PDA

View Full Version : Как да си хвана гадже?



ToXxiC
04-21-2011, 20:11
Така аз съм момче.На 14 съм.Не стоя цял ден по компа.Има едно момиче което харесвам в даскало но нз как да и покажа че я харесвам.Незнам дали тя ме харесва?Понякога вика, че ме мрази , НО наистина мисля ,че е на шега.Ако не как да накарам някое друго момиче да ме хареса или това което аз харесва?

Nakadah
04-21-2011, 20:18
С ласо майна.

skatew
04-21-2011, 20:31
Така аз съм момче.На 14 съм.Не стоя цял ден по компа.Има едно момиче което харесвам в даскало но нз как да и покажа че я харесвам.Незнам дали тя ме харесва?Понякога вика, че ме мрази , НО наистина мисля ,че е на шега.Ако не как да накарам някое друго момиче да ме хареса или това което аз харесва?Излезте само 2мата, опознайте се, направи всичко възможно от себе си да и се харесаш... гледай колкото може по често да си излизате 2мата и ако усетиш че изпитва и тя нещо към теб, просто я целуни.. оттам нещата ще си се наредят . Успех :) 8-)

umri
04-21-2011, 20:37
Все едно питаш "как да науча италиански (примерно)", ние да ти кажем 2 думи и ти вече да го знаеш. Не става така. Ако питаше как да научиш италиански, щях да ти кажа да ходиш на уроци. Ти питаш как да си хванеш гадже, аз щи кажа като се запознаеш с момичето и покажеш интерес, каниш я да излизате и тн. ( най-общо казано ) Ако не ходиш на уроци и не се упражняваш няма да научиш италиански, и ако не се запознаваш с момичета и не им показваш интерес няма да си имаш гадже, нито ще знаеш как да си хванеш.

anonymous546178
04-21-2011, 20:40
яж ми пишката, тя е вълшебна...

xWandereRx
04-21-2011, 20:44
:lol: :lol:

gab4ooo
04-21-2011, 21:04
я дай поне пик да те видя :ДДД

skatew
04-21-2011, 21:29
яж ми пишката, тя е вълшебна... :razz: :razz:

ToXxiC
04-21-2011, 21:38
Благодаря на всички(е без глупостите)Ако можете дайте още полезни съвети как да я заговоря и т.н

Nakadah
04-22-2011, 05:46
Благодаря на всички(е без глупостите)Ако можете дайте още полезни съвети как да я заговоря и т.н

"ловец съм аз, ловец"

sexa_na_kompleksa
04-22-2011, 11:29
Тук има много полезни статии за начинаещи:

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8

Също така може да погледнеш в youtube.com, но повечето клипчета са без субтитри.

ToXxiC
04-22-2011, 12:15
Мерси.Други?

fenastz
04-22-2011, 18:20
Като начало стани от компа

valio95
04-22-2011, 20:09
Като начало стани от компа
=; също така спри баниците и сладкото, отпусни се малко и си ТИ !!!!! :)

ToXxiC
04-22-2011, 21:50
Вие на мен викате да стана аз дето сядам за 10 мин да видя сайта и ставам.Вие с по 2000 мнения сиг по цял ден висите тука.Но по темата - ?

Lucho
04-22-2011, 21:59
Вие на мен викате да стана аз дето сядам за 10 мин да видя сайта и ставам.Вие с по 2000 мнения сиг по цял ден висите тука.Но по темата - ?

Сега, пич, разбери, че винаги трябва да има висящи, които да създават теорията, за да може вие, питащите да я прочетете и да си кажете: Аз мога сам, знам какво да правя, имам глава на раменете си, най-важното: МОГА САМ, и не на последно място: изчетох доста неща, които трябва/нетрябва да правя.

Как да си хванеш гадже? Е това е труден въпрос. Не е Химия за да изпишеш задачата, да поразмишляваш и да изпълниш решението, не е и Биология за да ти бъде обяснено дословно какво, как, къде, какво е или не е... има наченки на Математика, защото винаги има едно неизвестно - f-ът, и един или няколко начина на решение как да стигнеш до въпросната f. Дали ще успееш да "решиш" образно казано уравнението и да намериш решението (т.е. да бъдеш с f-ът) на въпросният f - всичко е в твоите ръце. Но за това пък учебник няма.

