PDA

View Full Version : болки в гърдите



ForzaFelipe
04-22-2011, 19:46
Здравейте,от 1-2 месеца ми се случва все по често вечерта да имам болки в гърдите,по точно в дробовете ли не знам как да го обясня.Болката не е постоянна а е като пулсираща като понякога започвам леко да се задушавам...Като си легна и на сутринта вече ги няма,а обикновено се получават вечер.Не ме притесняваха до сега,но постепенно стават все по чести и почнаха да ме притесняват малко...

Момче съм,на 18.

painmaker
04-22-2011, 20:13
Абе честно казано това може да се дължи на много фактори претоварване,стрес,нездрав ословна храна и прочие. Обаче може и да е от друго спомни си аз преди бях като теб ходих на преглед и установиха че съм имал запушвания на жлъчните тръби или нещо от сорта за това бягай на лекар и не чакай =]

ForzaFelipe
04-22-2011, 20:20
Факторите който изброи ги има на лице...особено тва с яденето,последно време се тъпча само с глупости....все пак ще взема да намина през лекарката да ме види.Странното е че се появяват само вечер и на сутринта ги няма...

painmaker
04-22-2011, 20:25
Хмм честно казано може и да от натоварване и аз някой път съм така все пак тренирам доста здрав спорт (ТаеКуонДо) ама ако е нещо свързано с дробевете по принцип е малко по продължително лечениетол.ИЗБЯГВАЙ МАЗНОТО ТО ВРЕДИ ЗДРАВО НА ВСИЧКО

BladeDancer
04-23-2011, 02:34
Да не си се саднал за нещо бе пич ?

Red_Hair
04-24-2011, 10:12
честно казано причините за болка в гърдите са много и само с "болят ме гърдите" никой тук не може да помогне с предположения,за това иди на лекар да те преслуша и види и ако трябва да ти назначи изследвания