PDA

View Full Version : Какво да правя за първия месец



ixya
04-22-2011, 17:18
Здравейте, след 3 дена ще направим с приятелката 1 месец, но се чудя дали да и взема подарък и да я изкарам вечерта някъде или да я изкарам само навънка (механа, клуб, дискотека..). Проблема е че не разполагам с много пари и се чудя какво да направя.. какво да и взема иначе е на 17 години.. Предложете нещо за подарък :)

BladeDancer
04-22-2011, 17:27
Излезте на място което няма много хора вечер. Някъде сред природата на някоя пейка .. нещо по-романтично само двамата.

MaLkaTa_LaDy
04-22-2011, 17:35
Вземи и една червена роза с картичка. Така хем ще оцени, че си се сетил, хем ще и покажеш, че един месец не е толкова много време и имаш по-сериозни намерения към нея.

marin4itu
04-22-2011, 18:41
Вземи и една червена роза с картичка. Така хем ще оцени, че си се сетил, хем ще и покажеш, че един месец не е толкова много време и имаш по-сериозни намерения към нея.

Именно!

lunichkataaa
04-22-2011, 18:43
Вземи и една червена роза с картичка. Така хем ще оцени, че си се сетил, хем ще и покажеш, че един месец не е толкова много време и имаш по-сериозни намерения към нея.

iiordanova
04-22-2011, 18:45
Направи и изненада пикник. Времето вече е слънчево, избери място извън града, сред природа, приготви сандвичи, това - онова... И и купи една червена роза с картичка, както казаха преди мен. Според мен ще се зарадва и ще си прекарате супер. :))

Sh@d0w
04-22-2011, 18:59
Не знам каква е тая мания да си подарявате нещо за 1-2-3 месец,но както и да е ;д

Ако нямаш пари не се притеснявай,едно излизане,моментите прекарани заедно стигат.Виж за конкретни предложения не мога да ти дам,защото не знам от къде си,но съм сигурен че все ще измислиш нещо ;)

Korrnyy
04-22-2011, 19:05
Дори да не и вземеш подарък, тя ще се трогне от това, че си се сетил за това :D Много се дразня аз като приятеля ми забрави някой месец :D :D

krem4et0
04-22-2011, 19:52
Дори и цвете, набрано от градинката пред блока стига. Не е нужно кой знае какво. Разходете се, хапнете по 1 сладолед и просто се забавлявайте.