PDA

View Full Version : Странен проблем



impulsar4e
04-21-2011, 17:00
Познавам едно момиче от около 2 години. Писали ли сме си от време на време, но последните няколко дни си чатим доста често. Имам желание да я поканя на среща и й правя намеци, които тя се прави, че не разбира. Проблема, е че си има приятел, който постоянно и изневерява, но тя не смее да го зареже, а предният път като са скъсали е тръгнала с 3то момче, което пък не й обръща абсолютно никакво внимание и от своя страна също си има гадже, а момичето доста ми е говорело за тях и е доста странно положение... Нямам представа какво да правя, а съм сигурен, че момичето изпитва симпатии към мен. Може ли някой да ми даде съвет?

smoker4e7o
04-21-2011, 17:25
Докажи и, че си по добър от гаджето и .

Shakiro
04-21-2011, 17:28
Ми, ако можеш, разбери какъв човек е гаджето и го надмини 8)

GossipGirl89
04-21-2011, 17:31
Единствения съвет, който мога да ти дам е да не се занимаваш с нея докато е с гадже. Няма значение, че й изневерява, карат се, не се разбират и т.н. - в такива ситуации накрая винаги третия отнася всичко, затова по-добре стой настрана докато скъсат. А същност тя защо продължава да е с него след като знае, че й кръшка и от какво я е страх?

impulsar4e
04-21-2011, 17:50
Ами не ми е признавала точно, че я страх, но аз съм убеден като гледам как говори за него и прочие... Не мога толкова лесно да я оставя. Кажете как да й се докажа и да й покажа, че съм по-добър моля.