Btw, е тази тема ме навежда на мисълта, че на 25.04.2008 аз се регистрирах в този форум и пуснах тема със същото заглавие. Почти 3 години по-късно - резултатът е все още никакъв от онази тема :lol: (не се опитвам да те отчайвам, просто се сетих...)

Daisy11
04-23-2011, 14:13
яж ми пишката, тя е вълшебна...
само тва заслужаваш... :D
ми ти си пълен мухал бе човекк, как искаш като цял ден играеш на игри за дебили пред компа някое нормално момиче да те хареса...
опитай се да навлезеш в нормалня свят общувай с хора зарежи компютрите...

DieselBlood
04-23-2011, 16:13
Пробва ли си ласо или с морски възел??

gilzor
04-24-2011, 18:04
Една бухалка в главата
и после право в торбата
цвъкаш и се в устата
и я заряваш в земята

kyka1
04-24-2011, 19:07
я дай поне пик да те видя :ДДД
Да не искаш да му ставаш гадже :razz:

Viche
04-24-2011, 20:46
Най-лесно можеш да хванеш с голяма мрежа или с тийзър.

gab4ooo
04-24-2011, 21:05
я дай поне пик да те видя :ДДД
Да не искаш да му ставаш гадже :razz:
Не ама да преценя шанса :ДД дали може да си хване некоя мацка или не :ДДД

vankata5555555
04-25-2011, 11:37
Най-лесно става с въдица,слагаш 2-3 стотака на кукичката и ще кълват,та ще се изтрепят.Иначе к'во да ти кажа ти гъза още неможеш да си изтриеш,питаш как да си хвана гадже...ТЪП СИ.Излезни при хората,ходи по барове,яж,пий,клецай,бий и стани човек а не изтърсак.

iv4oiv
04-25-2011, 12:32
,ходи по барове,яж,пий,клецай,бий и стани човек а не изтърсак.
Така ли се става човек? По баровете и с ядене и пиене и бой? Така се става пропаднал наркоман и престъпник, а не човек.

vankata5555555
04-25-2011, 12:36
,ходи по барове,яж,пий,клецай,бий и стани човек а не изтърсак.
Така ли се става човек? По баровете и с ядене и пиене и бой? Така се става пропаднал наркоман и престъпник, а не човек.
100x по-добре от него,той ще остане стар ерген.Ти не излизаш ли,не пиеш ли,не ядеш ли,не се ли биеш понякога ?Не съм казал да става наркоман.Трябва да разбере какво е живота,че като излезне навън не е като в игрите да напише кода и да е безсмъртен,ами може и без да е направил нищо да го отнесе(което често се случва на много хора).

Lucho
04-25-2011, 14:31
100x по-добре от него,той ще остане стар ерген.Ти не излизаш ли,не пиеш ли,не ядеш ли,не се ли биеш понякога ?Не съм казал да става наркоман.Трябва да разбере какво е живота,че като излезне навън не е като в игрите да напише кода и да е безсмъртен,ами може и без да е направил нищо да го отнесе(което често се случва на много хора).

Може да не остане стар ерген, недей да бъдеш толкова сигурен. Всеки влак пътува своята гара, както всяка гара очаква своят влак. Друг е въпросът, че някой гари са по-големи, други влакове - по-дълги.

И за да довършим написаното от теб, vanka:


,ходи по барове,яж,пий,клецай,бий и стани човек.... на 25 години без работа и образование, наял се и напил се без перспектива за напред.

Не казвам, че няма умерени хора, които се стремят да учат и да станат нещо повече от обикновен работник, а въпреки това да го раздават по-свободно и да умеят да се веселят. Не че ги няма, просто са прекалено малко, а двата типа групи винаги ги е имало: такива, които учат и се стремят да постигнат нещо и такива, за които всичко е ядене, пиене, секс и жени (като второто е до време). Естествено, момичетата се стремят към хората от втората група (нормално, по-готини им изглеждат поне на възрастта на човека, пуснал първия пост), но и това е време. След някоя и друга година всичко се обръща наопаки, защото големият пич от преди 10 години днес е 25-26 годишна личност без бъдеще и образование, сиреч обикновен работник, получаващ минималната работна заплата. Нека си е пич, кой го спира...

vankata5555555
04-25-2011, 19:36
Да съм казал да не учи.Той пита как да си хване гадже и аз му обяснявам.После да пита как да си изкара пари,как да учи.Пък ако нещо и аз заради него да го направя ?Аз просто му отговарям на въпроса възможно най-просто.Сега вече дали той си има мярка си е негов проблем нали така ?