PDA

View Full Version : Как да разбера дали човекът до мен ме обича?



TiramisY
04-22-2011, 10:16
Със приятеля ми сме около година заедно, но понякога си мисля, че за него съм просто даденост

nepowtorima
04-22-2011, 10:21
И защо си мислиш така? Нещо е направил, за да събуди тази мисъл в главата ти? .. Може да сте си омръзнали и вече просто да сте свикнали един с друг и за това да имаш това чувство..

Sh@d0w
04-22-2011, 10:21
Гледай какво прави за теб - грижи ли се, помага ли ти при нужда, всеотдаен ли е и тн.

Hilary_
04-22-2011, 10:41
Повечето правят тази грешка, дал ли ти е повод да си мислиш така?

TiramisY
04-22-2011, 10:50
Eми може би се съмнявам в чувствата му, защото напоследък се дразни и ми прави забележки за елементарни неща...скарва ме се...и на следващия ден като му мине и ми казва, че ме обича и все едно нищо не е било.... и така до следващия път...също така..ми налага забрани а аз нямам право да забранявам. Той има право да излиза и да се прибира когато прецени, а аз не мога на кино дори да отида с приятелка

smoker4e7o
04-22-2011, 10:51
Не си го мисли .

NightGuardian
04-22-2011, 10:52
Aми да така е! Това e истинския мъж , гледай да го запазиш ;)

Sh@d0w
04-22-2011, 10:54
Жена към мъжа си:
-Това не може да продължава така,трябва да се научиш,че ние жените се нуждаем от внимание...
Мъжа отговаря...
-Добре...
-Добре?!?
-ВНИМАНИЕЕЕЕЕ,ще те чукам!!!

Опитай се да разтълкуваш вица и можеш да разбереш защо е с теб.

TiramisY
04-22-2011, 11:03
А според вас колко време един мъж може да е с теб само заради секс или просто заради факта, че си хубава?

Sh@d0w
04-22-2011, 11:06
А според вас колко време един мъж може да е с теб само заради секс или просто заради факта, че си хубава?

Докато го получава,или докато го получи.В зависимост от това какво точно иска.

Hilary_
04-22-2011, 11:33
Eми може би се съмнявам в чувствата му, защото напоследък се дразни и ми прави забележки за елементарни неща...скарва ме се...и на следващия ден като му мине и ми казва, че ме обича и все едно нищо не е било.... и така до следващия път...също така..ми налага забрани а аз нямам право да забранявам. Той има право да излиза и да се прибира когато прецени, а аз не мога на кино дори да отида с приятелка
хохоо поредния тъпак .. а ти защо си му позволила да се отнася така с теб? Това ли мислиш, че заслужаваш? Седни и си поговори с него и му обясни как стоят нещата! Ако толкова много те обича ще те разбере и ще си смъкне малко крилата .. :?

Ssummerjam
04-22-2011, 16:49
А според вас колко време един мъж може да е с теб само заради секс или просто заради факта, че си хубава?

Малко. Сексът винаги може да си го осигури, а хубавите момичета определено не са рядкост. За пълноценна връзка е нужно много повече. Клише, но...
Иначе за година би трябвало вече да си наясно обича ли те, или не. :)