PDA

View Full Version : след секс...



elki4ka
04-21-2011, 20:25
Отскоро правя секс и винаги след тва много ми пари като пишкам.Това нормално ли е или трябва да се посъветвам с доктор . На вас как ви беше момичета,след първите няколко пъти :o :o

Sh@d0w
04-22-2011, 07:26
Може да е от протриване.

С презерватив ли го правихте?Може да е вид алергия към дадената марка презервативи.Имам една приятлека която има подобна към спортекс.Пробвайте с друга марка.

И на трето място,което е неприятно може да е някаква инфекция...

Ако не са горните две предложения,отиди се консултирай с гинеколог,току-виж си лепнала някоя болест.

RageAgainstTheMachine
04-22-2011, 07:38
Може да е от протриване.

С презерватив ли го правихте?Може да е вид алергия към дадената марка презервативи.Имам една приятлека която има подобна към спортекс.Пробвайте с друга марка.

И на трето място,което е неприятно може да е някаква инфекция...

Ако не са горните две предложения,отиди се консултирай с гинеколог,току-виж си лепнала някоя болест.

Най-добре иди на лекар, тук неможем да ти дадем чак толкова коректен отговор :(

Gr0zDan0v
04-22-2011, 08:39
Ходи на гинеколог той най-добре ще знае :)

LovelyGirl
04-22-2011, 09:06
Инфекция най-вероятно, цистит. Отиди на лекар.

mimsssssss
04-22-2011, 09:16
^ много бързо раздаваш диагнози, по - спокойно...
И на мен ми се е случвало да ми пари, защото съм се претрира, т.е. от много секс.
А иначе ако не си правила секс проблем имаш ли?
Ако нямаш - ползвайте лубриканти, явно не се овлажняваш много или си давайте малко почивка. :)

LovelyGirl
04-22-2011, 09:20
Казах "най-вероятно", а не със сигурност.

Cucko0
04-22-2011, 10:28
върви на лекар

elki4ka
04-22-2011, 10:41
^ много бързо раздаваш диагнози, по - спокойно...
И на мен ми се е случвало да ми пари, защото съм се претрира, т.е. от много секс.
А иначе ако не си правила секс проблем имаш ли?
Ако нямаш - ползвайте лубриканти, явно не се овлажняваш много или си давайте малко почивка. :)


Ми не няма никакъв проблем ако не съм правила секс , а относно овлажняването- и там няма проблем (даже е обилно :D )

SisiStrange
04-22-2011, 10:48
Инфекция най-вероятно, цистит. Отиди на лекар.
И аз първо си помислих за цистит, но тя нали казва, че само след секс и става така. Като имаш цистит ти пари като пишкаш и без да си правил секс, докато не си вземеш мерки (обикновено изписват ципринол или някое друго лекарство с ципрофлоксацин). Според мен е друго, но всеки организъм си е индивидуален и няма да се очудя просто нейния да е лека форма на цистит например. Или друга инфекция.

kalpazanka
04-22-2011, 10:49
От само себе си ли преминава? Сигурна ли си,ч че ти пари там, където пишкаш, а не ти пари примерно, защото си си разранила вулвата?

Айде да се спрете с раздаване на диагнози и споменаване на медикаменти. Лазите ми по нервите сериозно!

Korrnyy
04-22-2011, 12:27
Случвало ми се е ако съм по-суха да се протрия и после да ми пари, но това е да час максимум. Ако при теб е по-продължително ходи на лекар да те види.

AniBG
04-22-2011, 16:25
Не е инфекция, какви ги дрънкате и вие, още по-малко е цистит.. На мен също ми се е случвало - след секс или мастурбация. Спокойно, не е чак толкова голям проблем, на мен лично ми се случваше често в началото. :) Моят съвет е просто да понамалите оборотите и по-скоро да не го правите много често. :wink:

zay4e
04-22-2011, 18:46
Да на мен първия път като правих секс ми пареше така няколко дни само

elki4ka
04-22-2011, 19:14
От само себе си ли преминава? Сигурна ли си,ч че ти пари там, където пишкаш, а не ти пари примерно, защото си си разранила вулвата?

Айде да се спрете с раздаване на диагнози и споменаване на медикаменти. Лазите ми по нервите сериозно!

От само себе си минава ,да .Обаче продължава така 1-2 дена и почвам да се притеснявам.щото секи път така става :? :?