PDA

View Full Version : Наскоро появил се проблем...



BabyGirlRulzzz
04-22-2011, 10:35
Вече няколко пъти, когато ми пращат лично съобщение, сайта не ми го показва. Известява ми на пощата, че имам нали лично съобщение и когато отворя тук, няма абсолютно нищо. Защо става така? Не съм пипала настройките.

kalpazanka
04-22-2011, 10:39
Подателят го е изтрил от кутията Изходящи. ;)

BabyGirlRulzzz
04-22-2011, 10:42
И така не стига до мен ли, какво?

kalpazanka
04-22-2011, 10:52
И така не стига до мен ли, какво?
Логично е да не стигне до теб. ;)

BabyGirlRulzzz
04-22-2011, 14:50
Хубаво, обаче то ми показва че имам съобщение. Логиката ти води до това, че щом го е изтрила аз не съм го получила. А то съм, дава ми известие, но просто като вляза тук няма абсолютно нищо.

kalpazanka
04-22-2011, 16:38
Веднага след като получиш имейл, проверяваш тук? :-o

Докато не си онлайн, респективно не си си прочела писмото, подателят има възможност да го изтрие от Изходящи. Ти си оставаш само с имейл-уведомлението.

BabyGirlRulzzz
04-22-2011, 18:01
Не веднага, но не е много след него. Просто така се случи. Питах потребителя каза, че нищо не триел и още се чудя какъв е проблема... Някакви други предложения ако има

kalpazanka
04-22-2011, 18:03
Гледаш ли датата, на която е получен имейла? Да не би да четеш съобщенията и след това да проверяваш мейла? Как така имаш уведомление, а не четеш ЛС и знаеш кой потребител точно да питаш?

BabyGirlRulzzz
04-22-2011, 18:07
Еми знам кой да питам, понеже сме си писали в негова тема, и той ми е казал, че е пратил лично съобщение. Логично е да е от него.

kalpazanka
04-22-2011, 18:08
Гледаш ли датата, на която е получен имейла?

Nakadah
04-22-2011, 18:10
:lol: :lol: :lol:

BabyGirlRulzzz
04-22-2011, 18:12
Не разбрах майтапа, ама нищо. А на въпроса - естествено, че гледам датата, да не съм малоумна. Вие нещо тука все едно на малоумни говорите, хубаво че е пълно с пубери ама аз не съм такъв, просто нз къде му е проблема на тоя сайт! Не разбирам такива тъпотии

3oPuTy
04-23-2011, 21:44
Аз пък не виждам логика в казаното от Калпазанка ... По същата логика ако си изтрия СМС-ите от "Изходящи съобщения" и получателите да не ги получат ... :?
А иначе и на мен преди ми ги правеше тия номера форума ама беше преди доста време :) Излизах си от профила,влизах отново и се появяваха :)

machoka
04-23-2011, 22:54
Личните съобщения са така, както казва колежката и те останаха едно от малкото неща, които все още НЕ се бъгват в сайта.

Ако си получила на мейла, че имаш лично съобщение и като влезеш във форума, всъщност нямаш - това означава, че някой ти го е пратил, обаче след това е размислил и е изтрил пратеното.

Кое не му е логичното? Пращат ти ЛС - пращаме ти писмо на пощата, че имаш ЛС. Като подателят си го изтрие ти какво искаш, форума да ти трие писма от електронната поща?

BabyGirlRulzzz
04-23-2011, 23:16
Разбирам, че си пазите сайта и ще говорите добре за него, обаче проблема не е във нас, а във Вас. Говорих с момичето по пощата, нито е трила нещо, нито каквото и да е било. Проблема се появи скоро. Досега не съм имала такива изпълнения от сайта. Аз не виждам логика в нищо казано от Вас досега. Всичките коментари по-горе, защото нито един не отговаря на това, което в действителност става. И може би БЯХА единственото нещо, което не е бълнало в сайта. Вече не са.

machoka
04-23-2011, 23:33
Айде сега, поеми дълбоко въздух, после издишай бавно докрай, клекни, стани, клекни, стани, измий си лицето със студена вода и прочети отново предишният ми пост. Ако отново не схванеш логиката, значи проблема с главата не е бил моментен.

Rorschach
04-23-2011, 23:47
Мили деца,

в кадърните e-mail клиенти и във форумите имате възможност да изтриете лично съобщение след изпращането, АКО то не е било прочетено.


Към авторката на темата:

Често ли си пишеш ЛС-та с потребители? Виж дали не си запълнила на 100% кутията за лични съобщения,

BabyGirlRulzzz
04-24-2011, 08:34
Не с никой не си пиша почти.