иска да свали до 15 :)

Everytime
04-21-2011, 16:05
Както винаги ОРИГИНАЛЕН :)

Pamaa
04-21-2011, 16:38
Пита се, от къде може да се изтегли, не ви искат диетите и 'медиумските способности'. За съжаление не мога да помогна, но категорично мога да заявя, че това е една от темите с най-малоумни коментари! Everytime, диетата не е толкова важна! Айде ти ми прави кардио по 1 час на ден и ми яж само краставици, да те видим, на кой ден ще припаднеш. Ако има физическо натоварване трябва нещо, което дава енергия :-x .

Както винаги ОРИГИНАЛЕН :)
ОРИГИНАЛЕН?! На това аз му викам ОПИТ за ОСТРОУМИЕ :lol: 8-) :shock: !

Everytime
04-21-2011, 16:47
Поредния грешно разбрал... но както и да е :)

awerw
04-21-2011, 16:54
Pamaa като не знаеш не се обаждай ! Диетата не е само с краставици както си мислиш ти и повечето като теб и тя е дори по-важна от упражненията.

DownloadVirus
04-21-2011, 16:56
Lamers always gonna lame ...

Pamaa
04-21-2011, 18:18
Pamaa като не знаеш не се обаждай ! Диетата не е само с краставици както си мислиш ти и повечето като теб и тя е дори по-важна от упражненията.

Да има. . всеки може да се тъпчи с въглехидрати и белтъци, ама после ще реве от бъбреци :-o !
За да се отслабне и един хран. режим е достатъчен. НЕ казвам, че трябва да се тъпчиш, просто малко ограничаване си е ОК.

!!! Може нещо от всички тези неща да е това, което търсиш http://thefilestreasure.com/?search=30+day+shred+free+download&wmid=218&hl=BG :-) . май съм първата, която не пуска пълен СПАМ :lol: .

DownloadVirus
04-21-2011, 19:59
Pamaa като не знаеш не се обаждай ! Диетата не е само с краставици както си мислиш ти и повечето като теб и тя е дори по-важна от упражненията.

Да има. . всеки може да се тъпчи с въглехидрати и белтъци, ама после ще реве от бъбреци :-o !
За да се отслабне и един хран. режим е достатъчен. НЕ казвам, че трябва да се тъпчиш, просто малко ограничаване си е ОК.

!!! Може нещо от всички тези неща да е това, което търсиш http://thefilestreasure.com/?search=30+day+shred+free+download&wmid=218&hl=BG :-) . май съм първата, която не пуска пълен СПАМ :lol: .

Само глупости говориш..Може да се тъпчеш от въглехидрати и белтъци,но после ще плачеш от бъбреци??????? Това ми кажи идиот ти го каза !! От поста ти разбирам,че не разбираш нищо и най-вероятно споменаваш нещо чуто,ако обичаш не пиши повече в темата.. Няма смисъл да объркваш хората,някой може да ти повярва...

kikondarcho
04-21-2011, 20:40
Не само упражнения ти трябват, а и диета :)

кажи колко кг. си ръст,години и колко искаш да свалиш ?
Във форума не вярвам да има медиуми :)


Ясно ми е че трябва и някаква диета,но аз съм попитала за програмата.Нито съм питала за диета,нито съм искала точно определени упражнения.Ако можете помагайте,а не се правете на хипер знаещи.

kikondarcho
04-21-2011, 20:41
[quote=awerw]Pamaa като не знаеш не се обаждай ! Диетата не е само с краставици както си мислиш ти и повечето като теб и тя е дори по-важна от упражненията.

Да има. . всеки може да се тъпчи с въглехидрати и белтъци, ама после ще реве от бъбреци :-o !
За да се отслабне и един хран. режим е достатъчен. НЕ казвам, че трябва да се тъпчиш, просто малко ограничаване си е ОК.

!!! Може нещо от всички тези неща да е това, което търсиш http://thefilestreasure.com/?search=30+day+shred+free+download&wmid=218&hl=BG :-) . май съм първата, която не пуска пълен СПАМ :lol: .[/quote

Mерси много :-) :-) :-)

Everytime
04-22-2011, 08:54
Pamaa като не знаеш не се обаждай ! Диетата не е само с краставици както си мислиш ти и повечето като теб и тя е дори по-важна от упражненията.

Да има. . всеки може да се тъпчи с въглехидрати и белтъци, ама после ще реве от бъбреци :-o !
За да се отслабне и един хран. режим е достатъчен. НЕ казвам, че трябва да се тъпчиш, просто малко ограничаване си е ОК.

!!! Може нещо от всички тези неща да е това, което търсиш http://thefilestreasure.com/?search=30+day+shred+free+download&wmid=218&hl=BG :-) . май съм първата, която не пуска пълен СПАМ :lol: .

ето ти линк,който надявам се е точен.Не съм го отварял да проверя.Успех :)