PDA

View Full Version : Дали ще се получи?



TheGreatQueen
04-21-2011, 14:18
Здравейте. аз съм TheGreatQueen ! Искам да споделя с вас моя проблем, а вие да ми попогнете!Става ли?

Едно момче с 2 години по-голямо от мен ми предложи дастанем гаджета.Аз го харесвам и отначало мислех да приема, но нещо не е наред.Харесвам го, но нещо ми пречи да приема.Просто немога да го направя!Но немога да си представя, че му отказвам понеже го харесвам и неискам да го загубя.Немога да си ни представя заедно, просто ми е толкова странно, а и той е в друг град.Аз ходя там и съм при едни братовчеди и братовчедки.Ние вечер излизаме/когато съм там/ и те винаги когато някой излиза с друг постояно му се подиграват/въпреки че са големи се държат като.../ а не ми стига тва че в училище ми се подиграват а и там където е единственото място където не чувам подигравки.Чувствам, че ако приема навсякъде ще чувам подигравки и ще съм като в капан...а една приятелка изизаше с друг приятел и въпреки че вече скъсаха продължават да ги подиграват.Незнам какво да правя, страшно съм объркана и .. незнам..а може да съм уплашена..

П.П.Ако започна да разказвам защо ми се подиграват ще трябва да пиша 20 реда, а не ми се прави, а най-много и тук да получа подигравки или нещо от сорта: Тва е ужасно, не бих излизал с такова момиче и т.н. ако продължа съвсем ще се разбере за какво става думат така че това е !

HapkoMaH
04-21-2011, 14:26
уш неискаш да го режеш ем неикаш да тръгвате, немога да те разбера :shock: :shock: :shock:

Sh@d0w
04-21-2011, 14:27
Здравейте.

Здрасти.


аз съм TheGreatQueen !

Недумай :shock:


Става ли?

Става.


Чувствам, че ако приема навсякъде ще чувам подигравки и ще съм като в капан

Какво ти пука за мнението на другите,важното е че момчето те харесва щом ти е предложил.Възползвай се от ситуацията и бъди щастлива,вместо да се измъчваш с глупости...Просто не им обръшай внимание,винаги е имало и ще има хора които завиждат или все търсят за нещо да се заяждат.Научи се да бъдеш над тях :)

6toki
04-21-2011, 14:50
Ти си още дете , и обкръжението ти не е дорасло за "гаджета", щом ви са присмиват. Така, че или прави каквото решиш за добре или по-добре наблягай на ученето...

GreenEye
04-21-2011, 14:59
Съгласна съм напълно с 6toki и все пак, или поемаш риск, или продължаваш напред - няма средно положение. ;)

TheGreatQueen
04-21-2011, 15:23
еми те незнам до колко не са дорасли щото има на 16 - с една година по-големи от мен, ма на 18 и на 17...

Cucko0
04-21-2011, 15:30
и какво ти пречи да приемеш..не ми стана ясно...това,че ще ти се подиграват ли ? Оставяш ги да си приказват и не им обръщаш внимание ,не живееш за тяхното мнение !

ZooB
04-21-2011, 18:35
АКо го харесваш - приеми . После може да е късно . А и не обръщай внимание на подигравките - не си струва .

fesel
04-21-2011, 19:38
Мога да ти кажа само 1 - Действай !

Точно от хорското мнение да не ти пука , ако изобщо мислиш че ще се получи нещо тогава изобщо не се замисляй и не пропускай шансове , както аз направих .... ( за което съжелявам от все сърце ) !

GossipGirl89
04-21-2011, 19:56
Виж сега - такива хора, които злословят и се подиграват ще срещаш цял живот. Номера е просто да ги игнорираш и да не ги отразяваш, важното е ти да си щастлива, а не това кой какво ще каже. Щом ти харесва момчето, а и щом и той те харесва, и ако наистина това е единствената пречка да не тръгнеш с него, изобщо не се замисляй - тръгвайте. Ако и аз почна да обръщам внимание на това кой какво е казал за мен и кой каква интрига ми плете, то сигурно трябва да се заключа вкъщи и да не мърдам никъде...

