PDA

View Full Version : Странно нещо



Giosterica
04-22-2011, 13:43
Днес ходих на черква и нали да си запаля свещ за здраве, но тръгвам към една горяща и тя загасна, тръгвам към втора и тя също и чак на третата моята свещ се запали :shock: . И исках да попитам това има ли някакво обяснение или просто си въобразявам, че скоро ще се случи нещо лощо с мен. :-o

gandalfepi4
04-22-2011, 13:48
въобразяваш си моме.

ComaBlack
04-22-2011, 13:49
Ще ти го начука бездомник, след това стадо коне ще се празнят на главата ти , след това целият национал , абе , ще плуваш в сперма, ще дойде някакъв едър недоправен тип, който ще ти избоде окото , след това ще те чука в него , в другото ще те изчука без изобщо да го избожда .
Ше седиш ей така просната , плуваща в сперма и кръв , ще дойдат двама братя некрофили , ще те нарежат жива и ще занесат по едно парче от теб на всичките си прители . Тези хора ще чукат парчето , ще се празнят на него , след това ще го сготвят и хапнат . Някои даже и без термична обработка.
Надявам се да съм отговорила на всички твои въпроси .

Шегувам се, нищо няма да ти стане , това са малоумнищини , и ти малко си се вкарала във филм, което никак не приляга на едно съвременно момиче .
Ай, със здраве.

Едит : След като ти избодат очите , от клуб на пенсионера ще дойдат 3 бабки и ще ти се изпикаят на главата .

Giosterica
04-22-2011, 14:03
Благодаря за отговорите :)

Nam3less3
04-22-2011, 14:11
Все едно ако изгори крушката в нас да си помисля, че ще дойде Армагедон.

Auriss
04-22-2011, 15:54
Все едно ако изгори крушката в нас да си помисля, че ще дойде Армагедон.

По-вероятно да е в следствие на невероятната ти духовна енергия. Кой знае - може неволно да си изхвръкнал от тялото си и да си загасил лампите...

gandalfepi4
04-22-2011, 15:56
^ http://skepticalteacher.files.wordpress.com/2010/02/pwned-facekick.jpg :D

Nam3less3
04-22-2011, 15:58
Все едно ако изгори крушката в нас да си помисля, че ще дойде Армагедон.

По-вероятно да е в следствие на невероятната ти духовна енергия. Кой знае - може неволно да си изхвръкнал от тялото си и да си загасил лампите...Ами така си е мамка му. Някой път хората даже припадат като ме видят.

Auriss
04-22-2011, 16:01
Аз само докато ти чета постовете получавам мигрена :D Мога да си представя какво въздействие оказваш наживо.

Nam3less3
04-22-2011, 16:02
Аз само докато ти чета постовете получавам мигрена :D Мога да си представя какво въздействие оказваш наживо.Убивам с поглед и с думи, действам подсъзнателно, мачкам психиката чрез елегантни методи :D

GregoryHouse
04-22-2011, 16:07
Ще ти го начука бездомник, след това стадо коне ще се празнят на главата ти , след това целият национал , абе , ще плуваш в сперма, ще дойде някакъв едър недоправен тип, който ще ти избоде окото , след това ще те чука в него , в другото ще те изчука без изобщо да го избожда .
Ше седиш ей така просната , плуваща в сперма и кръв , ще дойдат двама братя некрофили , ще те нарежат жива и ще занесат по едно парче от теб на всичките си прители . Тези хора ще чукат парчето , ще се празнят на него , след това ще го сготвят и хапнат . Някои даже и без термична обработка.
Надявам се да съм отговорила на всички твои въпроси .

Шегувам се, нищо няма да ти стане , това са малоумнищини , и ти малко си се вкарала във филм, което никак не приляга на едно съвременно момиче .
Ай, със здраве.

Едит : След като ти избодат очите , от клуб на пенсионера ще дойдат 3 бабки и ще ти се изпикаят на главата .

И всичкото тва от устата на момиче 8-)

gandalfepi4
04-22-2011, 16:09
Ами така си е мамка му. Някой път хората даже припадат като ме видят.

да ти изкарвам ли всичките пасажи от библията и корана където пише че не бива да се използва нецензурен език и това се квалифицира като обидно и непристойно за религията?[/quote]

Nam3less3
04-22-2011, 16:15
Ами така си е мамка му. Някой път хората даже припадат като ме видят.

да ти изкарвам ли всичките пасажи от библията и корана където пише че не бива да се използва нецензурен език и това се квалифицира като обидно и непристойно за религията?[/quote]Знам, направих грях, надявам се няма да се припичам на скара в ада :oops:

Nam3less3
04-22-2011, 16:15
Ще ти го начука бездомник, след това стадо коне ще се празнят на главата ти , след това целият национал , абе , ще плуваш в сперма, ще дойде някакъв едър недоправен тип, който ще ти избоде окото , след това ще те чука в него , в другото ще те изчука без изобщо да го избожда .
Ше седиш ей така просната , плуваща в сперма и кръв , ще дойдат двама братя некрофили , ще те нарежат жива и ще занесат по едно парче от теб на всичките си прители . Тези хора ще чукат парчето , ще се празнят на него , след това ще го сготвят и хапнат . Някои даже и без термична обработка.
Надявам се да съм отговорила на всички твои въпроси .

Шегувам се, нищо няма да ти стане , това са малоумнищини , и ти малко си се вкарала във филм, което никак не приляга на едно съвременно момиче .
Ай, със здраве.

Едит : След като ти избодат очите , от клуб на пенсионера ще дойдат 3 бабки и ще ти се изпикаят на главата .

И всичкото тва от устата на момиче 8-) Сигурно го е опитвала на живо, иначе откъде такова въображение :D

ComaBlack
04-22-2011, 16:43
Не съм , но бих го режисирала. :D
Бих го и преживяла , не е болка за умиране, освен частта с рязането .
Абе , хора , аз съм НомНом , ама за рандомнес съм с другия ник.

И за да не е спам - животът на някои хора е скучен и понякога си въобразяват , че щом тока е спрял два пъти , значи господ иска да ги хване за онази работа .

Nam3less3
04-22-2011, 16:53
Не съм , но бих го режисирала. :D
Бих го и преживяла , не е болка за умиране, освен частта с рязането .
Абе , хора , аз съм НомНом , ама за рандомнес съм с другия ник.

И за да не е спам - животът на някои хора е скучен и понякога си въобразяват , че щом тока е спрял два пъти , значи господ иска да ги хване за онази работа .Да не се окаже, че още някой друг тука също е НомНом :D

NomNomNom
04-22-2011, 17:03
Не, спокойно .
Между другото , пак по темата - на Великден , ако ви изгасне свещта - значи сте грешници , това да го имате в предвид , ако не го знаете, което е малко вероятно.

YouDontKnowMe
04-22-2011, 17:06
А , относно авторката - има голяма вероятност докато е ходела към свещта, от раздвижването на въздушните маси да е изгаснало . А и може авторката просто да е духнала, мозъка й да е изхвърлил тази информация и сега да си е внушила, че нещо по-сериозно се е случило .

П.П: И аз съм НомНом. Заслужавам си БАНана, знам.

gandalfepi4
04-22-2011, 17:13
мдааа, наистина много никове си направих

надявам се да не играе пермабан по мен - бедна, малка НомНом

Nam3less3
04-22-2011, 17:15
И аз съм НомНом, айде признах си :D