PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет...



sladyr4incee
04-22-2011, 06:39
Здравейте!
Съжалявам предварително,че темата не е в подходящия раздел,но..съм толкова объркана...
Падението на моя живот дойде преди около един месец...не,по-рано...
Бях жизнерадостно момиче, с много приятели,винаги в прекрасна компания...мечтан живот...купони,момчета,прия елки,дрешки,всичко нормално за момиче на моята възраст.
Скоро разбрах,че едно момче [Александър]-един много добър и ценен за мен приятел ме харесва.Тогава бях щастлива,защото чувствата ни бяха взаимни.Момичетата от компанията ми винаги се закачаха с него и аз ревнувах...не знам защо...
От ревност и от простотия започнах да бягам от вкъщи,за да не го виждам,а в този момент родителите ми бяха в чужбина..нямаше кой да ме спре.
От купоните,от веселата компания аз рязко промених обкръжението си-момчета,наркотици,алкохол, игари...В последствие се "сдобих" с гадже,реших да се върна в къщи,но явно това мое действие не беше правилно.Тогава бях скарана с всичките си приятелки-пак заради простотията ми,реших да направя първата крачка към връщането на една моя близка приятелка,която беше от "групичката" ни и се познаваше със всички мои познати.И така,започнах отново да се виждам и със Сашо и постепенно станахме повече от приятели.
Сега,аз,без приятели,съсипвам живота на околните,играя си със чувствата им...Имам гадже-едно от момчетата с които бях,когато избягах от вкъщи,от проблемите,имам и Сашо...нещо повече от приятел...проблема е,че се вманиачил в мен,постоянно ми звъни по телефона,идва у нас,праща ми СМС-и.Лошото е,че не мога повече да крия другата си връзка...а ако му кажа ще го съсипя...какво да правя?!?
Благодаря предварително...

Преместено.
Extremescream

BaffaLsc
04-22-2011, 06:44
Мисля, че тази тема е по - подходяща за раздел
" Любов ", но както и да е..
Та, това с двете връзки в много глупаво, трябва да
помислиш добре, но според мен най - правилното решение,
което можеш да вземеш, е това да прекратиш и двете си връзки..

sladyr4incee
04-22-2011, 12:54
Мерси :)

AniBG
04-22-2011, 16:19
Според мен пък по-добре седни и помисли кого харесваш повече.. А и сигурна ли си, дали момчето, с което си се "сдобила" след като си избягала споделя истински чувствата ти!? Според мен по-правилно е да останеш с "Александър", поне така преценявам според поста ти.. И все пак - ти трябва да вземеш решение, ние не можем да ти кажем на 100% тъй като не ги познаваме.. :?

Ssummerjam
04-22-2011, 16:26
К'вото и да направиш, ще има наранени. И аз съм на мнение, че трябва да скъсаш и с двамата, явно никой от тях не е достатъчно важен за теб. 8)

darkPaladin
04-22-2011, 16:44
аман от момичета които не знаят какво искат

скъсай и двамата не заслужаваш никой от тях

и следващия път си мисли хубаво с кой си и какво искаш

sladyr4incee
04-22-2011, 18:06
blago0odarq wi :-)

mechtattelka
04-22-2011, 19:58
Според мен трябва да направиш усилия да върнеш предишния си начин на живот. Бъди с този с когото се чувстваш щастлива и недей да залъгваш и да си играеш с чувствата на момчетата, а просто обмисляй какво правиш преди да действаш.. и най-вече заради момче недей да се проваяш нито ще е единственя нито последния..!

Grommash
04-22-2011, 21:15
Признай си, понякога истината предизвиква неочаквани реакции от другата страна на брега. :) Ако си мислиш че ще го изгубиш, то ти вече си го направила. Нищо не губиш.

sladyr4incee
04-24-2011, 12:26
Хора,искрено ви благодаря :-) :smt003 :smt049

Josefinne
04-24-2011, 17:53
Скъсай с другото си гадже и не му казвай.

pitfall
04-24-2011, 18:02
Остави другия и остани с Александър. Той така и не знае нищо, няма и да разбере ако ти не му кажеш.