Korrnyy
04-21-2011, 20:13
Детска история.. Приемай щом го харесваш и да не ти дреме.

xinfamous
04-21-2011, 20:22
ще съм като в капан

http://www.ageandanniesramblings.co.uk/wp-content/uploads/its-a-trap.jpg

BlueFace
04-21-2011, 20:47
На колко си? 13?

britzy
04-22-2011, 05:13
П.П.Ако започна да разказвам защо ми се подиграват ще трябва да пиша 20 реда, а не ми се прави, а най-много и тук да получа подигравки или нещо от сорта: Тва е ужасно, не бих излизал с такова момиче и т.н. ако продължа съвсем ще се разбере за какво става думат така че това е !

Другата част не я схванах-влез малко в часовете по български език.


И кво пък толкова може да си направила,че да не излизат с теб-убила си майка си? :shock: :shock:


3-ако за всичко се съобразяваш с другите,то по-добре спри да го живееш този живот-той твоя ли е или на останалите????

TheGreatQueen
04-22-2011, 15:48
На 15 съм, той на 17....

това за какво ми има казах, че няма да го споделя...

на вас ви е лесно да кажете, че не траа да ми пука ама айде представете си нещо:
Ти си момиче на 15 на което всички ама абсолютно всички му се подиграват.Нямама място дори само докато се разхождаш всички те гледат страано и си шушукат...има 3-4 човека които не го правят и ако станеш гадже с момчето което харесваш, няма да ма човек/освен него/ който да не ти се подиграва ..всички за това което няма да кажа какво е ., а другите за тва че ходиш с момчето.Как бихте постъпили? и освен това в класа ти всички момичета се правят на приятелки, а вмомента когато теб те няма са първи да те обиждат, а момчетата смятат че си на-грозната в класа... и не ги бърка да го кажат докато си до тях? и немаш никфи /нарочно така го написах/ приятели освен няколко които ако направиш това коието искаш ще станат едни от другите и нема да имаш на кого да се доверши освен на гаджето си, с който ще се виждате два пъти годишно.. какво бихте направили? да станете гадже с някой, от което ще полетитие, но може на 2-рата седмица да се разделите и целия свят да е срещу вас или да не станете гадже с любимото момче, да страдате и то много, но да си запазите приятелите... може да ви звучи че сама си отгвороих на въпроса дали да приема..но не е така, защотот ситуацията е много по-сериозна..... :evil: :evil:

А СЕГА МИ ОТГОВОРЕТЕ НА ВЪПРОСА:КАКВО ДА ПРАВЯ ЗАБОГАА!!

Ssummerjam
04-22-2011, 16:19
Много се влияеш от хорското мнение, взимайте се щом се харесвате. 8-)

ChaoticCharm
04-23-2011, 14:22
Първо си виж подписа,където казваш,че не трябва да ти пука дали животът е гаден - замисли се върху това и го изпълни,повярвай сама в написаното.


..всички за това което няма да кажа какво е ., а другите за тва че ходиш с момчето.Как бихте постъпили?

Не знам какво ти е толкова...дебела,недоразвит а,по някакъв начин увредена или каквото и да е там (стана ми любопитно наистина,но няма да те разпитвам),но каквото и да е знай,че всички хора си имат някакви свои дефекти. Околните започват да им обръщат внимание дори повече,ако виждат,че самата ти се считаш за не-наред.
Явно си много комплексирана и обиждана,но е глупаво да смяташ,че ще ти се смеят,че ходиш с това момче. Напротив,те дори може да ти завидят,че ти,която имаш "проблем",си намерила човек,който да те харесва такава,каквато си.Ако ще се подиграват евентуално на някого,то това ще е на него,защото е с "момиче като теб",но не би трябвало да му пука, ако наистина иска да е с теб.
Според мен той въобще нямаше да те хареса,ако проблемът ти беше наистина сериозен. Може би просто ти преувеличаваш,защото самата ти виждаш в огледалото нещо,което не ти харесва?!

"Той е в друг град" - честно казано това може да се окаже пречка след време,макар сега въобще да не го коментираш.