PDA

View Full Version : Моля,помощ!Какво да правя?



puho
04-22-2011, 00:00
Здравейте!Моля ви за помощ!Ето моята история:Има едно момче,с което ходим на танци.Там танцуваме по двойки.От няколко дни имаме извънредни тренировки и всеки ден танцуваме.В танца трябва да се гледаме "влюбено",но до преди няколко дни не го правехме.И точно днес,забелязах,че той е гледаше,изведнъж и аз извърнах поглед и се засякоха.И не спряхме да се гледаме и подхилкваме през цялото преме...И като свършихме танца,господина ни ни каза:То вие двамата нещо наистина се гледате влюбено! :D Умряхме от смях!Като свърши тренировката,той ме гледаше два три пъти с лека усмивка право в очите...аз също му отвръщам,но нещо разговорите не се получават!Не знам дали изпитва някакви симпатии към мен..?И за това се обръщам към вас!Аз съм на 13,а той на 14...,не го познавам добре,не сме приятели или нещо подобно,но мисля,че може да се получи нещо!Той обожава футбола,а аз НЕ!Как да подходя? :-o :oops:

Sh@d0w
04-22-2011, 05:01
Той обожава футбола,а аз НЕ!

Няма бъдеще за вас от сега ти казвам.

Пък и си още малка.Като пораснеш ще разбереш как да подходиш.

burpp
04-22-2011, 07:18
Междустепенни флиртове.
Брей!

По принцип подхождам с лека ирония към постовете ми, но тук мисля да пропусна така, леко тактично!

Малка си, честно. Учи си уроците и ходи по-редовно на спортни танци.
Заеби момчето, ще те обсипва непрестанно с новите новини от света на футбола!

lubomirky
04-22-2011, 08:40
и като обожава футбола, к'во, т'ва няма нищо общо ;д

tnp123
04-22-2011, 09:32
Аз харесвам челси, тя ман юнайтед, НИКОГА НЕ НИ Е БИЛО ПИСАНО ДА БЪДЕМ ЗАЕДНО! :( :(

Sh@d0w
04-22-2011, 09:36
Аз харесвам челси, тя ман юнайтед, НИКОГА НЕ НИ Е БИЛО ПИСАНО ДА БЪДЕМ ЗАЕДНО! :( :(

Ти остави ебавката,ама наистина познавам хора които са късали именно заради това.Той беше заклет левскар,ходеха от няколко дни и в деня в който разбра че е цесекарка я заряза.

Което наистина е доста тъпо и показва колко ограничени индивиди има на тоя свят.

ibojilow
04-22-2011, 09:38
Аз харесвам челси, тя ман юнайтед, НИКОГА НЕ НИ Е БИЛО ПИСАНО ДА БЪДЕМ ЗАЕДНО! :( :(

Ти остави ебавката,ама наистина познавам хора които са късали именно заради това.Той беше заклет левскар,ходеха от няколко дни и в деня в който разбра че е цесекарка я заряза.

Което наистина е доста тъпо и показва колко ограничени индивиди има на тоя свят.

Напротив показва, че има хора който обичат отбора повече от всичко на света.

Sh@d0w
04-22-2011, 09:45
Напротив показва, че има хора който обичат отбора повече от всичко на света.

Отбора ли ще бъде до теб в трудни моменти?Отбора ли ще ти роди деца?С отбора ли ще правиш секс?

То пък и български отбор на всичкото отгоре,в българия няма футбол разберете го.

TechnoAddicted
04-22-2011, 09:54
Напротив показва, че има хора който обичат отбора повече от всичко на света.
в българия няма футбол разберете го.

DAMN RIGHT !

JustBelieve
04-22-2011, 09:57
Real CHAMPION OLEEEEEEEEEEEEE OLE OLEEEEEEEEEEE

ibojilow
04-22-2011, 10:06
Напротив показва, че има хора който обичат отбора повече от всичко на света.

Отбора ли ще бъде до теб в трудни моменти?Отбора ли ще ти роди деца?С отбора ли ще правиш секс?

То пък и български отбор на всичкото отгоре,в българия няма футбол разберете го.
Знам, че няма футбол в България. Не подкрепям постъпката му, лично на мен няма да ми пука, ако приятелката ми е от Левски, ЦСКА или който и да е отбор. Просто исках да кажа, че има хора за който отбора е повече от всичко, но това не означава, че подкрепям тяхното мислене.

puho
04-23-2011, 19:35
Междустепенни флиртове.
Брей!

По принцип подхождам с лека ирония към постовете ми, но тук мисля да пропусна така, леко тактично!

Малка си, честно. Учи си уроците и ходи по-редовно на спортни танци.
Заеби момчето, ще те обсипва непрестанно с новите новини от света на футбола!

Не,не сте ме разбрали правилно!Той е голям фен на футбола,но не говори за него постоянно!Това му е страст,а той си е едно нормално момче!А колкото за уроците...няма от сега накъде по-добре да ги уча!Аз съм отличничка!

LoVeLiFe
04-23-2011, 23:00
Ако питаш мен се занимавай с момчета чак след 16-17. По рано няма смисъл :?

BladeDancer
04-23-2011, 23:13
Като се гледаде влюбено вземете да се изплющите едно хубаво след тренировка, че да ви мине.

Футбол в бг има. Тва че някой си седи пред телевиозора и гледа Уефски и Цецка не значи, че гледа български футбол.

Josefinne
04-24-2011, 18:18
Ами продължавайте да се зяпате влюбено, думите в един момент сами ще си дойдат ;)

againstyou
04-24-2011, 18:57
То пък и български отбор на всичкото отгоре,в българия няма футбол разберете го.[/b]
Кажи сега,че Бербатов и Мартин Петров не могат да играят и ще падна.Има много талант в нашите футболисти,просто всички ги подценяват.В България има футбол,научете се да се гордеете,а не само да плюете.

puho
04-26-2011, 19:21
хмм ,а аз си мислех,че тук хората са нормални,но ето,че все някой простоак ще се вясне! :razz: :P На 12 годишни им давате съвети,а на 13 не...просто съм си възмутена! :( :( :( :-P

ledenakrasota
04-26-2011, 19:46
И какво като не харесваш футбол?!?

Ако ти си боядисаш косата, това означава ли, че и той трябва да го направи?


Все пак, имате нещо общо- танците, нали? :)

bebzgirl
04-27-2011, 10:13
Той обожава футбола,а аз НЕ!

Няма бъдеще за вас от сега ти казвам.

Пък и си още малка.Като пораснеш ще разбереш как да подходиш.

ХаХ зависи ;дд ... все пак един интерес по-малко ... аз попринцип ОБОЖАВАМ футбола ии може би за това си падамм се по футболисти ... 8-) ама зависи ;) не мисля че тва по някъв начин ше ви попречи ;)

AniBG
04-27-2011, 10:49
Офф, айде спрете да спорите кой от кой отбор е, оспамихте темата на момичето.. :x
По темата: Рано ти е за любов или за момчета.. Остави го момчето намира и си гледай живота.. А и това, че си отличничка не значи, че не може да учиш нещо допълнително нали.. Казали са го - "Учи докато си жив", а не вярвам на 13 да знаеш толкова много, че да няма какво да учиш, нали!? :?

puho
05-03-2011, 22:06
Няма за кога да чакам 16-17...вече сме си заедно!И не бих ви благодарила за съветите!Това не са съвети,а упреци,спрямо мен! :) :-P

TheNewReligion
05-03-2011, 22:09
Нормално е да не "обожаваш" футбола, все пак си момиче. Вземи му скайпа, пиши му, ако видиш, че има интерес- действай. :-|